Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Zmiana tresci tekstu
 |  Wersja do druku
Ewa
 lipiec 09 2007 13:32  (Czytany 1407 razy)  
Forum

Status: offline

Na temacie pt. Wiara w XXI wieku, w odpowiedziach dyskutowalam z Molierem, nie znam go ale dzis mnie zaskoczyl.W jego ostatniej wypowiedzi napisal mi, ze nie rozumiem tego co on do mnie pisze i prosi mnie o ponowne przeczytanie jego odpowiedzi.
Przeczytalam.
Odpowiedzi Moliera byly pozmieniane do tego stopnia, ze moje odpowiedzi skierowane do niego -nie mialy zadnego sensu!. Ja chce zapytac wszystkich forumowiczow, czy istnieje taka opcja. Jestem mloda osoba i nie cierpie na zaniki pamieci lub urojenia wizualne.
To naduzycie zglosilam juz do wladz a Was prosze o zajecie stanowiska, tam bylo rowniez wypowiedziane przez Moliera,czego nie mozna juz niestety przezcytac, ze ja zaprzedalam dusze Niemcom i sie skusilam na zloto.
MOje wypowiedzi nie maja tam obecnie sensu poniewaz nie ma do nich tekstu od Moliera tzn. tekst jest ale w formie skroconej i zmienionej.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
kazema
 lipiec 09 2007 14:52   
Forum

To popros go, zeby dodal taka adnotacje: wypowiedzi Corki tycza sie moich wczesniejszych odpowiedzi

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 lipiec 09 2007 16:08   
Forum

Kazema,

jego wypowiedzi zostaly zmienione, zostaly pousuwane fragmenty, ktore byly wczesniej zamieszczone-Kazemo!

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
kazema
 lipiec 09 2007 17:18   
Forum

'tycza sie moich odpowiedzi, przed ich zmiana'...jedno slowo a tyle moze zmienic!

No w pierwszej chwili chcialam zmienic ten post z godz 14.52, ale wolalam dopisac nowy;-)

Pozdrawiam!

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 lipiec 09 2007 21:59   
Forum

Zanim Pani zacznie krzykliwie wyrzucać zmienianie przeze mnie tekstu niech Pani raz jeszcze poszuka mojej wypowiedzi z dwoch ważnych przyczyn:

1. nie usunałem ani też nie zmieniłem swojej wypowiedzi (zresztą to chyba można wywnioskować po sposobie organizacji strony, co Pani widzi również chyba..;/)

2. nie napisałem, że zaprzedała się Pani Niemcom- niech Pani przestanie wykręcać moje wypowiedzi. Jeśli robi Pani tak zawsze to nie dziwię się dlaczego tak wiele się Pani nie podoba.. .

ps. zaczynam wątpić w poczytalność Pani wypowiedzi.. . Nie ma Pani podstaw, żeby twierdzić, że zmieniałem swoje wypowiedzi i zakłada Pani wątek na forum z tego powodu. Każdy użytkownik tego portalu dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że komentarzy pod artykułami nie można reedytować ani też usuwać.. .

No comment..

===

L'État, c'est la grande fiction à travers laquelle tout le monde s’efforce de vivre aux dépens de tout le monde. -Frédéric Bastiat

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 lipiec 09 2007 22:30   
Forum

Quote by corka: Na temacie pt. Wiara w XXI wieku, w odpowiedziach dyskutowalam z Molierem, nie znam go ale dzis mnie zaskoczyl.W jego ostatniej wypowiedzi napisal mi, ze nie rozumiem tego co on do mnie pisze i prosi mnie o ponowne przeczytanie jego odpowiedzi.
Przeczytalam.

Droga Corka..polecam przejscie sie do psychiatry. Ile razy mam powtarzać, aby nie wykręcała Pani moich słów?!
W ostatniej wypowiedzi napisałem, żeby Pani nie przekręcała moich wypowiedzi, bo nie napisałem, tak jak Pani cytuję "ze sie zaprzedalam Niemcom i to zloto mnie oslepilo ", lecz że "Pani zachowuje się jak ktoś kto zobaczył odrobinę złota i sprzedał za to swoją duszę.."

Quote by corka:Odpowiedzi Moliera byly pozmieniane do tego stopnia, ze moje odpowiedzi skierowane do niego -nie mialy zadnego sensu!. Ja chce zapytac wszystkich forumowiczow, czy istnieje taka opcja. Jestem mloda osoba i nie cierpie na zaniki pamieci lub urojenia wizualne.

Nie chcę nawet wiedzieć już na co Pani cierpi.. .Zgodzę się, że Pani wypowiedzi nie mają sensu, bo przekręca Pani niemal każdą moją wypowiedź. A poźniej się jeszcze Pani dziwi, że są bez sensu - żenada.. .
Każdy forumowicz doskonale wie, że komentarzy wystawionych pod artykułami nie da się ani usuwać ani edytować.. .

Quote by corka: To naduzycie zglosilam juz do wladz a Was prosze o zajecie stanowiska, tam bylo rowniez wypowiedziane przez Moliera,czego nie mozna juz niestety przezcytac, ze ja zaprzedalam dusze Niemcom i sie skusilam na zloto.

Żenada..robi Pani z siebie pośmiewisko w moich oczach i chyba nie tylko w moich.. .

Quote by corka:
MOje wypowiedzi nie maja tam obecnie sensu poniewaz nie ma do nich tekstu od Moliera tzn. tekst jest ale w formie skroconej i zmienionej.

Pani również mnie zaskoczyła.. .Nie znam Pani i nie bardzo mam jakiekolwiek chęci poznawać Panią..

===

L'État, c'est la grande fiction à travers laquelle tout le monde s’efforce de vivre aux dépens de tout le monde. -Frédéric Bastiat

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 lipiec 09 2007 23:13   
Forum

Molier, a po co i do czego byly Panu te osobiste wycieczki pod moim adresem????. Tak bardzo interesuje Pana moja dusza?"dusza"-niech pan sie martwi o swoja dusze, a moja prosze zostawic w spokoju.
Bo nie bylo w calosci tekstu i ja nie mam potrzeby wymyslac...tu juz Pana nastepna osobista wedrowka ..na co ja cierpie??? ja nie cierpie Pana!za te slowa obrazliwe i ile wejdzie-
A zapytac sie forumowiczow jaknajbardziej moge-aby nie dochodzilo do zadnej zenady-jak Pan to okresla.zastanawiam sie, ze jezeli jestem w Pana oczach takie nic-to dlaczego mnie Pan tak wielokrotnie stara sie obrazic i stwierdza osobiste obrazajace rzeczy? czy ja tak Panu osobiscie kiedykolwiek pisalam?? obrazalam Pana?? czy ja napisalam ze Pana wypowiedzi sa bez sensu?? czy napisalam ze moje wypowiedzi nie maja sensu -bo zabraklo Pana wpisow?? to KTO I CO TU PRZEKRECA? prosze?? nie oczekuje na odpowiedz!

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 lipiec 09 2007 23:21   
Forum

Jezeli nawet widzial Pan, ze Pana nie rozumiem-i na tym polegal blad-to dlaczego mnie Pan tak naobrazal?????

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 lipiec 09 2007 23:24   
Forum

ŻENADA.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 lipiec 10 2007 00:12   
Forum

Krotki tekst Molier, a ile w nim arogancji, czy to przystoi na kosciol.pl tak sie odnosic do forumowicza?

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 lipiec 10 2007 01:46   
Forum

Jak zawsze widzi Pani tylko zło u innych, to Panią przecież "odraża". Założyła Pani topic, w którym przedstawia mnie Pani jako oszusta, który wycofuje się ze swoich wypowiedzi. Mówi Pani o tym rzekomym czynie jako "naużyciu", które już Pani zgłosiła.
Przeprowadziłem w tym wątku prosty dowód, który świadczy o mojej niewinności.

Żadnych przeprosin z Pani strony, tylko bezpodstawne pretensje. Żenada wg mnie. Pani postawa świadczy tylko o jakiejś pseudomiłości - fałszywości. Większość Pani postów kończy się tylko upominaniem, wstydzeniem się za innych, pretensjami ,itd, itp. Niech Pani pomyśli jak Pani zawstydza Chrystusa swoją postawą.. . Zero pokory. To mówi Pani ateista.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 lipiec 10 2007 02:13   
Forum

ps.

"czy ja napisalam ze Pana wypowiedzi sa bez sensu?? czy napisalam ze moje wypowiedzi nie maja sensu -bo zabraklo Pana wpisow?? to KTO I CO TU PRZEKRECA? prosze?? nie oczekuje na odpowiedz! "

W tym momencie przyznam jednak, że być może to były dość "zamotane" 3 zdania. Cały czas jednak miałem jasno na uwadze, że zgadzam się z Panią, iż Pani wypowiedzi są bez sensu - nie moje.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 lipiec 10 2007 12:06   
Forum

DO MOLIERA

Ale mnie nie pokazywyly sie pana wypowiedzi, tylko pojedyncze zdania. Wiem, ze na ogolnym mozna usunac tekst-bylam zdziwiona-patrzac na odpowiedzi-ze moje sie zachowaly a pana NIE.
Istotnie,nie odczekalam az mi pan odpisze...chociaz i tak sie najszycciej stalo...bo nie tylko mi pan odpisal ale i staral sie z wielka sila i moca mnie naobrazac -prawie w kazdym zdaniu!.Udalo sie panu-czuje sie zle, moze nawet gorzej od pana!.Z tymi plugawymi obrazeniami osobistymi.
A za :

Przeprowadzi³em w tym w±tku prosty dowód, który ¶wiadczy o mojej niewinno¶ci.
to uzyskal pan istotnie powodzenie!
Zadnych przeprosin z Pani strony, tylko bezpodstawne pretensje. ¯
Przepraszam Molier, za bezpodstawne pretensje!Istotnie mialam czarne mysli nie widzac pana tekstu!
Niech Pani pomy¶li jak Pani zawstydza Chrystusa swoj± postaw±.. . Zero pokory

Niech kazdy o sobie pomysli panie Molier.
Ale zapamietam pana slowa. Bylam przekonana, ze nie jest to wina netu- tylko ze sie pan wycofuje-przepraszam.Mam nadzieje, ze ja nie obrazilam pana tyle razy ile pan mnie.Za wszystko bardzo przepraszam-dotychczas nie dal mi pan mozliwosci przeprosin swoimi osobistymi wycieczkami.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
eviva
 lipiec 10 2007 12:30   
Forum

corka ,Molier

corka do Moliera.bo nie tylko mi pan odpisal ale i staral sie z wielka sila i moca mnie naobrazac -prawie w kazdym zdaniu!.Udalo sie panu-czuje sie zle, moze nawet gorzej od pana!.Z tymi plugawymi obrazeniami osobistymi.

Napisał Pan niepotrzebnie zbyt dużo przykrych słów do corki.Ta osoba dużo w życiu przeszła i doznała dużo upokorzenia,nawet od księży.

"..kto się wywyższa,będzie poniżony".

Jaka wiara,taki człowiek."...po owocach poznacie ich".

===

W każdym człowieku jest DUCH BOŻY-OJCIEC i DUCH CHRYSTUSOWY-SYN.Kto ma SYNA,ma żywot wieczny.

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 lipiec 10 2007 12:50   
Forum

Eviva DRoga,

to moja wina, urazilam Moliera i ponioslo go.Troche zbyt duzo go ponioslo i teraz to moze i nie chcial zeby to tak zabrzmialo ale stalo sie-ja jednak to zapoczatkowalam.
Nie mialam szczescia do Ksiezy to fakt, zawsze ci najlepsi Ksieza byli zabierani i wydaje mi sie ze tak jest po dzisiejszy czas..ze oni poprostu sa zabierani!
Ach tak duzo nie przeszlam Doga Evivo, napotkalam Ksiedza -ktory byc moze uswiadomil sobie COS.Nadal nauczal mnie religii i nigdy sie to pozniej nie powtorzylo,ale fakt! moja mama zaprosila go na obiad.Mialam i mam madra mame.
Ja bym chciala zeby inne dzieci mialy lepeij niz ja mialam, zeby nad nimi czuwal ktos z prawdziwego Kosciola.I zeby byly bardziej uswiadomone w wierze niz jak ja bylam. I zeby poznaly nie tylko teorie, ale i praktyke-a nie moga poznac praktyki-jezeli nie maja przykladu.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
kazema
 lipiec 10 2007 13:12   
Forum

Ja bym chciala zeby inne dzieci mialy lepeij niz ja mialam, zeby nad nimi czuwal ktos z prawdziwego Kosciola.

Jest wiele osob, ktore nie maja 'opieki' ze strony kosciola. Dzieci, mlodziez, pozostawione sa czesto samemu sobie.

I zeby byly bardziej uswiadomone w wierze niz jak ja bylam. I zeby poznaly nie tylko teorie, ale i praktyke-a nie moga poznac praktyki-jezeli nie maja przykladu.

;-) Nie wiem czy jeste z duzego czy malego miasta, ale to co tu napisalas to jest standardem w wiekszych miastach, gdzie Kosciol jest odstawiany na bok. Ja np. jestem z Warszawy, wiec wiem cos o tym.

Ja z kolei zaluje, ze nie rodzilam sie na wsi:-) Moim zdaniem, ludzie z mniejszych miasteczek, oczywiscie, nie maja latwego zycia, ale nie sa narazeni tak bardzo na pokusy 'mieszczan' jak np. wpadanie w obsesje robienia businessu i zatracanie poczucia tego, co na pradwe jest istotne, jak rodzina i wlasnie wychowanie dzieci z ukierunkowaniem na wiare.

===

Profil   Email 
 Cytat 
kazema
 lipiec 10 2007 13:17   
Forum

to moja wina, urazilam Moliera i ponioslo go

I spor zakonczyl sie pozytywnie!

P.S. Przepraszam za zmienienie tego postu! ale umknelo mi wczesniej uwadze to co napisala, corka! Mam nadzieje, ze nie poniose za to konsekwenji;-)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 lipiec 10 2007 23:39   
Forum

Quote by corka: DO MOLIERA
Istotnie,nie odczekalam az mi pan odpisze...chociaz i tak sie najszycciej stalo...bo nie tylko mi pan odpisal ale i staral sie z wielka sila i moca mnie naobrazac -prawie w kazdym zdaniu!.Udalo sie panu-czuje sie zle, moze nawet gorzej od pana!.Z tymi plugawymi obrazeniami osobistymi.

Dziękuję za "przeprosiny". Jak to pięknie w zwyczaju "chrześcijan" się utarło przepraszać w tak istnie doniośle pełny "miłości" sposób.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,18 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty