Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Jesteś gotowy?
 |  Wersja do druku
bodyw
 sierpień 04 2007 17:01  (Czytany 1192 razy)  
Forum

Status: offline

Jesteś gotowy?

Czy jesteś gotowy do walki o „dzień „ jutrzejszy ,czy wizja zniszczenia świata nie przeraża nas wierzących ?
Ile zostało nam czasu ?Czy czynimy pokutę ,szykujemy się na śmierć ?
Czy nie dołączyliśmy do korowodu bawiących się i ucztujących mimo zbliżającego się potopu?
Zapraszam do dyskusji –zniszczenie ,czy ocalenie ?

GŁOS BOŻY :[8.6.1968] Ludzkość biegnie szybko ku swemu oczyszczeniu, ku tej odnowie która dopełni się z trudem i bólem. Zdawać się będzie nawet , że zło zatryumfuje zupełnie nad dobrem. Lecz ci nieliczni , którzy pozostaną wierni Memu Sercu , utworzą nowy związek , jak kiedyś Abraham , prawdziwych synów Bożych. Walka już się rozpoczęła i będzie coraz większa tak , że nawet dobrzy nie będą mieli ufności. Wszystko wyda się zgubione. I wołać się będzie głośno : ”Panie ratuj , bo giniemy”! Tylko wtedy ludzie przypomną sobie ,że ich pomocą jest Pan. Od czasu do czasu cywilizacja potrzebuje odnowy. Historia jest pełna takich przykładów . Gdy się rujnuje stare , powstaje nowe i to jest właśnie udziałem dzisiejszej cywilizacji!
GŁOS BOŻY : [6.5.1968] Cały świat stanie się olbrzymim ogniskiem. Będzie to rzecz nigdy nie widziana od początku świata i aniołowie niebiescy zakryją sobie twarz skrzydłami, bo ludzkość jest jak drzewo na opał. Córko Moja , nie mówiłem ci tych rzeczy , bo serce twoje nie wytrzymałoby. Przekaż to i powiedz Ojcu .Pozwalam mu zakomunikować te rzeczy, innemu Ojcu spośród najmądrzejszych, najświętszych i najroztropniejszych. Ty zaś nie mów o tym nikomu.

N.M.P. Córko Moja! Już nie mogę naprawdę dłużej ! Gdyby ludzkość wiedziała co się dla niej przygotowuje , padliby wszyscy na kolana , błagając o łaskawość, o przebaczenie, pragnąc czynić pokutę. – To wielkie zamieszanie światowe upragnione , chciane , przygotowywane. Módl się córko , módl się bardzo !

Cytat z www.jezusblog.republika.pl

===

Profil   Email 
 Cytat 
Dezerter
 sierpień 04 2007 18:40   
Forum

Bodyw

ja wiem, że pogada jest podła jak na środek wakacji, ale ...ty serio z tym tematem...

Jesteś gotowy?

to jest jedyne sensowne zdanie z twojego postu

Ja jestem i my wszyscy powinniśmy być w każdej chwili gotowi i przygotowani na powtórne przyjście Pana - i będzie to najpiękniejszy dzień w moim życiu jeśli doczekam, będzie on zwiastował koniec śmierci, cierpienia, trosk, nienawiści, grzechu, ....

jest to dzień upragniony i wyczekany....

a ty tu wyjeżdżasz z jakimiś bzdurami nie trzymającymi się kupy. Mającymi 50!!lat - już chyba dosyć czasu miały aby się spełnić

przeczytaj uważnie to "proroctwo"

zastanów się czy nasz Bóg mógłby coś takiego (takimi metodami) nam przygotowć w celu "Tylko wtedy ludzie przypomną sobie ,że ich pomocą jest Pan."

...ech ...brak słów

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Andrzej
 sierpień 04 2007 19:08   
Forum

Popieram Dezertera.
Nie wierzę w objawienia, w których Bóg nas straszy "olbrzymim ogniskiem"

A co do końca świata, to podoba mi się hasło:

"Zbliża się koniec świata, raduj sie kto może!"
I nie ma tu literówki

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Cytat 
bodyw
 sierpień 04 2007 19:47   
Forum

Quote by Dezerter: Bodyw

ja wiem, że pogada jest podła jak na środek wakacji, ale ...ty serio z tym tematem...

Jesteś gotowy?

to jest jedyne sensowne zdanie z twojego postu

Ja jestem i my wszyscy powinniśmy być w każdej chwili gotowi i przygotowani na powtórne przyjście Pana - i będzie to najpiękniejszy dzień w moim życiu jeśli doczekam, będzie on zwiastował koniec śmierci, cierpienia, trosk, nienawiści, grzechu, ....

jest to dzień upragniony i wyczekany....

a ty tu wyjeżdżasz z jakimiś bzdurami nie trzymającymi się kupy. Mającymi 50!!lat - już chyba dosyć czasu miały aby się spełnić

przeczytaj uważnie to "proroctwo"

zastanów się czy nasz Bóg mógłby coś takiego (takimi metodami) nam przygotowć w celu "Tylko wtedy ludzie przypomną sobie ,że ich pomocą jest Pan."

...ech ...brak słów

To dobrze że jesteś bracie gotowy ...ale co Bóg mógł by powiedzieć lub nie –to trochę „pachnie”- kosmosem – skąd wiesz co On Bóg myśli ...
Mówisz pięćdziesiąt lat –to dla nas dużo, dla Stwórcy to mgnienie powiek ....
Mówisz bzdury –wiele „mądrości” -to bzdura, a wiele bzdur okazało się po latach kanonem i „sterem” dla wielu milionów ludzi –samo życie !
Tak że twoją opinię o tych objawieniach mogę przyjąć ze spokojem –nie ja jestem ich autorem !
Pozdrawiam !

===

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 sierpień 04 2007 22:09   
Forum

Quote by bodyw: Tak że twoją opinię o tych objawieniach mogę przyjąć ze spokojem –nie ja jestem ich autorem !
Pozdrawiam !

a masz pewność kto jest autorem?

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Cytat 
Dezerter
 sierpień 04 2007 22:58   
Forum

Cytat za bodyw

"...ale co Bóg mógł by powiedzieć lub nie –to trochę „pachnie”- kosmosem – skąd wiesz co On Bóg myśli ..."

co myśli to nie mam pojęcia - nie mojej głowy rozum - ale co do nas mówi przez wieki to już wiem, bo czytam Pismo Święte! - więc to dla mnie żadem "kosmos" ale prawie że codzienność.

Słuchaj bracie ostatnio zbyt wielu ludzi słyszy Boga, Jezusa, Marię, a niektórzy nawet brata Jezusa - to już idzie w setki....
Żeby była jasność uważam, że jest takie prawdopodobieństwo że Bóg nadal wysyła do nas proroków/proroctwa, dlatego nie odrzucam wszystkiego bez "zbadania"
...co do tego co zacytowałeś to głowy nie dam sobie uciąć(100%), ale ręke już tak (90%)

pytasz :
"czy wizja zniszczenia świata nie przeraża nas wierzących ?"

oczywiście, że nie bo Jego i nasze Królestwo jest "nie z tego świata", ten świat tak jak już napisałem przy"końcu czasu" zostanie odnowiony na rajski wzór dla nas wierzących !!! - więc czego tu się bać???
- niech się bają co najwyżej ci niewierzący
- no chyba, że to ich chciałeś postraszyć, ale myślę, że u naszych forumowych zatwardziałych ateistów wywołałeś tylko uśmiech i słyszę jak mówią coś o ciemnocie i zabobonach

no chyba, że nawiązujesz do końca świata w 2012 roku!!!
to co innego!
jak usłyszałem, że to Polska organizuje Mistrzostwa Europy w piłce - to uznałem , że to Znak Czasu!!! :-))

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Cytat 
bodyw
 sierpień 05 2007 21:48   
Forum

Quote by Dezerter: Cytat za bodyw

Słuchaj bracie ostatnio zbyt wielu ludzi słyszy Boga, Jezusa, Marię, a niektórzy nawet brata Jezusa - to już idzie w setki....
Żeby była jasność uważam, że jest takie prawdopodobieństwo że Bóg nadal wysyła do nas proroków/proroctwa, dlatego nie odrzucam wszystkiego bez "zbadania"
...co do tego co zacytowałeś to głowy nie dam sobie uciąć(100%), ale ręke już tak (90%)

To zapraszam do zbadania , ja ten tekst w postaci książki z tytułem „Pójdź ze Mną „pierwszy raz wziąłem do ręki jakieś 30 lat temu i nie było to takie łatwe „coś” –takiego dostać w tamtych latach ,gdzie cenzura PRL nie był fikcją .Wiele z tych egzemplarzy zginęło we młynie dziejowym , a nie liczne poprzez braci zakonnych dostało się do Polski –specjalnie przetłumaczone z języka włoskiego dla Polaków .
Znamienne jest że te objawienia zwane Wielkim Posłannictwem Miłości i Przebaczenia już wtedy w roku 1978 wywoływały grozę i nadzieję,zapraszam do czytania -tekst pod adresem www.jezusblog.republika.pl-jest zgodny z oryginałem {sprawdziłem}.

O TYM WSZYSTKI CO CI MÓWIĘ, CHCĘ BY WSZYSCY WIEDZIELI !...

Iluż to wątpliwościami i iluż sofizmatami obmurowuje się w swej drodze życiowej Mój Kościół , to moi kapłani chcą pozbyć się Prawdy i Wiary. Czy myślicie że Moi kapłani mają czas , by rozmawiać ze Mną?

Ja przychodzę do ciebie nie po to by poprawić twe wady, lecz dla wzajemnej miłości , by otworzyć przed tobą Me Serce, jak przed prawdziwą zakochaną, która żyje tylko dla swego Umiłowanego. Myśli tylko o Nim , szuka tylko Jego Miłości. Jego niepokoje i problemy, zajmują ja tylko. Przychodzę jako przyjaciel do przyjaciółki, brat do siostry, oblubieniec do oblubienicy . Okazałem ci wiele zaufania, ale i ty Mi okazałaś. Trudno jest stworzeniu ludzkiemu uwierzyć w to wszystko, w coś ty w tym czasie wierzyła!

O! Wiara! Do kogoż na ziemi zwrócić się po słowo pociechy? – To wszystko zasługuje na nagrodę i Ja ,Bóg sprawiedliwy dam ci ją na pewno! Chcę ci ukazać Moje ludzki Serce w całej Jego czułości.

GŁOS BOŻY :[24.3.1970 ,Wielki Wtorek} Dzień ostateczny będzie wielkim dniem, w którym Miłość i Sprawiedliwość obejmą się w wiekuistej Miłości

Ojca , Syna i Ducha Świętego . Nikt nie będzie mógł powiedzieć, ze nie zaznał Miłosierdzia...

===

Profil   Email 
 Cytat 
bodyw
 sierpień 07 2007 22:12   
Forum

Tak zapytam jeszcze raz czy jesteś gotowy?
Gotowy na naukę :

..."Podaję naukę Moją dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pragną zbliżyć się do Mnie, a nie mają pomocy. Dla wszystkich Moich ukochanych dzieci głodnych bliskości Mojej i szukających dróg zbliżenia - po omacku, ponieważ nie mają dla nich czasu ci, których po to powołałem, aby swoją wiedzą, którą im darmo daję, służyli wam. Lecz oni sami rzadko dążą ku Przyjaźni ze Mną; tak ich niewielu ją zdobywa, że brak im doświadczenia i umiejętności. To jest Mój ogromny ból, że ci, których wzywam, by ze Mną stali się Jednością - aby wam służyć, rozwijają wyłącznie umysł i wolę na służbie rozumu, lecz nie - na służbie Miłości. Nie jest to wyłącznie ich wina. Pycha zakorzeniła się w Ludzie Moim. Świat wabi was wszystkimi ułudami, jakie wytworzył, by was uwieść i z Mojej Drogi zawrócić ku sobie.

To co nastąpi, stanie się waszym postem i pokutą. Wy, Polacy, już zanurzeni jesteście w trudnościach i brakach, a tak mało kto z was zwraca się ku Mnie. Reszta świata otrzyma boleśniejsze leki - wedle potrzeby. Ci, którzy „roztyli się" w dobrobycie i bożkiem swym uznali „sytość", bez względu na głód i nędzę takich, jak oni sami ludzi - których za gorszych uznali - ci spotkają się z tym cierpieniem, które zadają bliźnim swoim. Aby uratować ludzkość, potrzeba powszechnego nieszczęścia, wstrząsu i grozy tak wielkiej, aby runęły ustalone formy życia i w biedzie zjednoczył ich lęk, skoro odrzucili zjednoczenie w miłości.

Dziękuj Mi, dziecko, że was wprowadziłem wcześniej w klęski i zniewolenia, i szybciej z nich wyprowadzę, gdyż to, co spotka świat, po stokroć sroższe będzie.
Chcę pomimo tego, co dzieje się z wami, abyście wy, ludzkość cała, nadal żyli i służyli Mi w pokoju i radości. Pragnę dla was życia w Mojej Obecności i w przyjaźni ze Mną i uczę was tego różnymi sposobami.
Te Słowa, które ci podaję, pomogą każdemu, kto tęskni za Mną i odczuwa głód, jeśli czytać je będzie z uwagą i w spokoju, ucząc się na nich rozmowy ze Mną. Dlatego daję im Moc trafiania do waszych serc wedle czystości i szczerości waszych pragnień.
Tym silniejsza będzie pomoc Moja, im poważniej ją potraktujecie. Korzystać powinniście z Ksiąg Moich i sakramentalnej pomocy, którą macie, prosząc też Ducha Świętego o światło, dar rozumienia i wszystkie te dary, które potrzebne są wam. A każdemu inne niezbędne będą.
Samo czytanie nie zbliży was do Mnie, jeśli nie pójdzie wraz z nim wytrwałe usuwanie przeszkód w was samych, usilne staranie się o Przyjaźń Moją wedle Mojej Woli („abyście się wzajemnie miłowali") i rzeczywiste wybranie Mnie całą wolą, umysłem i sercem. Wtedy Ja reszty dokonam, bo te nauki Moje są Moim wezwaniem do każdego z was, wezwaniem do życia ze Mną, do miłowania i służby światu. Pragnę i oczekuję każdego z was...."

www.annapisze.republika.pl

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,18 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty