Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kultura i Media Nowy wątek Odpowiedz
 Prywata - konkurs
 |  Wersja do druku
Artur Rumpel
 styczeń 29 2008 16:32  (Czytany 2259 razy)  
Forum

Status: offline

Mój blog Kultura Okiem Svetomira bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii
Kultura.
Dziś rozpoczął sie etap finałowy, do którego udało mi sie przejść, choć z dosyć odległego, pietnastego miejsca.
Niestety liderem mojej kategorii jest blog okultystów zblizonych do satanizmu, poswięcony promowaniu ich doktryny.
Ja jestem najwyzej sposród blogerów jednoznacznie opowiadajacych sie za chrześcijańska wizją cywilizacji.
Jeśli chcecie oddać na mnie głos, wyślijcie SMS o treści E00112 na numer 71222. Koszt SMS, to 1,22 zł brutto.

===

Zapraszam na mojego bloga: http://svetomir.blox.pl/html

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
eviva
 styczeń 29 2008 16:58   
Forum

Artur Rumpel

Niestety liderem mojej kategorii jest blog okultystów zblizonych do satanizmu, poswięcony promowaniu ich doktryny.

Podaj mi linka do tego bloga,to porównam Wasze doktryny.

===

W każdym człowieku jest DUCH BOŻY-OJCIEC i DUCH CHRYSTUSOWY-SYN.Kto ma SYNA,ma żywot wieczny.

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 styczeń 30 2008 01:26   
Forum

I Ty przyszedles tu bo tu sa Chrzescijanie, ktorzy nie lubia szatanistow aby otrzymac "punkty"-nie mam wgladu,ale nie podoba mi sie Twoj pomysl, wykorzystujesz nasze uprzedzenia.Manipulujesz.Nie dam glosu,a i nie mam pewnosci ze pod tym wpisem sa satanisci...przeciez wiesz...Kosciol...walczy mistycznie z masonerja tu i owdzie ze zlem.-...powodzenia-na utrzciwej drodze walki.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
Maciek Janson
 styczeń 30 2008 10:37   
Forum Moderator
Moderator

Corko!

Artur tu nie przyszedl. Caly czas tu jest Jest czlonkiem forum od 2005 r. Byl tu wczesniej niz Ty. Zachecil do glosowania, jednoczesnie podal adres swojej strony. Jak nie masz pewnosci to pytaj a nie oskarzaj...

===

Dwie rzeczy są nieskonczenie wielkie. Glupota ludzka i Boze milosierdzie

Profil   Email 
 Cytat 
Pastor
 styczeń 30 2008 13:41   
Forum

Quote by Artur Rumpel:
Dziś rozpoczął sie etap finałowy, do którego udało mi sie przejść, choć z dosyć odległego, pietnastego miejsca.

wnioskuje że pewnie nie masz dużych szans widocznie okultyści używają jakichś zaklęć magicznych manipulujacych esemesami
powodzenia w walce z mocami ciemności, daj znać kto wygrał, pozdro

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
kazema
 styczeń 30 2008 16:23   
Forum

a o jaka nagrode walczycie

Corka ma racje. Forma w jakiej siebie zaprezentowales rzeczywiscie troszke odrzuca.

Pozwol chociaz porownac i ocenic Twoj blog na tle innych.

Pozdrawiam

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Marek
 styczeń 30 2008 22:02   
Forum

Córko,

corka, Zarejestrowany: 04/21/06 vs. Artur Rumpel, Zarejestrowany: 01/18/05. Nie masz wglądu, ale pan Artur wykorzystuje nasze uprzedzenia i manipuluje. I walczy nieuczciwie. 01:26:46 CET... Rzekłbym coś, ale będę grzeczniejszy, niż mnie o to podejrzewasz.

Kazema,

po zapytaniu Wujka Google o 'Blog Roku 2007' pozwolę sobie wyręczyć pana Artura:

Konkurs na Blog Roku 2007, kategoria Kultura
Okultura, lider kategorii

Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia i zapewniam o głosie, gdy tylko fundusze pojawią się na koncie!

===

Flp 4:4

Profil   Email 
 Cytat 
Piotr
 styczeń 31 2008 08:31   
Forum

Quote by Artur Rumpel: Mój blog Kultura Okiem Svetomira bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii
Kultura.
Ja jestem najwyzej sposród blogerów jednoznacznie opowiadajacych sie za chrześcijańska wizją cywilizacji.
Jeśli chcecie oddać na mnie głos, wyślijcie SMS o treści E00112 na numer 71222. Koszt SMS, to 1,22 zł brutto.

Wszedłem na Twój blog, ale muszę powiedzieć "Niestety, nie!".
Walka z okultyzmem, czy satanizmem nie zmusi mnie by promować niedoróbki. Rozumiem, że może i przyświeca Ci szczytny cel, ale blog to nie tylko treść, ale i forma, a tej daję u Ciebie minusa. Od razu po wejściu na stronę, na początku artykułu "Eurowizja. Żeljko Joksimowicz" zdjęcie rozłazi sie na całą szerokość wchodząc na margines - przecież można tak je skonfigurowac by dopasowało sie automatycznie do szerokości. Banner tytułowy za duży, zaraz po otwarciu strony nie widać prawie nic więcej, tylko ten baner.

I jeszcze mam za to płacic przy wysyłaniu SMS'a? o nie!

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Cytat 
Reguly
 styczeń 31 2008 09:55   
Forum

Tak sie zastanawiam... Czemu mialbym oddac glos tylko i wylacznie dla tego, by uniemozliwic wygranie twojemu rywalowi w konkursie, zamiast ze wzgledu na ewentualne faktyczne zalety konkursowe twojej witryny? Czy taki sposob zdobywania glosow jest zgodny z uczciwymi zasadami konkursu, z podstawowymi zasadami FairPlay, oraz przede wszystkim - z twoim rozumieniem 'wartosci chrzescijanskich'? ...Tu takze, nie tylko pytanie o poczucie uczciwosci i zasad moralnych agitujacego, ale rowniez osob ulegajacych tej agitacji (ktore wylacznie z tego powodu oddaly na jego witryne swoj glos)?...

PS. Moze zamiast agitowac, pownienes raczej powierzyc los wygranej swojej strony w konkursie, bogu (niezaleznie od tego w kotrego wierzysz)?

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Pastor
 luty 22 2008 19:41   
Forum

Quote by Artur Rumpel: Mój blog Kultura Okiem Svetomira bierze udział w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii
Kultura.

Dziś już wiemy że sie nie udało, gratulacje za 16 miejsce.

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
Artur Rumpel
 luty 26 2008 10:31   
Forum

dziekuję z a dyskusję, tym, którzy mnie bronili dziekuje podwójnie. Z Joksimowiczem faktycznie miałem chwilową wpadke ze zdjęciem, takie rzeczy staram się szybko poprawiać. Tę oczywiście też już poprawiłem.
Na szczęście okultyści nie wygrali, wygrał blog trochę dziwny, ale wartościowy, a nagroda poszła na dobry cel. ja się cieszę ze swojego szesnastego miejsca. Przy okazji w osobnym watku napisze o nowosciach na swoim blogu. A swoją drogą chyba jestem tu za mało aktywny i niektóre osoby mnie nie kojarzą. No cóż, czasu nie mam za wiele, rodzina, praca i publikacje pochłaniają wszystko

===

Zapraszam na mojego bloga: http://svetomir.blox.pl/html

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,24 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty