Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Mam pytanie, bardzo mnie nurtujace, a nie znam odpowiedz.
 |  Wersja do druku
anonim89
 kwiecień 20 2008 14:06  (Czytany 1481 razy)  
Forum

Status: offline

Ostatnio zaprzyjaznilem sie blizej z pewna dziewczyna, ktora nalezy do mojej rodziny. Ona jest mojego brata ciotecznego corka i nie wiem czy wa takim przypadku mozliwy byłby slub, czy to nie jest kaziroctwo. Nigdy nie interesowalem sie genealogia swojej rodziny, przyzanam sie ze jestem zielony w tym temacie...Wole wiedziec to teraz, bo pozniej moze stac sie cos, czego bede zalowal.
Bardzo prosze o odpowiedz

===

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz
 kwiecień 20 2008 18:04   
Forum

Quote by anonim89: Ostatnio zaprzyjaznilem sie blizej z pewna dziewczyna, ktora nalezy do mojej rodziny. Ona jest mojego brata ciotecznego corka i nie wiem czy wa takim przypadku mozliwy byłby slub, czy to nie jest kaziroctwo. Nigdy nie interesowalem sie genealogia swojej rodziny, przyzanam sie ze jestem zielony w tym temacie...Wole wiedziec to teraz, bo pozniej moze stac sie cos, czego bede zalowal.
Bardzo prosze o odpowiedz

Dopiero się zaprzyjaźniłeś a już myślisz o ślubie Zwolnij tempo Nie znam sie na tych sprawach ale są tu eksperci którzy pomogą. Po za tym ten temat był już wałkowany dziesiątki razy na forum więc proponuje użyć wyszukiwarki

===

"Jestem Twym najlichszym sługą, nędznym robakiem, daleko nędzniejszym i godnym pogardy, niż to pojmuję i umiem wyrazic"

Profil   Email 
 Cytat 
Piotr
 kwiecień 20 2008 20:06   
Forum

Quote by Tanczacy_Kruk:

Dopiero się zaprzyjaźniłeś a już myślisz o ślubie Zwolnij tempo

Dobrze ze się zastanawia wcześniej.... profilaktyka nie szkodzi....

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Łukasz
 kwiecień 20 2008 22:30   
Forum

Może popatrz tutaj

Skałosz

Dobrze ze się zastanawia wcześniej.... profilaktyka nie szkodzi....

Dobrze powiadasz? może i tak

===

"Jestem Twym najlichszym sługą, nędznym robakiem, daleko nędzniejszym i godnym pogardy, niż to pojmuję i umiem wyrazic"

Profil   Email 
 Cytat 
Piotr
 kwiecień 21 2008 12:31   
Forum

Quote by Tanczacy_Kruk: Może popatrz tutaj

To oni!? Wow!

...i co teraz? Bo nie wiem o co chodzi...?

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Cytat 
Łukasz
 kwiecień 21 2008 17:35   
Forum

Quote by skałosz:
Quote by Tanczacy_Kruk: Może popatrz tutaj

To oni!? Wow!

...i co teraz? Bo nie wiem o co chodzi...?

To było skierowane do autora wątku...

===

Profil   Email 
 Cytat 
anonim89
 kwiecień 21 2008 21:39   
Forum

Ale mi bardzo zalezy na odpowiedzi, nawet jak wywnioskuje jakas decyzje, to nie bede jej pewny...Na formu jest opisanych duzo roznych przypadkow, a moj jest inny.Jezeli odp bedzie negatywna, prosze nie bac sie jej wpisac, myslac ze swiat mi sie zawali(tak nie bedzie).
Pozdrawiam!!!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 kwiecień 22 2008 06:07   
Forum Moderator
Moderator

Śmiało, nie ma żadnych przeszkód. Zajrzyj tutaj a zobaczysz, ze ewentualne problemy miałbyś przy czwartym stopniu pokrewieństwa, a w twoim przypadku jest piąty stopień.
Ze względu na rodzinę zachęcam ciebie, abyś udał się z tym pytaniem do proboszcza. Forum internetowe nie jest dobrym przykładem autorytetu, ale jak już proboszcz powie, że OK to inna sprawa Będziesz miał się na kogo powoływać.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,25 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty