Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Placic za zwiedzanie kosciola w Polsce.
 |  Wersja do druku
Gość forum: gosc
 sierpień 12 2008 14:50  (Czytany 995 razy)  

Przyjechalismy na wakacje do gdanska-po raz pierwszy w zyciui bylam bardzo zdziwiona kiedy wczodzac do Kosciola Mariackiego na rynku, siedzial Pan z ustalona cena za zwiedzanie. Kiedy powiedzialam ze nie zaplace bo nie wiem na co,do kogo dotra te pieniadze to mi pokazal cennik i kazal albo placic albo wyjsc. Drogi Proboszczu tego kosciola, skoro ustaliles i podajesz do publicznej wiadomosci cennik za wejscie do domu Bozego, to okaz nam cennich Mszy sw. kiedy zamawiamy a Ty drogi Wilebny mowisz-CO LASKA-. Wiem ze sa cenniki ustalone ale co laska to wpadnie wiecej a Ty pojedziesz na wycieczke(misje) do USA. Jakie to prawdziwe a zarazem smutne. czy sie juz wszystkim przewraca w glowach??? Dom Bozy to nie Twoj-Wasz drodzy"swieci'" mysmy nasi dziadowie Je budowali po to abyscie WY gloszac Slowo Boze tam chwilowo stacjonowali. I jak nas KOSCIOL uczy --DARMO OTRZYMALISCIE, DARMO WIEC DAWAJCIE. A gdzie Wasz regulka??? s.p Kardynal Wyszynski, Drogi Nasz s.p. Papiez i li s.p. Popieluszko i inni wspaniali nasi Nauczyciele sie w grobach przewracaja. W. Wyszynska parafianka z jednego z Polskich Kosciolow.

===

Cytat 
Dezerter
 sierpień 12 2008 15:22   
Forum

Status: offline

Kościół nie jest do zwiedzania - a jeśli ktoś tak go traktuje jak obiekt turystyczny to za większość obiektów się płaci!
w Anglii za zwiedzanie niektórych - płaciłem i jako turysta nie widziałem w tym nic złego czy dziwnego

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,14 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty