Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek
 Matej-Anka i nie tylko.
 |  Wersja do druku
Ewa
 grudzień 05 2008 10:06  (Czytany 973 razy)  
Forum

Status: offline

Chcialam oficjalnie zapytac,czy prawda jest,ze Matejance mozna sie wypowiadac tylko na temacie 3T???.

Chce tez zauwazyc oficjalnie,ze wiekszosc tutejszych forumowiczow to Mezczyzni.Jak zagladam tu i czytam was to nie dziewie sie ze powstala ksiazka ze kobiety sa z wenus a mezczyzni z marsa.

Nie ma tu uprzejmosci,kultury-a jak juz to jest to zadkoscia, lub tez upominaniem wymuszone.

New Age i inne okultystyczne "terrorystyczne" subwiary kroluje w tutejszej tematyce.....bardzo zmienilo sie to forum.
Mam nadzije ,ze otrzymam odpowiedz.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 05 2008 10:28   
Forum Moderator
Moderator

O Trzecim Testamencie, V Ewangelii, New Age (w tym i o reinkarnacji) dyskutujemy tylko w temacie Trzeci Testament vol 2
Przedtem był Trzeci Testament, ale rozrósł się za bardzo.

Nie ma tu uprzejmosci,kultury-a jak juz to jest to zadkoscia, lub tez upominaniem wymuszone.

Mam nadzieję, że to się zmieni, choćby za twoim przykładem.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
kasandra_K80
 grudzień 05 2008 13:03   
Forum

Uważam, że tworzenie wątków tematycznych z czyimś loginem w tytule jest szykanowaniem !!!

No chyba że równolegle do nich utworzymy wątki: Rafi, MM, Eviva, Corka, Reguly, itd.
No chyba że nie macie już pomysłów na nowe wątki dyskusyjne.

Matejanka powina czuć się obrażona takim podejściem (ja bym była).

Czy nie byłoby w dobrym tonie usnąć ten wątek?
Nie zawiera on nic istotnego w treści...

===

Profil   Email 
Angelika Mojeścik
 grudzień 05 2008 13:06   
Forum Moderator
Moderator

Quote by corka: Chce tez zauwazyc oficjalnie,ze wiekszosc tutejszych forumowiczow to Mezczyzni.

Auć

Quote by corka:Nie ma tu uprzejmosci,kultury-a jak juz to jest to zadkoscia, lub tez upominaniem wymuszone..

A ile tematów przeczytałaś, żeby tak oceniać to forum? Pewnych rzeczy nie da się akceptować ale w pewnych niektórzy świetnie się dogadują. Powstało kilka frontów ale większość z forumowiczów ma ogromny dystans do siebie i do innych (np. do mnie).
Co nie wyklucza kultury... A jak już napisał mój przedmówca - mam nadzieję, że pomożesz nam to zmienić

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
Rafi F
 grudzień 05 2008 13:25   
Forum Moderator
Moderator

Nie stało się to bez przyczyny. TT, NA, VE i tym podobne zawłaszczyły swego czasu każdy wątek. To jest przede wszystkim forum chrześcijańskie i takie zostanie.

Wszystkie uwagi dotyczące moderowania proszę kierować zgodnie z zasadami publikacji na adres moderatora lub redakcji.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
Zawartość wygenerowana w: 0,20 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie