Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Hitlerjugend i B16
 |  Wersja do druku
Rafi F
 grudzień 06 2008 00:37  (Czytany 1286 razy)  
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Przeniesione

Quote by suration:
Quote by Dezerter: Rafi- zobacz jak cię szanują! - sami sie wycinają

Ja sie sam nie wycialem. To, ze zostalo wyciete pomowienie wzgledem Aleksa, to rozumiem, bo "podobno..." to nie dowod. Natomiast jest faktem historycznym, ze Ratzinger byl w Hitler Jugend i nie mam mu tego za zle. Wiec dlaczego prawda jest cieta?

Riposta wcale nie była cięta, choć oczywiście to subiektywna ocena.

Przed dalszą dyskusją proponuję zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat Hitlerjugend

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Robert
 grudzień 06 2008 16:50   
Forum

Riposta wcale nie była cięta, choć oczywiście to subiektywna ocena.

Przed dalszą dyskusją proponuję zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat Hitlerjugend

Nie mialem zamiaru wszczynac tej dyskusji. Uderzyla mnie ta hipokryzja wytykania rzekomej agentury jednemu przywodcy religijnemu, podczas gdy wlasny przywodca tez ma ciekawy epizod. Pewnie byl najbardziej znanym czlonkiem tej organizacji. Zeby nie bylo... choc nie jest dla mnie autorytetem, to nic do niego nie mam, szanuje czlowieka.
Nie potrzebuje linkow, wiem czym bala ta organizacja- w ogolnosci pralnia mozgow dla mlodych aryjczykow. Teraz probuje sie delikatnie wybielac HJ. Poza tym, chlopcy byli wlasciwie zmuszani do czlonkostwa, wiec nie ma to znaczenia, ze ktos tam nalezal.

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 06 2008 17:01   
Forum Moderator
Moderator

Właśnie Suration bardzo wiele zyskałeś w moich oczach Cenię ludzi którzy patrzą na siebie z dystansem i potrafią się przyznać do błędu Podziwiam - ja osobiście często wolę przemilczeć swoje błędy i udawać, że ich nie było
Dziękuję - to co zrobiłeś jest dla mnie cenną lekcją thx

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Robert
 grudzień 06 2008 17:52   
Forum

Quote by paraklet: Właśnie Suration bardzo wiele zyskałeś w moich oczach Cenię ludzi którzy patrzą na siebie z dystansem i potrafią się przyznać do błędu Podziwiam - ja osobiście często wolę przemilczeć swoje błędy i udawać, że ich nie było
Dziękuję - to co zrobiłeś jest dla mnie cenną lekcją thx

Ciesze sie. Ja sporo sie nauczylem na tym forum od reszty. I tylko dlatego jeszcze tu jestem, ze mam nadzieje jeszcze sie czegos nauczyc...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,19 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty