Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Transwestyci
 |  Wersja do druku
Dr.Cockroach
 grudzień 08 2008 20:12  (Czytany 3658 razy)  
Forum

Status: offline

witam, co się stanie jak po ślubie okaże się ze moja dziewczyna to transwestytka? i... nie ma pochwy? tylko siusiaka?
wiem ze nie mogę przed ślubem się bawić z nią w seks przedmałżeński... a po ślubie tylko stosunek dopochwowy.
co mam robić wtedy? jak bóg nie lubi rozwodów i to jest straszny grzech?
i czemu w ogóle bóg stworzył transwestytów????

===

One flesh one bone, one true religion One voice, one hope, one real decision Wowowowowowo gimmie one vision, yeah

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 grudzień 08 2008 20:42   
Forum

A na katechizm chodziłeś?

Wiesz, do prowokacji to też trzeba jednak trochę wiedzy i inteligencji

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Maxello
 grudzień 08 2008 21:00   
Forum

Quote by Poł: witam, co się stanie jak po ślubie okaże się ze moja dziewczyna to transwestytka? i... nie ma pochwy? tylko siusiaka?
wiem ze nie mogę przed ślubem się bawić z nią w seks przedmałżeński... a po ślubie tylko stosunek dopochwowy.
co mam robić wtedy? jak bóg nie lubi rozwodów i to jest straszny grzech?
i czemu w ogóle bóg stworzył transwestytów????

he he he, no tak, pośmialiśmy się już. Spocznij, możesz odejść i zameldować naczalstwu, że znowu spróbowałeś chrześcijanom nasmrodzić na wycieraczkę.

===

Broń w boju jest UFNOŚCIĄ i OSŁONĄ, a w czasie pokoju jest ZASZCZYTEM i WYRÓŻNIENIEM.- powiedzenie wikingów.

Profil   Email 
 Cytat 
potwor
 grudzień 08 2008 21:16   
Forum

Quote by Maxello:

he he he, no tak, pośmialiśmy się już. Spocznij, możesz odejść i zameldować naczalstwu, że znowu spróbowałeś chrześcijanom nasmrodzić na wycieraczkę.

Quote by medieval_man: A na katechizm chodziłeś?

Wiesz, do prowokacji to też trzeba jednak trochę wiedzy i inteligencji

oooo... To ciekawe. Czyli to jest właśnie ekumenizm?

===

Dzięki Bogu jestem ateistą...

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 09 2008 13:17   
Forum Moderator
Moderator

Mathiasku

Wytłumacz mi proszę na swoim przykładzie co to jest ekumenizm Bo jakoś nie rozumiem tego połączenia

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 grudzień 09 2008 13:27   
Forum

Poł - zlituje sie nad toba i postaram odpowiedziec merytorycznie (choc nie wiem na ile ta odpowiedz bedzie wiarzaca, jako ze nie zaliczam sie do chrzescijan) - slob taki z zalozenia KK bedzie niewazny z przynajmniej dwoch powodow:
1. zostal zatajany wazny powod mogacy miec wplyw na skonsumownaie tego zwiazku;
2. wg. KK slub to zwiazek pomiedzy kobieta a mezczyzna.

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 09 2008 13:34   
Forum Moderator
Moderator

Jestem pod wrażeniem Brawa dla Mathias'a pokazał swoją ludzką twarz

A co do Ciebie Poł to poczytaj sobie o unieważnieniu małżeństwa. Swoją drogą - dany proces stał się ostatnio dużo prostszy tylko potrzeba na to konkretnych dowodów i cierpliwości.

Właśnie oglądam Powerrangers'ów A co jeśli wyjdę za mąż za jednego z nich, albo Spidermana nie wiedząc o tym?? Zdrowy mężczyzna, prawdziwa miłość - tylko musiał utaić swój zawód - staralibyście się o unieważnienia małżeństwa ??

===

Profil   Email 
 Cytat 
Reguly
 grudzień 09 2008 13:36   
Forum

Quote by paraklet:Właśnie oglądam Powerrangers'ów A co jeśli wyjdę za mąż za jednego z nich, albo Spidermana nie wiedząc o tym?? Zdrowy mężczyzna, prawdziwa miłość - tylko musiał utaić swój zawód - staralibyście się o unieważnienia małżeństwa ??

Wszystko zalezy od tego czy udaloby sie Wam skonsumowac zwiazek na pajaka...

PS. Moze przeniesc ten watek do dzialu Humor?

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Robert
 grudzień 09 2008 14:45   
Forum

Quote by reguly: PS. Moze przeniesc ten watek do dzialu Humor?

Wystarczy przeniesc tam wpisy paraklet. Wiekszosc dyskusji stracilo od paru dni na powadze...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 09 2008 15:18   
Forum Moderator
Moderator

Na pająka? To ta na szelkach i do sufitu??

Suration hmmm jak miło. A tak dla wiadomości nie mam zamiaru poważnie reagować na pewne posty - głupotę i niewiedzę śmiechem zwalczajmy, przynajmniej nikt nie poczuje że się wywyższamy I nikt nie poczuje się urażony dzisiaj mnie cos naszło na cytaty więc i tu coś strzelę na swoje usprawiedliwienie;p
Mt 18,3

Suration więc zamiast się burzyć przyjmij mnie do swojego serca
(ok ale masz rację - za bardzo sobie pozwalam czasami, obiecuje, że będę tylko pisać "moim stylem" tylko kiedy faktycznie nie będę w stanie wytrzymać )

===

Profil   Email 
 Cytat 
Dr.Cockroach
 grudzień 22 2008 21:15   
Forum

cos zauważyłem ze transwestyci mają najmniej przywilejów bedąc w krk. a jeśli juz sie jest w związku z transwestytą, i nikt nie ma pochwy, to dozwolony jest seks analny, oralny lub masturbacja?

ponawiamk pytanie: czemu bóg stworzył transwestytów i z czyjego żebra powstał?

===

One flesh one bone, one true religion One voice, one hope, one real decision Wowowowowowo gimmie one vision, yeah

Profil   Email 
 Cytat 
Arek_Sz
 grudzień 22 2008 21:37   
Forum

Ja mam taka teorię:

Okazuje się, że przekleństwo rzucone na kogoś ma skutki w rzeczywistości i możemy w ten sposób wyrządzić wiele zła. Przykładowo - matka mówi do córki - oby ci uschła ta ręka - okazuje się, że nawet wnuczka i prawnuczka może się przez to urodzić np. bez ręki jako kaleka.

I teraz ja myślę, że transwestyci to skutek takich właśnie klątw z nawet dalekiej przeszłości, które wykorzystuje szatan i czyni takie coś...

(Moja teoria może się zmienić na skutek napływu nowych/dobrych argumentów. Póki co takie coś udało mi się jedynie wymyślić.)

===

Sercem można tak samo kochać jak i nienawidzić... ФΩΣ - ΖΩΗ OAZOWICZ

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 22 2008 21:56   
Forum Moderator
Moderator

Poł!!!!!! Wróciłeś!!!! Mój ci on - nie śmiać się z niego!!!! Bo będę warczeć
Mój Poł ma immunitet - w główkę się uderzył jak był mały - proszę o zrozumienie dla niego

Połusiu Połusiu :*
Nic się nie bój - ja cię ochronię
A co do tranwescytów to kościół traktuje ich tak jak są naprawdę - urodził się mężczyzną to nim zostanie. Dlatego związek między dwoma mężczyznami nie jest dopuszczalny w chrześcijaństwie - bez względu na to czy jeden czuje się kobietą a drugi papugą. Mężczyzna urodził się mężczyzną i taki zostanie.
A to że uważa się za kobietę, czy kobieta za mężczyznę - to już tylko choroba lub skutek krzywdy której wyrządziło im otoczenie.

Żaden ksiądz nie udzieli ślubu mężczyźnie i mężczyźnie przebranemu za kobietę - skąd w ogóle u Ciebie taka pomysłowość?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Bartosz
 grudzień 22 2008 22:11   
Forum

A to że uważa się za kobietę, czy kobieta za mężczyznę - to już tylko choroba lub skutek krzywdy której wyrządziło im otoczenie.

Mylisz transwestytyzm z transseksualizmem. Zresztą Poł chyba to samo uczynił.

===

'tylko gnostyk jest naprawdę pobożny', 'prawdziwym chrześcijaninem jest gnostyk' Klemens Aleksandryjski, Stromateis

Cytat 
Robert
 grudzień 23 2008 00:08   
Forum

Quote by paraklet: A co do tranwescytów to kościół traktuje ich tak jak są naprawdę - urodził się mężczyzną to nim zostanie. ... Mężczyzna urodził się mężczyzną i taki zostanie.

Niestety problem jest chyba bardziej skomplikowany. Nie tylko cialo decyduje o plci, ale takze mozg. A moze nawet bardziej. Sa tez przeciez ludzie rodzacy sie z obydwoma narzadami plciowymi i to chyba nie krzywda wyrzadzona przez otoczenie?

Zatem szanujmy odmiennosc. Wszystkie dzieci nasze sa.
Gdyby Jezus zyl w naszych czasach zapewne by powiedzial "Pozwolcie wszystkim trans przychodzic do mnie."...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Bartosz
 grudzień 23 2008 00:24   
Forum

Tylko, że temat brzmi transwestyci, a transwestyci to choćby faceci którzy lubią przebierać się za kobiety i czują w ten sposób satysfakcje seksualną. I autor wątku pomylił tematy i inni wpadli w ten sam problem bo chodzi mu o transseksualistów. I oni mimo że np. jest to fizycznie mężczyzna, to czuje się kobietą gdzie nie raz dochodzi do zmiany płci i to nie jest jak mówi Paraklet, wynikiem jakiegoś wpływu na środowisko tylko z tym się człowiek rodzi. Natomiast transwestytyzm jest najczęściej cechą nabytą prawdopodobnie. Wszystko tutaj zostało pomieszane. Najlepiej niech Poł dokładnie się wypowie o kogo mu dokładnie chodziło, albo niech moderator zmieni nazwę tematu na właściwą bo ludzi wprowadza w błąd ten temat.

===

'tylko gnostyk jest naprawdę pobożny', 'prawdziwym chrześcijaninem jest gnostyk' Klemens Aleksandryjski, Stromateis

Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 23 2008 00:40   
Forum Moderator
Moderator

Czyli jakbym się poczuła mężczyzną to kim wtedy jestem?? Zawsze mówiono mi, że jestem podobna do ojca bardziej niż do mamy Zresztą bardzo ładnie mi z zarostem

Zresztą samo zobaczcie - zdjęcie mojego ojca i moje here

To znaczy, że jakbym poczuła, że jednak jestem w środku mężczyzną to co wtedy??

===

Profil   Email 
 Cytat 
Bartosz
 grudzień 23 2008 00:43   
Forum

zyli jakbym się poczuła mężczyzną to kim wtedy jestem?? Zawsze mówiono mi, że jestem podobna do ojca bardziej niż do mamy Smile Zresztą bardzo ładnie mi z zarostem Laughing Out Loud Razz

Wtedy jesteś transseksualistką i dążysz do operacji zmiany płaci. Ale transwestyta lubi się przebierać w damskie ciuszki w celu zadowolenia seksualnego. To są dwie różne rzeczy, dlatego proszę moderatora o zmianę nazwę tematy na transseksualiści.

A odnośne temu kto do kogo podobny, to kobiety są ponoć ładniejsze gdy są podobne do ojca, a synowie gdy do matki.

===

Cytat 
Dr.Cockroach
 grudzień 23 2008 01:06   
Forum

się zdziwiłem. nie widziałem róznicy miedzy transwestytą a transeksualistą. myslalem ze to synonimy, a widze ze jest diametralna różnica.

chodziło mo o takie kobiety co mają zgrabne ciało, ładne piersi, twarz kobiety, ale zamiast pochwy, mają... penisy.

czyli chodziło mi (chyba) o transseksualistów.

paraklet: masz męża/chłopaka?
mam nadzieje ze nie, bo bym łamał 10 przykazanie boga.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Bartosz
 grudzień 23 2008 01:30   
Forum

chodziło mo o takie kobiety co mają zgrabne ciało, ładne piersi, twarz kobiety, ale zamiast pochwy, mają... penisy.

czyli chodziło mi (chyba) o transseksualistów.

I znowu prawdopodobnie to nie są transseksualiści. Bo transseksualista dąży do operacji zmiany płci, a więc pozbyciu się swych narządów i nadaniu im nowych dla tej płci z którą się identyfikują. Więc nie spotkasz kobiety transseksualisty z penisem, która wcześniej była facetem. Chyba może, że jest jeszcze przed operacją, lub chodzi ci o przykład obojnactwa.

Ale są też osoby które np. facet zmienia się fizycznie w kobietę, ale swe narządy zostawia. I taki człowiek też nie jest transseksualistą, bo on dąży do całkowitego pozbycia się narządów jakie ma. Tylko ktoś taki jest trans-coś tam na literę G chyba. A o takich ci wiele nie powiem niestety bo nie wiem.
Transgender (Transgenderyzm) - sprawdzając w Wikipedii

Tych nazw jest strasznie dużo. Dlatego nie dyskryminujmy danej społeczności mieszając te pojęcia, tylko nazywajmy ją tak jak jest, mimo, że mniej popularne, transgenderysta. Dlatego proponuje temat zmienić na taką właśnie nazwę, autor wątku się też zgadza?

Dlatego:
transwestyta - przebiera się choćby w damskie ciuszki w celu satysfakcji seksualnej.

transseksualista - osoba która ma np. ciało mężczyzny, ale czuje się kobietą. Osoba ta dąży do zmiany płci usuwając swe narządy i zastępując je tymi z którymi się identyfikuje jako płeć.

transgenderyzm (ciężka do zapamiętania nazwa) - osoba np. mężczyzna która zmienia swój wygląd fizyczny na kobietę, ale akceptuje swe narządy męskie i je zostawia.

A odnośne Paraklet, to jest to panienka do wzięcia.

===

Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 23 2008 02:20   
Forum Moderator
Moderator

Quote by Poł:
mam nadzieje ze nie, bo bym łamał 10 przykazanie boga.

Poł jesteś jedyny!!!!

(...ani żadnej rzeczy , która jego jest)

Aż się popłakałam ze szczęścia

Wybaczcie - po prostu zrobił mi się error Tekst Poł'a i późna godzina się na siebie nałożyły i wyskoczył ERROR (Rafi masz jakieś lekarstwo na to?)

koniec offtopa

AAAAAA uwielbiam to forum :*

p.s. Poł - wolisz mnie z zarostem czy bez??

===

Profil   Email 
 Cytat 
Piotr
 grudzień 23 2008 08:56   
Forum

Quote by paraklet: dzisiaj mnie cos naszło na cytaty więc i tu coś strzelę na swoje usprawiedliwienie;p
Mt 18,3

Piekny cytat!

Gratulacje!

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Cytat 
Robert
 grudzień 23 2008 10:02   
Forum

Quote by paraklet: dzisiaj mnie cos naszło na cytaty więc i tu coś strzelę na swoje usprawiedliwienie;p
Mt 18,3

Jakos mi umknela to zaproszenie. Alez ja Cie chetnie przyjme do swojego serca. Juz tam jestes wlasciwie...
Tylko nie rozgrzej mnie tak, zebym mial ochote lamac dziesiate przykazanie boga...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,63 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty