Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 Nasze dziwaczności i mutacje :P
 |  Wersja do druku
Robert
 grudzień 15 2008 20:36   
Forum

Status: offline

Quote by paraklet: Z powodu tego, że bardzo mi brakuje dociekliwości pana Poł

Postanowiłam go zastąpić i zadać wam pytanie w Jego stylu
Jak już wiecie ponad półtorej roku temu podpisałam KWC (krucjata wyzwolenia człowieka- dla tych co nie wiedzą oznacza to abstynencję od alkoholu) a dziś zauważyłam, że mój ulubiony krem - Sudocrem - ma w składzie alkohol benzylowy. Czy to, że się nim smaruję - najczęściej łapki, ale zdarza się też twarz - to znaczy, że nieświadomie złamałam swoją abstynencję??

No i czy moja Krucjata jest we dług tego nieważna??
Pomóżcie bo naprawdę mnie to martwi ...

Zartujesz oczywiscie. Jesli nie chcesz miec nic wspolnego z alkoholem, to nie bierz tez lekarstw, ktore na nim bazuja, a jest ich sporo.

Czy to znaczy tez, ze nigdy nie wezmiesz do ust, czekoladki z rumem?

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 15 2008 20:44   
Forum Moderator
Moderator

Ależ Suration ja żartować?? Przecież mnie znasz - wiesz, że to do mnie nie podobne.

A jeśli cię martwi moja krucjata - to źle ją pojmujesz Abstynencja od alkoholu w celu upicia się czy rozluźnienia Ale w momencie gdy byłam w Hiszpanii i jadłam ich jedzenie to pisał lampkę wina do obiadu, na początku się buntowałam ale jak mi po kilku dniach wysiadł żołądek to się przekonałam

Poczytaj na ten temat jak byś mógł zrozumieć o co w tym chodzi - ja ci tak dobrze nie wytłumaczę

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 grudzień 15 2008 20:52   
Forum Moderator
Moderator

Quote by paraklet:
No i czy moja Krucjata jest we dług tego nieważna??
Pomóżcie bo naprawdę mnie to martwi ...

Jeżeli nie spożywasz więcej niż opakowania dziennie (i nie zagryzasz jabłkami), to stężenie alkoholu we krwi nie będzie wykrywalne balonikiem.
W Anglii masz margines bezpieczeństwa, tam są mniej rygorystyczne normy i mają lewoskrętne baloniki. Pomimo tego wystrzegałbym się spożycia powyżej dwóch opakowań i to nie tylko ze względu na zagrożenie geriatryczne.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 grudzień 15 2008 21:03   
Forum Moderator
Moderator

A tak bardzo lubię zagryzać go krakersami - ale Adwent zobowiązuje i KWC

Swoją drogą ostatnio pewna osoba wypiła przy mnie 3 piwa i wsiadła do samochodu mówiąc mi że dopiero po ok. 5 prowadzenie było by nielegalne i niebezpieczne.....

No ale sudocrem to wyższa półka używek Nie tam jakieś piwko Więc będę uważać Dzięki Rafi

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Robert
 grudzień 15 2008 23:00   
Forum

Quote by paraklet: A tak bardzo lubię zagryzać go krakersami - ale Adwent zobowiązuje i KWC

W adwencie czekoladki z alkoholem smakuja najlepiej...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,18 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty