Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 Nasze dziwaczności i mutacje :P
 |  Wersja do druku
kazema
 luty 27 2009 14:14   
Forum

Status: offline

Paraklet:

dziś zauważyłam, że mój ulubiony krem - Sudocrem - ma w składzie alkohol benzylowy. Czy to, że się nim smaruję - najczęściej łapki, ale zdarza się też twarz
-

Zwróciłam uwagę na to co napisałaś, ponieważ...Sudokrem używany jest w celu....zapobiegania pieluszkowego odparzenia skóry lub na odleżyny (u osób starszych)...takie zastosowanie znam ja.czy ktoś Tobie polecił Sudokrem na twarz? Pytam się z czystej ciekawości...

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 luty 27 2009 15:02   
Forum Moderator
Moderator

Tak Smile polecony mi go został po obdarciach Smile

Ja mam takie różne hobby które mi czasami nadwyrężają skórę twarzy - np jak maluję się specjalnymi farbkami (pod czas militarnych zabaw ze znajomymi w lesie) one mi strasznie męczą skórę, albo gdy ostatnio po 2 godzinach jazdy motorem w nowym kasku myślałam że umrę - cała szyja plus podbródek były wręcz sparzone - co więcej swojego czasu stosowałam na trądzik.

Sudocrem polecił mi mój bliski przyjaciel lekarz - i od tamtej pory się z nim nie rozstaje.

To jest opatrunek w kremie Smile na poparzenia, popękania, podrażnienia - jedynie nie stosowałabym na suchą skórę bo ma właściwości wysuszające, chyba że na suchą i zniszczoną - to najpierw sudokrem a potem jakiś kremik nawilżający albo najlepiej wazelina (natłuszcza i nie wysusza - każdemu kto ma małe dziecko - Boże broń przed olejkami!!! Tylko wazelina Smile W Anglii już na to wpadli ale w Polsce jeszcze przemysł olejków dla dzieci dobrze się trzyma Big Grin)

A co do grzybka halucynogennego jako porównanie kościoła - Marku może jakieś bliższe wiadomości i źródła Smile strasznie mnie to bawi - chciałabym się pośmiać Razz

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
 Cytat 
Marek
 luty 27 2009 15:08   
Forum

Służę, tak na pierwszy rzut okiem:

Jesus as Mushroom
Amanita muscaria, Jesus and Cannabis

Wink

===

Flp 4:4

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 luty 27 2009 15:20   
Forum Moderator
Moderator

that Jesus was not a man but a hallucinogenic mushroom, Amanita muscaria; that the New Testament was concocted by addicts of the mushroom as a code for their mystical lore; and that the God of Jews and Christians is ultimately nothing more than a magnificent phallic symbol.

aaaaa cudne Big Grin

===

Profil   Email 
 Cytat 
Angelika Mojeścik
 luty 27 2009 15:28   
Forum Moderator
Moderator

ale zaraz to znaczy że ten kto nie miał w ustach grzybka nie może się uważać za chrześcijanina????

Teraz zamiast chrztu będzie się dzieciom dawało grzybki (jak przeżyją to od razu będą uznawane za żywy cud albo święte - i chrześcijaństwo będzie rosnąć w siłę Razz)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,14 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty