Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Polityka i społeczeństwo Nowy wątek Odpowiedz
 Teolog przy nadzieji
 |  Wersja do druku
kazema
 luty 04 2009 22:42  (Czytany 1257 razy)  
Forum

Status: offline

Pozwoliłam sobie przenieść artykuł tutaj:
wyborcza.pl/1,76842,6147464,Teolog_przy_nadziei.html

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Ewa
 luty 05 2009 00:23   
Forum

Kazema.

bardzo ciekawa postac,te poglady sa rowne tym z Protestanckiej Linii i mojejWink nawiasem mowiac.Pamietasz jak Ci opisywalam to moje zdarzenie?.Zadawalam sobie tez pytanie ze po co to wszystko? po co to rzezycie-tak nierealne a tak piekne-bo ja mialam wybrac dobrowolnie-dokladnie tak jak mowi o tym tu ten ksiadz.Dobrowolnie,nie za sprawa Pan Boga tylko z wlasnego przekonania wybrac,ze tego Pan Bog nie moze sprawic-to moze tylko czlowiek.Ciekawe jest to bardzo i wpedza w zadume, pozdrawiam Cie.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
 Cytat 
kazema
 luty 07 2009 22:01   
Forum

Hej Córko. Oczywiście, że pamiętam! W tamtej chwili zostałaś obdarzona po prostu Łaską. A żadną Łaską nie jesteśmy obdarowywani 2 razy. Dlatego to (chyba) już się nie powtórzy. Ale będziesz obdarowana czymś innym.

A co do tego artykułu: myślę, że dużo osób boi się myśleć troszkę inaczej niż to, w pewnym sensie narzuca, KK. Cieszę się, że niektórzy mają w sobie tyle odwagi, aby głośno popolemizować.

Pozdrawiam Cię również! Wink

===

'Od momentu, gdy zaczniesz podróż przez życie w jakimś obranym kierunku,nieustannie musisz korygować kurs' ('Plan lotu')

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty