Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Towarzyskie Nowy wątek
 Forumowicze na ubitej ziemi.
 |  Wersja do druku
Marek
 marzec 10 2009 15:38  (Czytany 2117 razy)  
Forum

Status: offline

Forumowicze, którzy z jakichkolwiek powodów macie do siebie personalne zastrzeżenia!

Każdy, kto nie wpadł wraz z Wami w ferwor dyskusji, widzi obecne na forum spory, gdzie jakikolwiek ich temat ginie pośród masy zarzutów o charakterze czysto osobistym. Rozumiem, że dla sobie znanych powodów nie chcecie ich rozwiązać przez prywatną korespondencję. Aby nie mnożyć miejsc, gdzie dalej będziecie Wy czy ktokolwiek w przyszłości gryźć się dla zasady, pozwalam sobie utworzyć ten wątek. Jeśli musicie się wykłócać, a na to wygląda, przynajmniej róbcie to w jednym miejscu, by spory nie wpływały na kształt dyskusji innych wątków (czy nie doprowadzały np. do zamykania).

Ziemia ubita, czas nieograniczony - allez!

===

Flp 4:4

Profil   Email 
Arek_Sz
 marzec 10 2009 15:47   
Forum

Witam po długiej przerwie...

Pierwszy wątek otwieram i już zaskoczenie...
Pozytywne, bo w końcu może skończą się wojny pozycyjne, a zacznie jedna wielka bitwa prowadząca do ostatecznego wyniku...
Ale z drugiej strony negatywnie, bo tego typu wątki nie świadczą dobrze o forum...

===

Sercem można tak samo kochać jak i nienawidzić... ФΩΣ - ΖΩΗ OAZOWICZ

Profil   Email 
Bartosz
 marzec 10 2009 17:28   
Forum

Pewnie nasza wymiana zdań dała ci pomysł na ten wątek? Wink Ja z reguły jestem uparty i drążę temat jeśli jeszcze mogę coś dodać, więc zwykle nie ustępuje. Chyba raz ustąpiłem, właśnie przez naszą wymianę zdań, gdzie i tak byśmy siebie wzajemnie nie przekonali, bo to raczej sfera poglądów niż wymiana tylko wiedzy, więc nie miałoby to sensu. Pozdrawiam

===

'tylko gnostyk jest naprawdę pobożny', 'prawdziwym chrześcijaninem jest gnostyk' Klemens Aleksandryjski, Stromateis

Profil   Email   Strona www 
Angelika Mojeścik
 marzec 10 2009 17:36   
Forum Moderator
Moderator

to jest cudny temat Smile

No to dawać - co kto ma do siebie??

Ja mam do JMG !!!! Po pierwsze za mało się usmiechasz, po drugie umiesz być tylko ironiczny - a może by tak trochę dystansu do siebie i swojej wrzechwiedzy - osobiście cię lubię bo zadzior z Ciebie Smile Ale chciałabym trochę łagodności z Twojej strony. Ja sznuje Twoje przekonania - uszanuj moje i nie obrażaj tego w co wierzę Smile A tym samym mnie Smile

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
Marek
 marzec 10 2009 17:54   
Forum

BLyy,

jakkolwiek mogłeś dojść do takiego wniosku - nie, to nie nasza dyskusja nasunęła mi taki pomysł. Wink Pospieraliśmy się trochę, jak zauważasz - o poglądy bardziej niż o aktualną wiedzę, ale - jakkolwiek obaj jesteśmy uparci - uznaliśmy brak potrzeby dalszej polemiki i rozstaliśmy się w pokoju. Wink

Akurat chodzi mi o przepychanki innych Forumowiczów, z których dwóch wiedzie prym we wzajemnym obrzucaniu się czem tylko popadnie. Że wykłócają się o co tylko można gdzie tylko można, mówiąc uczciwie - rozwalając właściwe tematy, to pozwoliłem sobie ubić kawałek wirtualnej ziemi i dać jedno miejsce, gdzie mogliby się spierać na wieki wieków amen.

A że cała sytuacja, mnie osobiście rażąca, jest śmiechu warta - to wątek w dziale 'Na wesoło'.

===

Profil   Email 
olinka
 marzec 10 2009 18:09   
Forum

Zwykle kiedy ktoś atakuje mnie personalnie, to odcinam się Razz i zmieniam forum lub przestaję tej osobie odpowiadać.
Nie ma sensu tworzyć przestrzeni do osobistych ataków. One nic nie dają. Natomiast zwrócenie komuś uwagi na jego zachowanie, albo na to, jak odbierane jest to, co pisze? to jest potrzene. Czasem nie mamy świadomości, że ktoś poczuł sie urażony. W Sieci brakuje narzedzia jakim jest mowa ciała, to utrudnia wzajemne zrozumienie Wink

===

Make a good thing better. Mój Bóg i moje wszystko.

Profil   Email 
Marek
 marzec 10 2009 18:38   
Forum

Cóż... Niech zatem wątek ten zostanie potraktowany jako właśnie takie zwrócenie uwagi.

A jeśli niektórzy nie potrafią załatwiać pewnych spraw raz na zawsze, nie umieją dojść do konsensusu, swoje prywatne zastrzeżenia rozwiązać prywatnie, jeśli robią chaos gdzie się da, bo nie mogą sobie nawzajem odpuścić, a przede wszystkim lubią to wszystko robić publicznie - na ubitej ziemi sklecimy cztery deski, nasypiemy piasek i w taki oto przemyślny sposób postawimy im piaskownicę, gdzie będą się mogli bawić i obrzucać piaskiem/błotem, ile im się tylko podoba.

Pozdrawiam,
kacerz

===

Profil   Email 
olinka
 marzec 10 2009 19:48   
Forum

Quote by: kacerz_Marek

na ubitej ziemi sklecimy cztery deski, nasypiemy piasek i w taki oto przemyślny sposób postawimy im piaskownicę, gdzie będą się mogli bawić i obrzucać piaskiem/błotem, ile im się tylko podoba.

Pozdrawiam,
kacerz

I walić po glowach wiaderkami, wsadzać łopatki między żebra..........A że to działa, wie każdy kto miał usta pełne piasku Frown

===

Make a good thing better. Mój Bóg i moje wszystko.

Profil   Email 
Zbigniew Szalast
 marzec 11 2009 03:30   
Forum

Laughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out LoudEek!Eek!Eek!Laughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out LoudLaughing Out LoudWink Pozwolicie że tak to skomentuję bo po pierwszych postach to łapałem się za brzuch i rechotałem a teraz zastanawiam się czy czasem moi przodkowie nie byli żabami a nie małpami mam tomahawk mogę pożyczyć do odkopania. Howk

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
Reguly
 marzec 11 2009 09:12   
Forum

Quote by: kacerz_Marek

Ziemia ubita, czas nieograniczony - allez!

Moze byloby to jakies rozwiazanie tylko... powiedz mi KM w czym ten pomysl mialby byc niby lepszy, od watkow zasadniczo majacych sluzyc podobnym celom, a z ktorych wiekszosc zostaje zablokowana gdy tylko dyskusja zaczyna zmierzac w niewygodnym dla pewnych osob kierunku i obnazac ich dyktatorskie zapedy? Np. ten:
http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=169228
Innymi slowy nie wroze temu watkowi odmiennego losu (no chyab, ze udzial moderatora(ow) tutaj ograniczy sie wylacznie do ingerencji w sytuacji jawnego naruszenia obowiazujacego prawa lub pojawieniu sie wulgaryzmow Twisted Evil )... Rzeczywisty bowiem problem zostal szerzej wskazany m.in. w podlinkowanym wyzej watku...

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Reguly
 marzec 11 2009 09:30   
Forum

No i nie musiales dlugo czekac... za watkeim http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=171263

Quote by: opok

Quote by: Rafi+F

Quote by: reguly

Długa droga przed nami, abyśmy pomimo przeszłości zaczęli się wszyscy szanować jako Siostry i Bracia w Jezusie Chrystusie.

Co by rzeczywiscie wszyscy wpierw powinnismy sie zaczac szanowac po prostu jako bracia i siostry...

Przy twoim trolowaniu i pogardzie dla chrześcijaństwa to dotychczas największa hipokryzja roku.

Rafi uspokój się! Zarzucasz innym trollowanie i offtopy - a ten Twój post, to czym jest!? Ty masz już chyba obsesję na punkcie Regułego?!

Zarzucasz mu pogardę dla chrześcijaństwa - ja tego nie zauważyłem, zauważyłem natomiast coś zupełnie odwrotnego. Jesteś obłudnikiem i hipokrytą!

Zastanawiam się tylko, czy wytniesz tylko mój post, czy swój też?

Hipokryzja jest mowienie o wzajemnym poszanowaniu, w kontekscie mozliwosci bycia Siostarami i Bracmi jedynie w Jezusie Chrystusie... Generalnie natomiast w peni (szczegolnie wszczynanai konfliktu, OffTopa) podpisuje sie pod wypowiedzia przedmowcy...

===

Rafi F
 marzec 11 2009 09:33   
Forum Moderator
Moderator

To jest watek "Na wesoło". Faktycznie, dajesz uciechę.
I niech tu to zostanie. Przeniosłeś w dobre miejsce.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Reguly
 marzec 11 2009 09:43   
Forum

CD OffTopu kontynlowanego przez moda:

Regulego wypowiedzi znam od dawna i wiele razy próbowaliśmy dojść do porozumienia. Jestem wobec niego uprzedzony, nie kryję tego. Nie jest to bezpodstawne, opieram się na własnych doświadczeniach. Jest to jedyna z osób która ciagnie niechlubną tradycję wolnej amerykanki na tym forum i robi wszystko aby względny spokój i przejrzysta atmosferę jaką zbudowali w tym kwartale forumowicze rozpieprzyć.
Dlatego tez każdą jego wypowiedź z założenia rozpatruje pod kątem trollingu, zapracował na taką opinię.

Wchodzisz między młot a kowadło nie mając najmniejszego rozeznania. Koniec off-topu.

Po pierwsze jedyne pprozumienie jakie wyznajesz to akceptacja twojego stanowiska. Po drugie - a ja wobec ciebie nadal jeszcze nie jestem uprzedzony - jak widze, ze masz racje to sie do twoich decyzji stosuje. Nie zamierzam sie jednak do nich stosowac w sytuacjach gdy jak sadze (i nie tylko ja) racji nie masz, a swoje stanowisko podpierasz jedynie swoimi moderatorskimi uprawnieniami (czy. wybiorcza, nieobiektywna cenzura). Po trzecie - wcale nie jestem ani jedyna osobna, ktora jak twierdzisz "ciagnie niechlubną tradycję wolnej amerykanki" z tym, ze ja nie reprezentuje tak zbierznego (jak np. MM, na ktorego bicie piany, persoanlne ataki i jawne klamstwa dajesz przyzwolenie) stanowisko co ty, ani nie jestem jak widac jedyna osoba, ktora dostrzega twoj brak obietywizmu i stronniczosc, ani tez ktora boi sie to tobie wyraznie powiedziec. Po czwarte - dla ciebie "spokój i przejrzysta atmosfera" to brak dyskusji ze stanwoiskami odbiegajacymi od preferowanych przez ciebie... Takie towarzystwo wzajemnej adoracji sie komus mazy. Po piate - opinia domniemanego trolingu jest wynikiem twojej i MM usilnej kampani prowadzonej przeciwko mnie polegajacej m.in. na wspomnanej juz wybiorczej cenzurze...

===

Reguly
 marzec 11 2009 09:45   
Forum

Zobaczymy jak dlugo... Ile czasu minie zanim fakty zaczna ci przeszkadzac i zablokujesz i ten watek...

PS. Mnie tam miejsce specjalnie nie przeszkadza...
PS. Nadal przy tym wyraznie pozostaje kwestia kto tu troluje w innych watkach prowadzac personalne spory...

==============

Przy okazji za http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=172686 po marzec 09 2009 14:20

A wypowiedz MM z marzec 09 2009 14:20, ktorego falsz wykazalem w ocenzurowanej a nastepnie wykasowanej przez ciebie wypowiedzi to nie OffTop (serdecznie dziekuje, za "umozliwienie" obronie zajecia stanowiska wobec falszywych oskarzen...)? A wyzej twoje uwagi skierowane do mnie personalne (wobec ktorych "umozliwiles" mi zajecie stanowsika) to nie OffTop?...

==============

Ten post pownien sie znalezc na koncu ale znow odebrano nam mozliwosc uczciwego prawa do wypowiedzi... Pozwole wiec sobie tutaj jako rozwineicie

Wygadałeś się?

Oto wnioski z twojej wypowiedzi:

Po pierwsze - jak mniemam kazdego samodzielnie stac na wyciagniecie stosownych wnioskow... ale skoro zaczynasz...

-stosujesz się do zasad jeżeli jest to tobie wygodne

Naginasz zasady i wykorzystujesz swoje stanowisko moderatora by nie dopuscic do przedstwienia stanowsik zbytnio odbiegajacych od twojego wlasnego... Dla przykladu ze sobie pozwole zacytwac: "będę kasował jako świadomie obraźliwe wszystkie następne wypowiedzi sugerujące, że wrogi stosunek do kobiet jest reprezentatywny dla chrześcijaństwa. Na tego typu dyskusję mogą sobie pozwolić jedynie członkowie danego kościoła inaczej sa traktowane jako wrogie mające zdyskredytować daną religie/wiarę/wyznanie." za marzec 09 2009 11:47 ze wskazanego wyzej watku...

-wymagasz dla siebie specjalnych względów

Coz, jesli obiektywizm ze strony modow lub traktowanie wszystkich na rownych prawach tym jest, to zapewne tak...

-nie znosisz gdy ktoś wymaga argumentów

Nie znosze gdy ktos stawia pewne falszywe tezy w moim imieniu, a nastepnie zada o demnie dowiedzenia ich prawdziwosci (tak jak to mialo miejsce np. tu).

-nie znosisz krytyki braku argumentów

JW. no ale rozumiem, ze wiecej punktow wyglada lepiej... Odrebna kwestie stanowi tu natomiast fakt, ze zwyczajna hipokryzja jest cenzurowanie lub wrecz usuwanie w calosci czyichs wypowiedzi (bo np. nie przystaja do jedynie slusznego przyjetego swiatopogladu), a nastepnie zazucanie danej osobie, ze unika odpowiedzi.

-uważasz, ze masz prawo do wszelkich insynuacji i ataków wprost na chrześcijaństwo bez jakiejkolwiek argumentacji, a sam masz być nietykalny.

JW. Inna sprawa - nie bedac chr-janinem, ze zrozumialych wzgledow poruszam zagadnienia, ktore wzbudzaja moje najwieksze watpliwosci lub wydaja mi sie wewnetrznie sperzeczne lub co najmniej nie dosc jasne. To, jak ty to sobie interpretujesz, to juz twoj problem. Nie moja wina, ze teologia systemu ktory reprezentujesz (a ktorego omawianie na tym forum jest chyba glownym jego celem) a tym bardziej struktura reprezentowanego przez ciebie Kosciola (ktora bynajmniej wcale nie jest krystaliczna - mimo twoim usilnym staran przedstawienia, ze jest inaczej) wzbudza pewne watpliwosci...

-nazywasz dyskusją argumentacje typu: "to ty udowodnij, ze jest inaczej", a po dowodzie "udowodniłeś to co było tobie wygodne", wybacz to nie są ani argumenty ani dyskusja

Stosuje sie do podstawowych zasad prowadzenia dyskusji, w tym szczegolnie ze to na na stawiajacym pewna teze spoczywa glowny obowiazek jej dowiedzenia.

-uważasz, że nie trolujesz, trolują wg ciebie ci, którzy wymagaja argumentów i/lub wytykaja tobie ich brak

Nie - to ty uwazasz ze ja wylacznie troluje (tudziez jestem przyczyna wszelkich konfliktow - tak jakby w konflikcie udzialu nie braly przynajmniej dwie strony) by m.in. w ten sposob zdyskredytowac moje prawo do wypowiedzi i przedstawienia swojego stanowiska. Ja natomiast uwazam, ze kazdy doskonale sam wyciagnac moze stosowne wnioski kto to rzeczywiscie (i w jakim stopniu) troluje i przyczynia sie (np. JW) do powstawania OffTopow).

Sam powiedz, czy to nie śmieszne?

Reasumujac - jesli liczyles ze w rewanzu wylicze towje smiesznosci to cie zawiode. JW - kazdy moze na ten temat wyrobic sobie opinie sam, a ty nadal mozesz zyc w swoim wlasnym swiecie sadzac ze kneblujac innym usta, sprawisz ze tym samym znikna wszelkie watpliwosci wynikajace z twojego swiatopogladu.

A teraz daj się bawic innym dalej. I zastosuj się do prostej reguły: sprawy moderatorskie do moderatora. W ten sposób byśmy juz dawno doszli do porozumienia, ale niestety ty lubisz miec widownie i w ten sposób wszystkich wciągasz w konflikt i rozwalasz społeczność.

Byc moze doszlibysmy do porozumienia gdyby moderator wykazywal minimum obiektywizmu i nie kierowal sie (jak sam wyzej zadeklarowal) swoimi uprzedzeniami. Generalnie natomiast JW - jedyne porozumienie jakie jestes wstanie zaakceptowac to bezkrytyczna akceptacja twojego stanowiska.

========================

Zgodnie z zaleceniami innych znanych mi moderatorów będę zawsze usuwał wszelkie uwagi/wątki/ na forum na temat moderacji. W ten sposób zapobiegnę częściowo eskalacji konfliktu (o ile zostanie to uszanowane, bo wielokrotnie bylismy świadkami trollowania z jedna wypowiedzia po wszystkich mozliwych watkach).

Coz - jesli owa moderaca byla jednostronna jesli nie jawnie stronnicza (np. bez chocby zatosowania zasdy, ze akakowany (ten ktorego sie o cos oskarza) ma prawo do ostatniego slowa w celu przedtsawienia wlasnej oborny (bo sam zazwyczaj bywasz jednym z dwoch tych atakujacych)) to co sie dziwisz?

Silnie zachęcam do załatwiania WSZYSTKICH problemów i wątpliwości związanych z moderowaniem poprzez droge mailowa bez szukania publiczności. Pozwoli to łatwiej zapanowac nad emocjami i dojśc do porozumienia.

Zadne zalatwianie z tego nie wynika. Cokolwiek sie do ciebie nie napisze na priv, jak kolwiek by sie tego nie uzasadnilo, albo pozostaje to bez reakcji, albo jedyne mozliwe "porozumienie" zaklada bezkrytyczna zaakceptowanie twojego (zazwyczaj stosunkowo malo obiektywnego) stanowiska.

Zgodnie z powyższym, ponieważ temat ten poprzez wciąganie do konfliktu coraz to nowych osób przestał być zabawny, przenosze go do mniej zabawnego działu i zamykam.

Czemu mnie to calkowicie nie dziwi? Moze pownienes powolac odrebny dzial na zakmniete przez siebie watki?

===

Rafi F
 marzec 11 2009 09:58   
Forum Moderator
Moderator

Wygadałeś się?

Oto wnioski z twojej wypowiedzi:
-uważasz, ze masz prawo do wszelkich insynuacji i ataków wprost na chrześcijaństwo bez jakiejkolwiek argumentacji, a sam masz być nietykalny.
-nazywasz dyskusją argumentacje typu: "to ty udowodnij, ze jest inaczej", a po dowodzie "udowodniłeś to co było tobie wygodne", wybacz to nie są ani argumenty ani dyskusja
-uważasz, że nie trolujesz, trolują wg ciebie ci, którzy wymagaja argumentów i/lub wytykaja tobie ich brak

A teraz daj się bawic innym dalej. I zastosuj się do prostej reguły: sprawy moderatorskie do moderatora. W ten sposób byśmy juz dawno doszli do porozumienia, ale niestety ty lubisz miec widownie i w ten sposób wszystkich wciągasz w konflikt i rozwalasz społeczność.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Piotr
 marzec 11 2009 10:11   
Forum

Znów próbujesz obrażać!

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Andrzej
 marzec 11 2009 10:13   
Forum

Quote by: reguly

A wypowiedz MM z marzec 09 2009 14:20, ktorego falsz wykazalem w ocenzurowanej a nastepnie wykasowanej przez ciebie wypowiedzi

niech Ci będzie: wykazałeś, że skorzystałem z tej samej strony, którą Ty też przeglądałeś.
(Co oczywiście nie jest wykazaniem falszu jako celowego kłamstwa, ale raczej wskazuje, że nie zorientowałem się, że skorzystaliśmy z tych samych źródeł)
Bardzo Cię za to przepraszam.
Na drugi raz będę starał się nie czytac tego, co Ty czytasz, ani cytować tekstow ze stron, które Ty linkujesz.
A jeśli już to zrobię, to idąc za Twoim przykładem nie podam źródła, wtedy nawet nie zorientujesz się, że Cię skrzywdziłem, bo sam nie czytasz dokładnie stron, które linkujesz.

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Rafi F
 marzec 11 2009 10:16   
Forum Moderator
Moderator

Quote by: opok

Znów próbujesz obrażać!

Jesteś wprost perfekcyjnie jednostronny. Ty również chcesz eskalować problem?
Jak widzisz nikt się nie wtrąca, idź za tym mądrym przykładem.
Jeżeli nie dojdziemy z reguly do porozumienia sami, to twoja "mediacja" jest najmniej wskazana.

===

Piotr
 marzec 11 2009 10:27   
Forum

A do Rafi'ego:
- wykorzystujesz ogólne zasady obowiązujące na forum do ograniczania wolności wypowiedzi jeśli czyjeś opinie są dla Ciebie zbyt niewygodne, nawet jeśli nie naruszają tychże zasad,
- stosujesz wobec siebie inne normy niż wobec innych, dzielisz forumowiczów na swoich i innych, traktując ich wypowiedzi subiektywnie, dzielisz też na wartościowych i niewartościowych nie pod kątem merytoryczności wypowiedzi, ale dopasowanie do Ciebie.
- nie znosisz gdy ktoś ma diametralnie inne widzenie świata niż Ty
- podnosisz argument braku argumentów gdy nie potrafisz takowych zrozumieć/pojąć/przyjąć
- uważasz, ze masz prawo do wszelkich insynuacji i ataków na inne wierzenia bez jakiejkolwiek argumentacji, a sam masz być nietykalny
- uniemożliwiasz jakąkolwiek dyskusję z bardzo niewygodnym dyskutantem robiąc z wątku kurpiowskie wycinanki, nazywasz dyskusją argumentacje typu: "to ty udowodnij, ze jest inaczej", a po dowodzie "udowodniłeś to co było tobie wygodne", wybacz Rafi ale to nie są ani argumenty ani dyskusja
- uważasz, że nie trolujesz, trolują wg ciebie ci, którzy wymagaja argumentów i/lub wytykaja tobie ich brak, którzy wytykają tobie niesprawiedliwość, stronnniczość, subiektywizm, cynizm, obłudę.
- uważasz się za kogoś lepszego, bo dostałeś kawałek władzy i szafujesz nią na lewo i prawo.
- uprzedziłeś się do człowieka i w każdej jego wypowiedzi dopatrujesz się złej woli, odpowiadasz atakiem na wypowiedź która wcale nie nosi znamion ataku,
- nie widzisz belki w swoim oku, a wytykasz Regułemu drzazgi!

Sam powiedz, czy to nie żałosne?
A teraz daj się bawic innym dalej. I zastosuj się do prostej reguły: ludzie mają prawo do wypowiedzi jeśli nie przekaracza to okreslonego regulaminu, ale nie nadinterpretowanego i przeiczanego. W ten sposób byśmy juz dawno doszli do porozumienia, ale niestety ty lubisz mieć widownię i w ten sposób eskalujesz konflikt i zakręcasz się w nienawiści.

===

Mt6:7-8 [..]Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich!

Piotr
 marzec 11 2009 10:31   
Forum

Dlaczego uważam, że lubisz mieć widownię?

Bo wszędzie zostawiasz ślady swojej działalności!

[ciach] RafiF

[ciach] kończę tę dyskusję RafiF

[ciach] kończę aż się uspokoicie Rafi F

Jeden z wątków kończył się chyba 8ma takimi postami - jeden po drugim.

Wyciąłeś też Medievala, Mnie... ale cały czas wyrzucasz Regułemu.

Ochłoń kolego.

Pomódl się.

W wypowiedziach dyskutantów, a Regułego w szczególności spróbuj doszukiwac się się dobrej woli i chęci pozyskania wiedzy - a nie ataku na Twoje przekonania.

===

Rafi F
 marzec 11 2009 10:32   
Forum Moderator
Moderator

Doszedłem do następującego wniosków:

Dla pełnej przejrzystości nie będę zostawiał uwagi w poście wyciętym (uwagi te i tak sa czesto usuwane i/lub manipulowane), a komentował usunięcie postu we własnej wypowiedzi.

Zgodnie z zaleceniami innych znanych mi moderatorów będę zawsze usuwał wszelkie uwagi/wątki/ na forum na temat moderacji. W ten sposób zapobiegnę częściowo eskalacji konfliktu (o ile zostanie to uszanowane, bo wielokrotnie bylismy świadkami trollowania z jedna wypowiedzia po wszystkich mozliwych watkach).

Silnie zachęcam do załatwiania WSZYSTKICH problemów i wątpliwości związanych z moderowaniem poprzez droge mailowa bez szukania publiczności. Pozwoli to łatwiej zapanowac nad emocjami i dojśc do porozumienia.

Zgodnie z powyższym, ponieważ temat ten poprzez wciąganie do konfliktu coraz to nowych osób przestał być zabawny, przenosze go do mniej zabawnego działu i zamykam.

===

Zawartość wygenerowana w: 0,47 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie