Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 Dave Allen - komik
 |  Wersja do druku
Reguly
 maj 05 2009 12:53  (Czytany 1964 razy)  
Forum

Status: offline

Kilka filmikow z wystepow tego komika:
f1
f2

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Andrzej
 maj 05 2009 13:16   
Forum

powinno się znaleźć nie w dziale: "na wesoło", ale "żalośni kretyni".
Pokaż mi, co się śmieszy, a powiem Ci kim jesteś
Chociaż, nie.
Nie powiem, bo mnie wytną
Cool

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Cytat 
Reguly
 maj 05 2009 13:21   
Forum

Quote by: medieval_man

Nawet gdybys... Sadzisz, ze specjalnie bym sie przejol twoja subiektywna opinia? Rolling Eyes

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Pastor
 maj 05 2009 13:26   
Forum

powinno się znaleźć nie w dziale: "na wesoło", ale "żalośni kretyni".
Chociaż, nie.
Nie powiem, bo mnie wytną
Cool

Confused
Znam te skecze nie od dzisiaj
I mnie to śmieszy
Tak jestem żałosnym kretynem...
Skecz Monty Pythona Ostatnia wieczerza też mnie śmieszy
Tak jestem żałosnym kretynem...w oczach średniowiecznego gościa w przyciemnianych okularach
Gdyby Adam i Ewa byli Chińczykami, nie mielibyśmy grzechu pierworodnego bo zamiast jakiegoś owocu zjedliby węża!
Śmieszy mnie to
Tak jestem żałosnym kretynem...w oczach średniowiecznego gościa w przyciemnianych okularach
Confused

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 maj 05 2009 14:04   
Forum

No cóż, mnie ten typ humoru na przykład w ogóle nie bawi, raczej wprowadza w zażenowanie

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Cytat 
Pastor
 maj 05 2009 15:19   
Forum

No cóż, mnie ten typ humoru na przykład w ogóle nie bawi, raczej wprowadza w zażenowanie

Szkoda Cry
Tym bardziej iż moim skromnym zdaniem tego typu humor nie jest zbyt agresywny w swojej wymowie i mnie jako wierzącego wcale nie razi. Ciebie jednak wyprowadza z równowagi...
To dowód na to że brak ci poczucia humoru, tudzież wyczucia satyry, ironii lub po prostu brak ci dystansu do siebie.
To cechy charakterystyczne osobowości paranoicznej, osoby takie mają dużą tendencję do zatargów, pieniactwa, fanatyzmu oraz przesadnego odnoszenia do siebie najbardziej neutralnych i niewinnych zdarzeń i gestów.
Ja nie cierpie np. Tańca z gwiazdami uważam że to płytki, głupi i irytujący produkt komercyjny z dużym potencjałem manipulacyjnym.
Dlatego go nie oglądam i staram się powstrzymywać od komentarzy na ten temat(wyjątkowo nie dzisiaj ze względu na ciebie). Ale mimo mojej awersjii nie nazywam ludzi którzy ten "szoł" lubią i oglądają matołami czy kretynami. Tobie natomiast formuowanie podobnych ocen przychodzi to nad wyraz łatwo.

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
JMG
 maj 05 2009 16:44   
Forum

Swietne skecze i do tego ze smakiem, "Bog woli ateistow, nigdy o nic go nie prosza, nie zawracaja mu glowy" Smile dziekuje za link. Natomiast jak widac powyzej katolicy podswiadomie zdaja sobie sprawe z absurdow wyznawanej religii tak wysmienicie obnazanych w w/w skeczach stad alergicznie i histerycznie reaguja na jakikolwiek humor. Niestety religia pozbawia ludzi nie tylko zdrowego rozsadku ale i poczucia humoru Smile

===

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 maj 06 2009 02:11   
Forum

Quote by: pijany+pastor

Szkoda Cry
Tym bardziej iż moim skromnym zdaniem tego typu humor nie jest zbyt agresywny w swojej wymowie i mnie jako wierzącego wcale nie razi.

ja natomiast traktuje Pismo święte poważnie (może nie literalnie ale poważnie) i tego typu skecze wcale mnie nie śmieszą, razi mnie natomiast ich (moim zdaniem) prymitywizm

Ciebie jednak wyprowadza z równowagi...

za dużo powiedziane
Napisalem o zażenowaniu - to jest to samo uczucie, kiedy widzisz na przykład swojego prezydenta po kilku głębszych w Miednoje.
Zażenowanie, zadne wyprowadzenie z równowagi

To dowód na to że brak ci poczucia humoru, tudzież wyczucia satyry, ironii lub po prostu brak ci dystansu do siebie.

To dowód, że mam inne poczucie humoru niż Ty.
Nie musi mnie rozbawiąc imć Allen ani Monthy Python. Nie musze być na siłę trendy

To cechy charakterystyczne osobowości paranoicznej, osoby takie mają dużą tendencję do zatargów, pieniactwa, fanatyzmu oraz przesadnego odnoszenia do siebie najbardziej neutralnych i niewinnych zdarzeń i gestów.

Dzięki za diagnozę. Czuję się dobrze.
Powtarzam: to, że śmnieję się z innych rzeczy niż Ty, nie jest objawem paranoi

Ja nie cierpie np. Tańca z gwiazdami uważam że to płytki, głupi i irytujący produkt komercyjny z dużym potencjałem manipulacyjnym.
Dlatego go nie oglądam i staram się powstrzymywać od komentarzy na ten temat(wyjątkowo nie dzisiaj ze względu na ciebie). Ale mimo mojej awersjii nie nazywam ludzi którzy ten "szoł" lubią i oglądają matołami czy kretynami. Tobie natomiast formuowanie podobnych ocen przychodzi to nad wyraz łatwo.

jesli dobrze przeczytasz mój pierwszy post, nie nazwałem żalosnymi kretnyami tych, ktorzy to oglądają, ale tych, ktorzy to tworzą.
Czyżbyś był czlonkiem grupy Monthy Pythona?

Jesli Cie to razi - ok. wycofuję kretynów. Przepraszam za kretynów.
Co nie przeszkadza mi podtrzymywac zdania, że tego typu humor jest dla mnie żalosny w swym wyrazie

===

Cytat 
Andrzej
 maj 06 2009 02:17   
Forum

Quote by: JMG

Swietne skecze i do tego ze smakiem, "Bog woli ateistow, nigdy o nic go nie prosza, nie zawracaja mu glowy" Smile dziekuje za link. Natomiast jak widac powyzej katolicy podswiadomie zdaja sobie sprawe z absurdow wyznawanej religii tak wysmienicie obnazanych w w/w skeczach stad alergicznie i histerycznie reaguja na jakikolwiek humor. Niestety religia pozbawia ludzi nie tylko zdrowego rozsadku ale i poczucia humoru Smile

sorry, Panie JMG, nie uogolniaj proszę.
Katolik może w tych skeczach wyczuć załosność osobowości twórcy,
Twoja teza o absurdalności wyznawanej przeze mnie religii jest za daleko posunięta.
Twoja teza o tym, że religia pozbawia ludzi zdrowego rozsądkum, brzmi śmiesznie w ustach forumowego trolla
Twoja teza o tym , że religia pozbawia ludzi poczucia humoru jest zwykłym myśleniem życzeniowym jakie nie przystoi racjonaliście.

czy muszę śmiac się z takich samych skeczów, co Ty, żebyś zaczął uwaząć mnie za zdrowo myślącego i nie pozbawionego poczcia humoru?
Cóż za egocentryzm!

===

Cytat 
Pastor
 maj 06 2009 10:49   
Forum

jesli dobrze przeczytasz mój pierwszy post, nie nazwałem żalosnymi kretnyami tych, ktorzy to oglądają, ale tych, ktorzy to tworzą.
Czyżbyś był czlonkiem grupy Monthy Pythona?

eks-członkiem, wyrzucili mnie za pijaństwo Big Grin
Pokaż mi, co się śmieszy, a powiem Ci kim jesteś - z tymi kretynami jakoś skojarzyłem...może niepotrzebnie
Co nie przeszkadza mi podtrzymywac zdania, że tego typu humor jest dla mnie żalosny w swym wyrazie

Pozostańmy więc przy swoich zdaniach.

===

Profil   Email 
 Cytat 
LuTom
 maj 06 2009 17:17   
Forum

Swietne skecze i do tego ze smakiem,,,,, ",,,,,,,,katolicy podswiadomie zdaja sobie sprawe z absurdow wyznawanej religii ,,,,,,,stad alergicznie i histerycznie reaguja na jakikolwiek humor. Niestety religia pozbawia ludzi nie tylko zdrowego rozsadku ale i poczucia humoru Smile

"psychoanalityk - wizjoner" a do tego amator. Gdzie tu widziałeś jakąś histerię? Mimo że ne jestem katolikiem także nie lubię takich żartów. I zastanawia mnie , dlaczego ci "artyści" zawsze atakują lub wyśmiewają chrześcijaństwo. Może za JMG "podswiadomie zdaja sobie sprawe z absurdow " swojej negacji?

PP - jeżeli chodzi o programy które wymieniłeś, to jednak stawiam je troszkę wyżej od takich skeczów. Chociażby dlatego, że tam ludzie nie obrażają innych . Ale tak jak i Ty ich nie oglądam, oceniam je bardzo podobnie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
JMG
 maj 06 2009 20:45   
Forum

Quote by: LuTom"psychoanalityk - wizjoner" a do tego amator. Gdzie tu widziałeś jakąś histerię? Mimo że ne jestem katolikiem także nie lubię takich żartów. I zastanawia mnie , dlaczego ci "artyści" zawsze atakują lub wyśmiewają chrześcijaństwo. Może za JMJMGG "podswiadomie zdaja sobie sprawe z absurdow " swojej negacji?[/p][/QUOTE]

Europejczycy zyja w spoleczenstwach gdzie dominuje chrzescijanstwo, komik arabski pewnie zartuje sobie z islamu (jesli zycie mu nie mile Smile. A ty moze jestes jakis katolicki szabesgoj? Katolikow smiesza zarty wylacznie jesli nie dotycza ich, maja zawsze garsc gotowych kawalow o jehowitach, zydach, muzulmanach itd. Co innego posmiac sie z nich, wtedy strasznie nadymaja sie. Nie zapominaj, ze Bog woli ateistow, nie prosza go o nic i nie zawracaja mu glowy Smile

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 maj 06 2009 23:03   
Forum

Rolling EyesEek!Rolling EyesEek!Rolling EyesEek!Rolling EyesEek!CryCryCryConfusedConfusedConfused Cóż obejżałem Jeden i mi wystarczyło gdyż nawet się nie uśmiechnołem widocznie moje poczucie chumoru jest inne. A pan Allen jest żałosny jak na Komika ! gdyby ktoś zaczoł wyśmiewać jego---Jego to pewnie zgrzytnołby zębami.

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 maj 07 2009 02:11   
Forum

Katolikow smiesza zarty wylacznie jesli nie dotycza ich, maja zawsze garsc gotowych kawalow o jehowitach, zydach, muzulmanach itd. Co innego posmiac sie z nich, wtedy strasznie nadymaja sie. Nie zapominaj, ze Bog woli ateistow, nie prosza go o nic i nie zawracaja mu glowy Smile

Nie wiem, może jestem malo inteligentny, ale może Ty jako geniusz wskażesz mi, na przykład w pierwszym linku, gdzie pan Allen śmieje się z katolików?
On po prostu traktuje Biblię jako pretekst do śmiechu.
Więc:
- nie nadymam się, że pan Allen smieje się z katolików, bo sie nie śmieje.
Razi mnie prymitywizm traktowania Biblii przez pana Allena.

===

Cytat 
Andrzej
 maj 07 2009 02:13   
Forum

Quote by: ZibiShalom

Rolling EyesEek!Rolling EyesEek!Rolling EyesEek!Rolling EyesEek!CryCryCryConfusedConfusedConfused Cóż obejżałem Jeden i mi wystarczyło gdyż nawet się nie uśmiechnołem widocznie moje poczucie chumoru jest inne. A pan Allen jest żałosny jak na Komika ! gdyby ktoś zaczoł wyśmiewać jego---Jego to pewnie zgrzytnołby zębami.

Okazuje się że Żyd/protestant i katolik rzymski mogą tak samo uważać....

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,53 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty