Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Towarzyskie Nowy wątek Odpowiedz
 Luźne dyskusje ( czyli o wszystkim i niczym)
 |  Wersja do druku
Łukasz
 czerwiec 22 2009 20:45  (Czytany 2189 razy)  
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Wątek w którym rozmawiamy o offtopach. Zapraszam.

Quote by: suration

Aszug jak zwykle pojechal wypowiedzia napedzana przez nerwy i uprzedzenia. Nie moze zrozumiec, ze sa ludzie, ktorym dzwiek koscielnego dzwonu to za malo, zeby uwierzyc w Boga. No coz, echo tego dzwonu zaglusza mu widocznie mozliwosc rzeczowej dyskusji z "niewiernymi"...

Typowe gadanie neomarksisty. W nowomowie marksizmu kulturowego by zdyskredytować rozmówce jednymi z najczęściej używanych słów(wyrazów) są: Uprzedzony, rzeczowa dyskusja,

Pozdrawiam.

===

Niech radują się rodziny, a ich miłość promienieje, jak chleba okruszyny nieśmy wiare i nadzieje...Nam pisane Krzyża bronic, teraz, dzisiaj, jutro, zawsze!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Robert
 czerwiec 22 2009 22:21   
Forum

Quote by: Kruk

Aszug jak zwykle pojechal wypowiedzia napedzana przez nerwy i uprzedzenia. Nie moze zrozumiec, ze sa ludzie, ktorym dzwiek koscielnego dzwonu to za malo, zeby uwierzyc w Boga. No coz, echo tego dzwonu zaglusza mu widocznie mozliwosc rzeczowej dyskusji z "niewiernymi"...

Typowe gadanie neomarksisty. W nowomowie marksizmu kulturowego by zdyskredytować rozmówce jednymi z najczęściej używanych słów(wyrazów) są: Uprzedzony, rzeczowa dyskusja,

Pozdrawiam.

Lepiej usun swoj wpis, bo jest niegodny chrzescijanina. Przemawia przez ciebie niechec do wszystkiego, co niekatolickie, w szczegolnosci co ateistyczne. A poza tym mnie obraziles. Osmieszasz sie tylko i udowadniasz, ze nie powinienes byc moderatorem...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz
 czerwiec 22 2009 22:29   
Forum Moderator
Moderator

Pozdrawiam.

Lepiej usun swoj wpis, bo jest niegodny chrzescijanina. Przemawia przez ciebie niechec do wszystkiego, co niekatolickie, w szczegolnosci co ateistyczne. A poza tym mnie obraziles. Osmieszasz sie tylko i udowadniasz, ze nie powinienes byc moderatorem...

Tak jestem niechętny do wszystkiego co nie katolickie, mam prawo. Czym Cie obraziłem?

===

Niech radują się rodziny, a ich miłość promienieje, jak chleba okruszyny nieśmy wiare i nadzieje...Nam pisane Krzyża bronic, teraz, dzisiaj, jutro, zawsze!

Cytat 
Robert
 czerwiec 22 2009 23:05   
Forum

Tak jestem niechętny do wszystkiego co nie katolickie, mam prawo. Czym Cie obraziłem?

Obraziles mnie piszac, ze to co napisalem to typowe gadanie neomarksisty. Nigdy nie sympatyzowalem z komunizmem, dlatego jest to dla mnie obraza. Czy nie obrazliwe byloby dla ciebie, gdybym napisal, ze to co piszesz to typowe gadanie kompletnego idioty? Nie uwazam cie za takiego w koncu, wiec tak nie pisze. Uwazasz, ze mam komunistyczne poglady, bo nie jestem pewien, czy Bog istnieje?
Prosze usun ten watek, niech inni nie czytaja. Niepotrzebnie sie zapedzilismy...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz
 czerwiec 22 2009 23:12   
Forum Moderator
Moderator

Nie nazwałem Cie komunistą bo zapewne nim nie jesteś, ale prosze zapoznaj się z doktryną marksizmu kulturowego. Troche to studiowałem i moge zrobić Ci wykład, ale jak już to jutro. Jeżeli poczułeś się urażony to przepraszam, jednak musisz pamiętać że pewne prądy myślowe nazywam po imieniu. Być może jestem idiotą w Twoim mniemaniu ale to Twoje mniemanie Smile Bez urazy. Pozdrawiam Smile

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,09 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty