Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Towarzyskie Nowy wątek Odpowiedz
 Do widzenia :(
 |  Wersja do druku
Robert
 wrzesień 24 2009 11:39  (Czytany 5841 razy)  
Forum

Status: offline

Chcialem sie z Wami pozegnac. Spedzilem na tym forum mnostwo czasu, poznalem wiele milych osob, duzo tez tu sie nauczylem z roznych dziedzin. Od pewnego czasu nie pisalem, ale czytalem dyskusje. Teraz zrezygnowalem takze z czytania. Skoro kolega Rafi uwazal moj post, umieszczony w dziale humor, o tym ze snilo mi sie ze ja i on jestesmy bracmi, za chamski, to ja wysiadam...
Nie chce sie tu dalej rozwodzic nad Wielkim Moderatorem, prywatnie napisalem mu, co o nim mysle.

Dziekuje wszystkim, z ktorymi prowadzilem dyskusje. Szczegolnie Medivalowi, od ktorego sporo sie nauczylem i niejeden raz opowiadalem o jego wypowiedziac mojej zonie. Dziekuje Dezerterowi, Krukowi, Morzanowi, bo choc mielismy odmienne opinie, to potrafiliscie moja przyjac ze spokojem i kultura. Dziekuje BLyy, Mathiasowi (gdyby nie on, nie ogladalbym House'a Smile ), z racji podobnego swiatopogladu. Wlasciwie to dziekuje wszystkim lub wszystkim minus 1.

Zycze udanych dyskusji na kulturalnym poziomie i zrozumienia dla ludzi, ktorzy maja inny swiatopoglad. Ja dzis jade na tydzien do Rzymu, pozwiedzac, porozmyslac, odpoczac i zrobic jakies niezapomniane zdjecie papiezowi. Pewnie wiec nawet nie dowiem sie, czy moj post zostal usuniety (pewnie tak, ale nie dbam o to).

Wszystkiego dobrego...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 wrzesień 24 2009 15:07   
Forum

Będzie mi brakowało tego "kamyka" przy Twoim profilu... I kto teraz będzie mnie podburzał? Wink Przyjemnej i owocnej podróży do Rzymu i przez całe życie

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
xxx
 wrzesień 24 2009 22:59   
Forum

Myślę ze cześć osób odchodzi nie przez moderacje ale ogólnie cos zmulił sie serwis, nikt nic nie pisze.. Sa zamieszczane bełkotliwe artykuły. Ogolnie nie wiem jak zachecic ludzi do pisania wiec nie podpowiem redakcji ale mogliby wyżej postawić poprzeczne autorom tekstów, co na pewno też dyskwalifikować by mogło mnie ((: ale bym sie nie obraził (zbyt mocno).

Raz ktoś zrobił temat o problemach serwisu ale w tajemniczy okolicznościach zniknął ... ((((: Zamiatanie śmieci pod dywan to chyba zła metoda, na pewno nie chrześcijańska.

===

Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.

Profil   Email 
 Cytat 
Teodor Lacher
 wrzesień 25 2009 00:40   
Forum

Pius, jak chciałem podyskutować o możliwościach wyjścia z impasu to mnie wycięli.
Żeby serwis się rozwijał (albo przeżył) potrzebne są trzy czynniki:
- wolna dyskusja
- bardziej aktualna linia programowa
- zespół, który będzie dyskutował teksty, wpadał na pomysły, generował inicjatywy

Nie może być tak, że jedna osoba decyduje. Kościół (pl) powinien być soborowy.

===

Teodor

Profil   Email 
 Cytat 
xxx
 wrzesień 25 2009 01:19   
Forum

Quote by: tusiek

Pius, jak chciałem podyskutować o możliwościach wyjścia z impasu to mnie wycięli.
Żeby serwis się rozwijał (albo przeżył) potrzebne są trzy czynniki:
- wolna dyskusja
- bardziej aktualna linia programowa
- zespół, który będzie dyskutował teksty, wpadał na pomysły, generował inicjatywy

Zdążyłem zobaczyc ten temat, własnie o nim pisalem wyzej.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 wrzesień 25 2009 06:37   
Forum Moderator
Moderator

Skoro kolega Rafi uwazal moj post, umieszczony w dziale humor, o tym ze snilo mi sie ze ja i on jestesmy bracmi, za chamski, to ja wysiadam...
Nie chce sie tu dalej rozwodzic nad Wielkim Moderatorem, prywatnie napisalem mu, co o nim mysle.[/p]

1) "Dowcip" miał inna wymowę, był jawnym szyderstwem, jeżeli się pomyliłem wystarczyło to wyjaśnić
2) Dzięki za tytuł ale o niego nie zabiegałem i nie zabiegam, wręcz szukam chętnego do zastąpienia mnie
3) Skoro wspominasz publicznie prywatną korespondencję, to ją przytoczę (nie lubię niedomówień)
"Dlaczego wyrzuciles mój wpis? Jestes zwyklym dupkiem..."
Umocniła mnie ona w opinii o szyderskim tonie "dowcipu"

Pomimo tego "-1" będzie mi brakowało tych okresów gdy wzniosłeś się ponad złośliwość.
Powodzenia w Rzymie Suration.

Także jestem zdania, że powinien istnieć zespół tylko .... jest chyba kilkanaście moderatorów, a moderujemy z paraklet sami (niestety paraklet z pewnych powodów rzadko ostatnio tu zagląda, jeszcze rzadziej niż ja).
Kto chętny? Uprzedzam, że zero zaszczytów i przywilejów za to dużo pretensji i oczekiwań (bez względu na działania). Chętnie oddam ten niechciany i z założenia tymczasowy "zaszczyt". Chętni niech zgłaszają się do Joanny.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Cytat 
Reguly
 wrzesień 25 2009 09:09   
Forum

Po przemysleniu sprawy - nadal podtrzymuje swoj brak czynnej obecnosci tutaj - i sam sie ocenzurowalem.

===

Świętowit Widzi Więcej Bo Ma Cztery Twarze

Cytat 
Pastor
 wrzesień 25 2009 09:48   
Forum

Quote by: suration
Dziekuje wszystkim

Pozdro szejset

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
xxx
 wrzesień 25 2009 13:07   
Forum

Osoby niezadowolone z moderacji beda zawsze (i wszedzie) ale zeby z tego powodu przestawac pisac na forum... jakieś teksty "postanowiłem jednak wrocic" po miesiacu... Więcej dystansu! Po co się obrażać i kłócić na pewno mozna sprawe wyjasnic. Wydaje mi sie ze w tym serwisie poroblemem jest brak osob piszących komentarze itp. bo odwiedzających jest chyba dalej dosc duzo. Z tej przyczyny nie mozesz tez wylonic sie skald moderując, wiec nie jest to chyba wina adminow. Tak mi sie wydaje przynajmniej.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Dr.Cockroach
 wrzesień 25 2009 17:31   
Forum

Quote by: Rafi+F

Skoro kolega Rafi uwazal moj post, umieszczony w dziale humor, o tym ze snilo mi sie ze ja i on jestesmy bracmi, za chamski, to ja wysiadam...
Nie chce sie tu dalej rozwodzic nad Wielkim Moderatorem, prywatnie napisalem mu, co o nim mysle.

1) "Dowcip" miał inna wymowę, był jawnym szyderstwem, jeżeli się pomyliłem wystarczyło to wyjaśnić
2) Dzięki za tytuł ale o niego nie zabiegałem i nie zabiegam, wręcz szukam chętnego do zastąpienia mnie
3) Skoro wspominasz publicznie prywatną korespondencję, to ją przytoczę (nie lubię niedomówień)
"Dlaczego wyrzuciles mój wpis? Jestes zwyklym dupkiem..."
Umocniła mnie ona w opinii o szyderskim tonie "dowcipu"

[/p][/QUOTE]
w takim razie jak nazwiemy te "szydercze" kawały które TY wstawiłeś w tym temacie:
http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=175950

aaaa... to KONTROWERSYJNE. wszystko jasne. jesteś HIPOKRYTĄ.

===

One flesh one bone, one true religion One voice, one hope, one real decision Wowowowowowo gimmie one vision, yeah

Profil   Email 
 Cytat 
Robert
 wrzesień 26 2009 10:22   
Forum

[/p]

Dowcip nie byl szyderstwem, wrecz mialem nadzieje, ze odegra role pojednawcza. Lecz widocznie widzisz spisek wszedzie i zla wole. Dla rownowagi moze przytocz tego posta, niech inni ocenia. A to, ze przytaczasz moje prywatne listy do Ciebie, to bardzo nieladnie...

Wasz Rzymski Korespondent...

===

****************************** “I'm not a prophet or a stone aged man, just a mortal with potential of a superman. I'm living on.” *****************

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz
 wrzesień 27 2009 13:55   
Forum Moderator
Moderator

Pius

Ogolnie nie wiem jak zachecic ludzi do pisania wiec nie podpowiem redakcji ale mogliby wyżej postawić poprzeczne autorom tekstów, co na pewno też dyskwalifikować by mogło mnie ((: ale bym sie nie obraził (zbyt mocno).

Może by tak przekwalifikować serwis bo jak na razie dyskusji ekumenicznych tutaj mało... Można też podnieść poprzeczkę w dziale artykułów - wiele osób by odpadło z ich pisania ale czytalibyśmy konkrety...

Wszystkiego dobrego Suration Smile

===

Niech radują się rodziny, a ich miłość promienieje, jak chleba okruszyny nieśmy wiare i nadzieje...Nam pisane Krzyża bronic, teraz, dzisiaj, jutro, zawsze!

Cytat 
xxx
 wrzesień 27 2009 17:05   
Forum

Quote by: Kruk

Pius

Ogolnie nie wiem jak zachecic ludzi do pisania wiec nie podpowiem redakcji ale mogliby wyżej postawić poprzeczne autorom tekstów, co na pewno też dyskwalifikować by mogło mnie ((: ale bym sie nie obraził (zbyt mocno).

Może by tak przekwalifikować serwis bo jak na razie dyskusji ekumenicznych tutaj mało... Można też podnieść poprzeczkę w dziale artykułów - wiele osób by odpadło z ich pisania ale czytalibyśmy konkrety...

Wszystkiego dobrego Suration Smile

Ważne zeby w ogole byly jakies dyskusje a co do artykułów dałbym wymóg zeby byly po polsku.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 wrzesień 29 2009 10:02   
Forum Moderator
Moderator

Quote by: surationA to, ze przytaczasz moje prywatne listy do Ciebie, to bardzo nieladnie...

Cóż, skoro o nim wspomniałeś publicznie przestał być prywatny.
Skoro miała to być próba "pojednania", to list twój temu przeczy.
Miłego zwiedzania.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Cytat 
xxx
 wrzesień 30 2009 16:14   
Forum

Quote by: surationA to, ze przytaczasz moje prywatne listy do Ciebie, to bardzo nieladnie...

Miłego zwiedzania.

Publiczne wspomnienie o czym - ze istnieje- nie powoduje, ze cos przestaje byc prywatne... Tak mi sie wydje. Ale to tak na marginesie...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Robert
 październik 01 2009 11:09   
Forum

Miłego zwiedzania.

Juz po zwiedzaniu.
Skoro wspomniales o moim poscie, to tez stal sie publiczny, a mimo tego nie przywrociles go...
Zatem sam sie przytocze, szlo mniej wiecej tak:
"Moje sny czasem maja poczucie humoru. Dzisiaj snilo mi sie, ze dowiedzialem sie, ze ja i Rafi jestesmy bracmi. Padlismy sobie w ramiona, a usciskom (w ramach dobrze pojetej przyjazni miedzy mezczyznami) nie bylo konca. Snili mi sie tez inni forumowicze... Smile"
Gdzie tu szyderstwo, czy cokolwiek negatywnego? Myslalem, ze Cie rozwesele, bo ostatnio wydajesz sie byc strasznym ponurakiem. Nie spodziewalem sie, ze zareagujesz, jak zareagowales.
A napisalem do Ciebie po wywaleniu posta, wiec nie myl kolejnosci. A ze bylo ostro... przepraszam...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Yasmin
 październik 03 2010 17:06   
Forum

Quote by: suration

Chcialem sie z Wami pozegnac. Spedzilem na tym forum mnostwo czasu, poznalem wiele milych osob, duzo tez tu sie nauczylem z roznych dziedzin. Od pewnego czasu nie pisalem, ale czytalem dyskusje. Teraz zrezygnowalem takze z czytania. Skoro kolega Rafi uwazal moj post, umieszczony w dziale humor, o tym ze snilo mi sie ze ja i on jestesmy bracmi, za chamski, to ja wysiadam...

Dziekuje wszystkim, z ktorymi prowadzilem dyskusje. Szczegolnie Medivalowi, od ktorego sporo sie nauczylem i niejeden raz opowiadalem o jego wypowiedziac mojej zonie. Dziekuje Dezerterowi, Krukowi, Morzanowi, bo choc mielismy odmienne opinie, to potrafiliscie moja przyjac ze spokojem i kultura. Dziekuje BLyy, Mathiasowi (gdyby nie on, nie ogladalbym House'a Smile ), z racji podobnego swiatopogladu. Wlasciwie to dziekuje wszystkim lub wszystkim minus 1.

Zycze udanych dyskusji na kulturalnym poziomie i zrozumienia dla ludzi, ktorzy maja inny swiatopoglad. Ja dzis jade na tydzien do Rzymu, pozwiedzac, porozmyslac, odpoczac i zrobic jakies niezapomniane zdjecie papiezowi. Pewnie wiec nawet nie dowiem sie, czy moj post zostal usuniety (pewnie tak, ale nie dbam o to).

Wszystkiego dobrego...

Nie przypadkiem trafiłam na ten komentarz. Nie wiem co o nim myślisz teraz; być może wszystko przemyślałeś raz jeszcze i zmieniłeś zdanie. Ale ja mam w tej chwili podobne odczucia.. Dodam tylko, że wciąż przybywa zarejestrowanych, a komentarzy ubywa - dosłownie. Z kilku wątków coś poznikało. Nie rozumiem dlaczego.
Też mi się bardzo miło z Wami rozmawiało, prawie ze wszystkimi osobami.
Musiałam również trochę poczytać, przy niektórych tematach, np dotyczących historii Kościoła.
Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Do zobaczenia może za jakiś czas?

===

Profil   Email 
 Cytat 
xxx
 październik 13 2010 01:16   
Forum

Quote by: Yasmin

]
Nie przypadkiem trafiłam na ten komentarz. Nie wiem co o nim myślisz teraz; być może wszystko przemyślałeś raz jeszcze i zmieniłeś zdanie. Ale ja mam w tej chwili podobne odczucia.. Dodam tylko, że wciąż przybywa zarejestrowanych, a komentarzy ubywa - dosłownie. Z kilku wątków coś poznikało. Nie rozumiem dlaczego.
Musiałam również trochę poczytać, przy niektórych tematach, np dotyczących historii Kościoła.

Mam nadzieje.

Kolega Integrysta, który już chyba na te forum nie zagląda mawiał, że kobieta-tradycjonalistka jest warta 10 tradycjonalistów.

Szkoda, że robisz sobie przerwę, mam nadzieję, że krótką. Ja przywykłem do różnych form nieprzychylności na tym forum. Szkoda, bo jesteś klejnotem w naszej katolickiej koronie na tym forum i chciałem zapytać skąd się biorą jeszcze tak zacne niewiasty. Nie wiem czy jesteś tradycjonalistką w sensie liturgicznym ale na pewno jesteś warta 10 tradycjonalistów ((:

Pozdrawiam i do zobaczenia!

btw Saturation ma się dobrze, zniechęca ludzi do spowiedzi etc. (;

===

Profil   Email 
 Cytat 
Yasmin
 październik 13 2010 20:21   
Forum

Quote by: Pius

]

Mam nadzieje.

Kolega Integrysta, który już chyba na te forum nie zagląda mawiał, że kobieta-tradycjonalistka jest warta 10 tradycjonalistów.

Szkoda, że robisz sobie przerwę, mam nadzieję, że krótką. Ja przywykłem do różnych form nieprzychylności na tym forum. Szkoda, bo jesteś klejnotem w naszej katolickiej koronie na tym forum i chciałem zapytać skąd się biorą jeszcze tak zacne niewiasty. Nie wiem czy jesteś tradycjonalistką w sensie liturgicznym ale na pewno jesteś warta 10 tradycjonalistów ((:

Dzięki za te przemiłe słowa, na które nie zasłużyłam, ale przyjmuję je od Ciebie,- jako cenny dar - z radością. Czytam od czasu do czasu niektóre komentarze. Napiszę i ja coś, gdy będę mogła. Skąd się wzięłam, a raczej, skąd się wzięło to co myślę -tylko Pan Bóg wie.
Życzę wszystkiego dobrego.

PS
A na którym wątku Suration tak miesza?

===

Profil   Email 
 Cytat 
xxx
 październik 14 2010 00:41   
Forum

Quote by: Pius

]

Mam nadzieje.

Dzięki za te przemiłe słowa, na które nie zasłużyłam, ale przyjmuję je od Ciebie,- jako cenny dar - z radością. Czytam od czasu do czasu niektóre komentarze. Napiszę i ja coś, gdy będę mogła. Skąd się wzięłam, a raczej, skąd się wzięło to co myślę -tylko Pan Bóg wie.
Życzę wszystkiego dobrego.

PS
A na którym wątku Suration tak miesza?

http://www.kosciol.pl/forum/viewtopic.php?showtopic=179846

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,50 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty