Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Pytanie
 |  Wersja do druku
Gość forum: gosc
 styczeń 17 2010 02:02  (Czytany 969 razy)  

Jam Artur ---- kojarzą mnie z królem Arturem ale nie posiadam "Excalibura" ale posiadam inną moc. Potrafię wróżyć z oczu. Mam kilka doświadczeń w uleczaniu ludzi np. przewlekłej grypy, skierowanie ludzi na dobrą myśl. Me ręce posiadają energię, ale odczuwam strach przed czymś czego nie potrafię określić jest  od roku i nie daje sobie z nim rady. Myślę, że to przez to, że byłem bardzo blisko z mym zmarłym przyjacielem stworzyłem własny z nim przekaz.Od czas do czasu oplata mnie coś co wywołuje we mnie gniew i złość. Modlitwy i prośby nie pomagają w różnych kościołach co mam czynic  bo to co mnie nawiedza dość często i biega w mym polu energetycznym. Jeśli możecie mi pomóc to proszę o rade. Dziękuje

Osobiście proponuję dowiedzenie się o wspólnocie Mamre - tak jest wiele osób z różnymi charyzmatami i jest to wspólnota kościelna uznana przez Kościół Rzymsko-Katolicki.

Najbliższe spotkanie mają w Częstochowie w marcu - przyjeżdżają na nie ludzie z całej Polski a nawet świata (często z różnych parafii są organizowane wyjazdy autokarowe, ale przyjeżdżają też osoby prywatne). Najpierw jest msza a po mszy modlitwy wstawiennicze nad osobami, które mają różne potrzeby.

Arturze pamiętaj tylko, że tak jak Pismo Święte mówi - co nie podchodzi od Boga, pochodzi od złego. Warto dlatego potraktować sprawę poważnie.

Pozdrawiam

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,04 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości