Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Towarzyskie Nowy wątek
 Rafi_F - prośba o modlitwę
 |  Wersja do druku
Angelika Mojeścik
 sierpień 13 2010 22:27  (Czytany 3797 razy)  
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Kochani nasz Rafi leży sobie na oiomie i prosi nas o modlitwę.

A że nasz Rafcio jest wybredny to poprosił o psalm 116, 1-9 w niedzielę o 11.00

Rokowania z tego co mówił są ok, humor mu dopisuje i w głowie od tlenu mu się miesza.
Miał podejrzenie zawału - więc czeka na wyniki badań.

Pomódlmy się za niego tak jak umiemy Smile

Z Bogiem

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
Dezerter
 sierpień 14 2010 20:17   
Forum

Quote by: paraklet

Kochani nasz Rafi leży sobie na oiomie i prosi nas o modlitwę.

A że nasz Rafcio jest wybredny to poprosił o psalm 116, 1-9 w niedzielę o 11.00

Rokowania z tego co mówił są ok, humor mu dopisuje i w głowie od tlenu mu się miesza.
Miał podejrzenie zawału - więc czeka na wyniki badań.

Pomódlmy się za niego tak jak umiemy Smile

Z Bogiem

Przydatny ten psalm
mam nadzieję, że to nie ja tak Rafiemu podniosłem ciśnienie
brachu zdrowiej szybko

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Profil   Email   Strona www 
Ewa
 sierpień 15 2010 04:33   
Forum

Mensch Rafi, co Ty robiszSmile

a to Ty nie wiesz ze po 40stce...czlowiek luzuje?, a wogole to dlaczego masz O2 jezeli wszystko jest ok? cos to nie wyglada na ok -tylko wyglada na to ze wlasnie rozpuszczaja Ci krewWink)-no i dobrze! dobrze ze jestes Brachu w dobrych rekach!.
Te slowa tego Psalmu,zeczywiscie sa Tobie bliskie Rafi,ale bedzie wszystko dobrze.

Rafi, powrotu do zdrowka I mam nadzieje,ze mozesz poczytac nasze wpisy-u mnie Patienci moga jak maja LaptopySmile Pozdrowienia z GermanySmile)

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
Joanna Gacka
 sierpień 15 2010 16:41   
Forum Admin
Admin

Ja go tylko na uczelni dorwę to pewną tylną cześć ciała skopię i składam zobowiązanie, że będę mu kontrolować dietę - co tydzień do apteki pobliskiej na wagę.

A poważnie - oboje z Grześkiem będziemy pamiętać w modlitwie...

===

karol_dabrowski
 sierpień 15 2010 20:54   
Forum Moderator
Moderator

Niech wraca do zdrowia szybko i niech Pan go podtrzyma i da mu siłę i swoją moc ku uzdrowieniu!
Będę pamiętał w modlitwie

===

Profil   Email 
matejanka
 sierpień 16 2010 20:21   
Forum

Czy juz cos wiadomo jak czuje sie Rafi?
Modle sie codziennie o spelnienie nad nim Boskiej Woli w nadziei, ze Boska Wola jest, aby wyzdrowial
Jestem pewna, ze wszystko bedzie dobrze
pozdrawiam Wszystkich

===

Nikt na ziemi nie zna całej Boskiej Prawdy, a człowiek powinien znać z Niej tyle, ile potrafi przyjąć i zrozumieć, aby w chwili doświadczenia nie zwątpił

Bogumiła Grabowska
 sierpień 23 2010 21:16   
Forum

Quote by: Admin

Ja go tylko na uczelni dorwę to pewną tylną cześć ciała skopię i składam zobowiązanie, że będę mu kontrolować dietę - co tydzień do apteki pobliskiej na wagę.

Amen! Wink

Quote by: Admin

A poważnie - oboje z Grześkiem będziemy pamiętać w modlitwie...

Też będę, dopiero dziś przeczytałam.
Wiesz już, co z nim?

===

"Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w Niebie nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić" św. Augustyn

Remigiusz P. Garbiec
 sierpień 24 2010 00:24   
Forum

Jako autor artykułu o Jakubie Sprawiedliwym, bracie Jezusa Chrystusa, zacytuję na tę okoliczność fragment listu tegoż Jakuba w przekładzie Biblii Warszawskiej:
"(13) Cierpi kto między wami? Niech się modli. Weseli się kto? Niech śpiewa pieśni. (14) Choruje kto między wami? Niech przywoła starszych zboru i niech się modlą nad nim, namaściwszy go oliwą w imieniu Pańskim. (15) A modlitwa płynąca z wiary uzdrowi chorego i Pan go podźwignie; jeżeli zaś dopuścił się grzechów, będą mu odpuszczone. (16) Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego."

===

"A ja odnioslem to do siebie samego i do Apollosa przez wzgląd na was, bracia, abyscie na nas sie nauczyli nie rozumieć wiecej ponad to, co napisano". (Paweł z

Profil   Email 
Rafi F
 sierpień 27 2010 14:47   
Forum Moderator
Moderator

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Tej nocy wreszcie spałem we własnym łóżku. Teraz czeka mnie tylko roczna terapia i kilka drobnych zmian w życiu.

Czuję się bardzo dobrze i nie przestaję dziękować Bogu.

p.s. Szkoda tylko ze tlen odłączony, wspaniała używka - można się uzależnić, ale co się go nawdychałem to moje Wink

hahahahahah nie mogłeś trochę poczekać z tym postem??? Razz

paraklet

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Angelika Mojeścik
 sierpień 27 2010 14:53   
Forum Moderator
Moderator

Hej kochani.

Napiszę tyle ile wiem i tyle ile mogę.

Rafi prawdopodobnie wczoraj albo dziś wyszedł ze szpitala - a jeśli nie to go lada moment mają wypuścić to Wam wszystko napisze.
O tym co mu jest napisze pewnie sam.

Jedno jest pewne musimy się modlić i to mocno.
Humor mu dopisuje, opuszczać nas nie zamierza - choćby nawet chciał już być obok Boga Smile
Czeka go długoterminowe leczenie i pewnie wiele zmian w życiu.

Mimo wszystkich swoich problemów nadal ma siłę kłócić się co do wstawiennictwa świętych i ich roli w naszym życiu :p Nie wspominając już o kwestiach prawa kościelnego i wyglądu naszego zbawienia RazzRazzRazz
Cały Rafi Smile

Jedno jest pewne - wróci na forum i znów nam namiesza Razz
Rafcio czekamy Smile

===

"zbieg okoliczności to Boski sposób na pozostanie anonimowym" Einstein

Profil   Email 
Joanna Gacka
 sierpień 28 2010 01:53   
Forum Admin
Admin

Quote by: Rafi+F

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Tej nocy wreszcie spałem we własnym łóżku. Teraz czeka mnie tylko roczna terapia i kilka drobnych zmian w życiu.

Jeśli zmiany obejmują zmiany diety, zapraszam - a dlaczego to zobaczysz jak się spotkamy Wink

===

Dezerter
 sierpień 28 2010 11:41   
Forum

Quote by: Rafi+F

Roczna mówisz... lekko nie jest...chyba wezmę się za jakiś sport...chyba pływanie
lepiej zapobiegać niż...
ale widzę, że anioły nad tobą czuwają więc będzie dobrze
zdrowia życzę

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Ewa
 wrzesień 07 2010 11:19   
Forum

Hallo Rafi,
ciesze sie ze tak dzielnie wszystko zniosles.Ale ja o czym innym.
1.najbardziej miesien sercowy wzmacnia plywalnia-->praktycznie tu nie ma alternatywy a jest mus!
do tego codziennie rano szklanka przegotowanej wody z duza lyzka miodu +1 wycisnieta cytryna-->to po to aby odetkac zyly,dobre jest i dla "jeszcze" zdrowych na serducho.
2.Dieta,ale ja polecam Tobie diete w Polsce stosowana przez medycyne dla sportowcow-masz wiele posilkow-a chudniesz i jestes pod kontrola lekarza--popytaj bo nie wiem jak to jest w polsce--w Warszawie moge polecic Tobie i Klinike i lekarza-i nawet dowiedziec sie o termin jak chcesz.

Schudnac jest ciezko.Lepiej jest zrobic to dobrze bez szkod dla Twojego organizmu i trwale.Pozdrawiam.

===

Pokoj z Wami!

Profil   Email 
Rafi F
 wrzesień 07 2010 11:40   
Forum Moderator
Moderator

Bardzo dziękuję corko za troskę. Jestem pod stałą opieką specjalistyczną obejmującą przez cały przyszły rok wiele aspektów mojego życia.
Gwoli wyjaśnienia nie miałem zawału serca, choć takie było pierwsze (niebezpodstawne) rozpoznanie i koronarografię przeszedłem.
Nie wdając się w szczegóły miałem 70% na przeżycie ataku i mi się udało, a leżąc 2 tyg w szpitalu z zazdrością patrzyłem na wychodzących często w 4-tej dobie zawałowców.
Dziękuję wszystkim za modlitwy i troskę, bardzo sobie je cenię.
Temat zamykam.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Zawartość wygenerowana w: 0,41 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie