Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek
 Kościoł na wesoło
 |  Wersja do druku
tomek92pl
 wrzesień 13 2010 00:11  (Czytany 3244 razy)  
Forum

Status: offline

Mam nadzieję że was to rozbawiło. Smile

Rysunki usunięte ze względu na obraźliwą treść.

===

Profil   Email 
Andrzej
 wrzesień 13 2010 10:32   
Forum

Żarty na poziomie 12-latków, albo kretynów. Jesli Ciebie to śmieszy to musisz jeszcze dorosnąć. Proszę uprzejmie moderatorów o usunięcie tej wiadomości i zawieszenie użytkownika

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

Profil   Email   Strona www 
Łukasz
 wrzesień 13 2010 13:15   
Forum Moderator
Moderator

Humor jak z "FiM" lub "Bjezbożnika". Temat jak się nie rozwinie w łagodniejszą stronę to poleci w kosmos.

===

Niech radują się rodziny, a ich miłość promienieje, jak chleba okruszyny nieśmy wiare i nadzieje...Nam pisane Krzyża bronic, teraz, dzisiaj, jutro, zawsze!

tomek92pl
 wrzesień 13 2010 15:12   
Forum

Medieval_man : Proszę uprzejmie moderatorów o usunięcie tej wiadomości i zawieszenie użytkownika

A niby czemu to? Jest to dział humor, a mnie to śmieszy. Usuwać mnie za to że mam inne poczucie humoru niż ty? Rownież nazywanie pierwszą lepszą osobe kretynem tylko dla tego że ma inne poczucie humoru świadczy nie o moim lecz twoim wieku.

===

Profil   Email 
Andrzej
 wrzesień 13 2010 16:15   
Forum

Quote by: tomek92pl

Medieval_man : Proszę uprzejmie moderatorów o usunięcie tej wiadomości i zawieszenie użytkownika

A niby czemu to? Jest to dział humor, a mnie to śmieszy. Usuwać mnie za to że mam inne poczucie humoru niż ty? Rownież nazywanie pierwszą lepszą osobe kretynem tylko dla tego że ma inne poczucie humoru świadczy nie o moim lecz twoim wieku.

skoro Ciebie to śmieszy, to nie mamy ze soba nic do pogadania...
Z "Zasad publikacji"

- Zabrania się umieszczania na forum:

- wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym,
- (...) wulgaryzmów oraz słów i zwrotów użytych w celu obrażenia lub poniżenia innego kościoła lub jego członków

Twoje dowcipy sa poniżej wszelkiego poziomu uważanego przez ludzi inteligentnych za znośny..
Jesli pojawiam się na jakims nowym forum i publikuję swój pierwszy post, chcę się przedstawić i przywitać.
Twoja pierwsza wypowiedź, po zarejestrowaniu sie przed 2 tygodniami, było bardzo niesmaczna.
Nie nazwałem Cię kretynem. Napisałem: "Żarty na poziomie 12-latków, albo kretynów". Widzisz różnicę?
Nieraz bardzo posunięty w wieku człowiek może dowcipkowac na poziomie kretyna. Ty jesteś tego przykładem.
92 w Twoim nicku to rok urodzenia?

Swoją drogą, skoro rejestrujesz sie na portalu tylko po to, żeby dowcipkować z Kościoła na poziomie "Nie" czy "FiM" to nie widzę sensu, żebyś to kontynuował. Zarejestruj się na http://antykler.frix.pl/.
Jesli jednak chcesz porozmawiać o wierze i chrześcijaństwie, a nie kontynuować zamieszczanie antyklerykalnych i antykościelnych żartów, zapraszam i witam serdecznie.
Teraz wystarczy, że udowodnisz swoją dobrą wolę...
Może w jakims poważnym temacie ?

btw
To Ty piszesz o kabale na wiara.pl?
To Ty wypowiadasz się na tym kanale youtube: http://il.youtube.com/watch?v=yZ3pagVp7WA
a to Twój profil: http://www.randki24.pl/tomek92pl/ ???

Kruku, ten temat raczej nie rozwinie się w łagodniejszą stronę.... proponuję wystrzelić go w kosmos

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację

xxx
 wrzesień 13 2010 17:10   
Forum

tomek92pl

Wejście smoka. ((:

Nie denerwuj się, że kawały te nas nie śmieszą... to jakbyś więziom obozów byłym opowiadał kawąły o Żydach i się dziwił, że nie rozumieją Twojego poczucie humoru.

Niepokorną figlarną naturę spożytkuj na interesującej dyskusji. Od teraz przynajmniej masz pewność, że po takim żarcie jak ten 1 pierwszy to będzie weselej. ((:

edit
Część poświęconą temu co jeżeli to ten tomek z YT, kasuję bo twierdzi, że to nie on.

===

Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.

Profil   Email 
tomek92pl
 wrzesień 13 2010 18:12   
Forum

Medieval_man, tak, mówiąc że moje kawały są na poziomie kretynów, zniżasz mnie do poziomu kretyna, innym słowy sugerujesz że jestem jednym.
Dużo jest ludzi o imieniu Tomek z 92 roku. Konto na youtbubie ani na portalu randkowym nie jest moje. Konto na forum wiara tak.

@Pius
Wielkie dzięki za tego posta, wreszcie jakaś "normalna" odpowiedź.

===

Profil   Email 
xxx
 wrzesień 13 2010 18:28   
Forum

Medieval_man, tak, mówiąc że moje kawały są na poziomie kretynów, zniżasz mnie do poziomu kretyna, innym słowy sugerujesz że jestem jednym.
Dużo jest ludzi o imieniu Tomek z 92 roku. Konto na youtbubie ani na portalu randkowym nie jest moje. Konto na forum wiara tak.

@Pius
Wielkie dzięki za tego posta, wreszcie jakaś "normalna" odpowiedź.

Jeżeli Ty, to nie ten z YT to witaj. (:

===

Czy jestem pyszny? Pysznię się paradą pychy, którą urządza we mnie geniusz.

Profil   Email 
skierka
 wrzesień 13 2010 18:44   
Forum

Nie lubię tego typu ludzi, ale teraz zdaje się występuję w ich roli,
to są ci którzy występują w roli :
" A NIE MÓWIŁEM ?!!!! "
Mówiłem , mówiłem / pisałem /
Nie da się głosić Słowa byle jak i byle gdzie, często powołuje się na przykład to,że Chrystus nawiązywał dialog
z celnikami i nierządnicami, tak, to prawda , ale też oni /one/ wykazywały minimum POKORY .

Skąd się owa hucpowatość humoru ?ano stąd ,że kościół zdał się na państwo w zakresie
wychowania i tworzenia warunków kulturowych , te zaś państwo jest jakie jest...
Przez ostatnich dwadzieścia lat środki kulturotwórcze / w tym i media / wytworzyły , wykorzystując
absolutną bierność wiernych swoiste tezaurus w którym takie "ciężkawe" żarty były normą,
więc do kogo ten żal ? do kogo może mieć żal ogrodnik który nie pieli grządek ? do siebie...
Jakże można potraktować jego milczenie, czyż nie jako milcząca akceptację ? /papież Bonifacy VIII /

Humor to część życia towarzyskiego , samo zaś życie towarzyskie jest jedną z ważniejszych
części życia człowieka, właśnie tutaj nawiązuje się znajomości np. te na gruncie których powstają później rodziny.
"Idźcie ofiara spełniona " i nic... wspólnotę ... diabli wzięli, co ? ,że istnieje duchowo ?
No, może w kategoriach ducha rzeczywiście istnieje ...

Kpina to również część Męki Pańskiej , tak tak, niezauważana potrafi odrzeć człowieka z godności,
ułatwić egzekucję , stosowanie teraz szyderstwa na przykład podczas szkolnych pauz może
bardzo skutecznie odrzeć katechezy z sacrum i POWAGI ,nie sposób rzucać słowa między ciernie i osty.
Chrystus w tej sytuacji milczał, nie da się niestety polemizować z klaunami.

===

Profil   Email 
Rafi F
 wrzesień 13 2010 19:39   
Forum Moderator
Moderator

Witam tomek92pl. Dowcip jak dowcip ale opowiedziany w złym miejscu i o złym czasie.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Andrzej
 wrzesień 13 2010 20:23   
Forum

Quote by: Rafi+F

Witam tomek92pl. Dowcip jak dowcip ale opowiedziany w złym miejscu i o złym czasie.

W złym miejscu na pewno. Co do czasu - uważasz, że w tym miejscu znajdzie się lepszy czas na opowiadanie takich żartów? Jak dla mnie nigdy nie będzie dobrego czasu w tym miejscu na takie dowcipy

===

Rafi F
 wrzesień 13 2010 21:34   
Forum Moderator
Moderator

Powiedziałem : "w złym miejscu", bo tu nie ma miejsce na takie paszkwile.
Powiedziałem : "w złym czasie", bo oba nawiązują do konkretnych wydarzeń.

A paszkwil jak to paszkwil, jest szyderczy i obraźliwy.

Życzę dystansu.
EOT

Proponuję zamknąć temat, kto przeciw?

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi

Andrzej
 wrzesień 13 2010 21:52   
Forum

Powiedziałem : "w złym miejscu", bo tu nie ma miejsce na takie paszkwile.
Powiedziałem : "w złym czasie", bo oba nawiązują do konkretnych wydarzeń.

A paszkwil jak to paszkwil, jest szyderczy i obraźliwy.

Życzę dystansu.
EOT

Proponuję zamknąć temat, kto przeciw?

proponuję go skasować a Tomka wystrzelić w kosmos

===

Rafi F
 wrzesień 13 2010 22:28   
Forum Moderator
Moderator

MM, po co go wystrzelić? A gdzie wybaczenie błędów? Dlaczego zemsta? Gdzie twój słynny umiar?

Tomku, źle zacząłeś. Zapoznaj się, proszę, z zasadami publikacji. Staramy się szanować każdego (nie zawsze wychodzi). Nie zapomnij także, że portal ma charakter chrześcijański (wielowyznaniowy), co nie wyklucza czynnego uczestnictwa innych religii czy ateistów - staramy się koegzystować w ogólnym uszanowaniu.

Nie zniechęcaj się, zapraszamy.

===

tomek92pl
 wrzesień 13 2010 22:48   
Forum

Staramy się szanować każdego (nie zawsze wychodzi). Nie zapomnij także, że portal ma charakter chrześcijański (wielowyznaniowy), co nie wyklucza czynnego uczestnictwa innych religii czy ateistów - staramy się koegzystować w ogólnym uszanowaniu.

Czyli wyznawców Ścieżki Lewej Ręki również?

===

Profil   Email 
Matija
 wrzesień 13 2010 22:53   
Forum

Tomku, gdy zostaniesz ojcem, a Twoje maleństwo na placu zabaw przewróci się i zacznie płakać, będziesz stał z boku i śmiać się z niego, czy podbiegniesz, aby je wziąć na ręce ?

Więc nie rozumiem, jak mogłeś uważać, że na tym chrzescijanskim forum rozbawisz nas, przez niesmaczne żarty z tego co w Kościele jest raną i słabością człowieka? Naprawdę, chciałeś nas rozbawić?

===

Albo Jezus, albo śmierć... Jezus! :D

Profil   Email 
Andrzej
 wrzesień 14 2010 07:33   
Forum

MM, po co go wystrzelić? A gdzie wybaczenie błędów? Dlaczego zemsta? Gdzie twój słynny umiar?

.

Jaka zemsta?
Dla jego i naszego dobra.
"Wystrzelic" = zbanować czasowo, aż dojrzeje.
Patrz:

Czyli wyznawców Ścieżki Lewej Ręki również?
.

Albo okultysta, albo żartowniś.
Widząc jego wpisy na wiara.pl skłaniam się do okultyzmu podszytego postawą młodzieńczej buty, arogancji i preferowania tanich dowcipów.
A wobec okultystów nie mam umiaru.
Niech napisze choć jeden poważny post. Porozmawiamy

===

tomek92pl
 wrzesień 14 2010 11:52   
Forum

Quote by: medieval_man

Albo okultysta, albo żartowniś.
Widząc jego wpisy na wiara.pl skłaniam się do okultyzmu podszytego postawą młodzieńczej buty, arogancji i preferowania tanich dowcipów.
A wobec okultystów nie mam umiaru.
Niech napisze choć jeden poważny post. Porozmawiamy

Wysztko się zgadza próc tego brzydkiego słowa
arogancji
.

===

Profil   Email 
Rafi F
 wrzesień 14 2010 11:56   
Forum Moderator
Moderator

Wysztko się zgadza próc tego brzydkiego słowa

arogancji
.

MM, użyj słowa "hućpa". Laughing Out Loud

===

Zawartość wygenerowana w: 0,58 sekund
Nowy wątek

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie