Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Towarzyskie Nowy wątek Odpowiedz
 Wywoływanie duchów
 |  Wersja do druku
fovorek
 maj 18 2011 22:12  (Czytany 6318 razy)  
Forum

Status: offline

co wy o tym sądzicie ?? czy od takich zabaw można nabawić się "schizofremi" czy można od tego umrzeć ??

===

Profil   Email 
 Cytat 
baren
 maj 18 2011 22:22   
Forum

Quote by: FeVe0812

co wy o tym sądzicie ?? czy od takich zabaw można nabawić się "schizofremi" czy można od tego umrzeć ??

W odpowiedzi pierwsze odradzam praktykowanie. W odpowiedzi na drugie: m.in. tak i TAK!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Stronnik Prawdy
 wrzesień 21 2011 17:34   
Forum

Rozwiązanie jest inne: Trzeba już mieć schizofrenię, żeby od tego umrzeć.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Michał Monikowski
 wrzesień 27 2011 06:14   
Forum

A moze trzeba miec schizofrenie, by w ogole zajmowac sie "wywolywaniem" duchow?

===

Precz ze "Starym Testamentem"!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Remigiusz P. Garbiec
 październik 13 2011 13:45   
Forum

Wywoływanie duchów może doprowadzić do opętania medium przez demona. Nie da się tak naprawdę wywołać żadnych duchów ludzi zmarłych. Jeśli coś jest w ogóle wywoływane rzeczywiście (ani jest to przywidzenie lub omamy) - to są to demony podszywające się pod osoby, ktore medium chce wywołać.

===

"A ja odnioslem to do siebie samego i do Apollosa przez wzgląd na was, bracia, abyscie na nas sie nauczyli nie rozumieć wiecej ponad to, co napisano". (Paweł z

Profil   Email 
 Cytat 
Dezerter
 październik 19 2011 20:26   
Forum

Quote by: remigius

Wywoływanie duchów może doprowadzić do opętania medium przez demona. Nie da się tak naprawdę wywołać żadnych duchów ludzi zmarłych. Jeśli coś jest w ogóle wywoływane rzeczywiście (ani jest to przywidzenie lub omamy) - to są to demony podszywające się pod osoby, które medium chce wywołać.

Też tak myślałem do niedawna, ale okazało się , że KRK dopuszcza, zezwala i akceptuje na modlenie się do naszych bliskich zmarłych (nie świętych), proszenie ich o pomoc i wstawiennictwo. Mogę więc, wołać do mojego zmarłego przyjaciela o ...., prosić go o....
Nie wiem jak Was, ale mnie to odkrycie nauki KRK zdziwiło i zdumiało, ale z innej strony - jeśli uznajemy i akceptujemy świętych obcowanie, wstawiennictwo świętych i zjednoczenie/komunie wszystkich wiernych żywych i zmarłych to .... czemu nie?

===

Obecnie pisze na forum zchrystusem.pl

Cytat 
Marianna
 październik 21 2011 10:12   
Forum

Dezerterze. Mnie postawa KRK anni nie zaskakuje ani nie dziwi. Zaczne od pojecia modlitwy. Skoro modlitwa jest rozmowa, to oprocz wyuczonych pacierzy wypowiadamy slowa pochodzace od nas, ktore odzwierciedlaja stan naszego ducha, a moze to byc chocby zwykle zmartwiene. Jest rzecza ludzka nad czyims grobem pozostac chwile w zadumie, lub powiedziec do kogos zmalego - "jest mi ciebie brak". Juz sam taki zwrot jest modlitwa i nie chodz tu wcale o uwielbianie kogos jak w modlitwach kierowanych do Boga, bo te sa i musza pozostac szczegolne. Kazda nasza modlitwa niezaleznie do kogo kierowana jest slyszana pzez Boga, ktory jest decydentem dokladnie w kazdej sprawie, czyli nie ma sprawy co do ktorej Bog nie podejmie dacyzji. To Bog zdecyduje czy slowa kierowane do zmarlego beda przez niego slyszane (np. powtorzone). Podobnie rzecz sie ma ze swietymi. Swieci moga uslyszec ludzkie modlitwy tylko i wylacznie wtedy kiedy Bog do tego dopusci. Wszystko wiec zalezy od Bozego dopustu.

FeVe0812. Odpowiedz brzmi: TAK.
To co nazywasz zabawa jest w rzeczywistosci sprawa bardzo powazna z czego wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy. Swiat duchow jest dla nas niepoznawalny i sam Bog chroni nas przed jego poznaniem, glownie ze wzgledu na zle duchy. Dobrych duchow nie mozna wywolac, gdyz te znajduja sie pod ochrona Boga, a jesli jakis duch uslyszy i zareaguje, moze to byc jedynie zly duch. Zle duchy nie musza odrazu dac wyrazu swojego zla, moga okazac sie nawet mile, ale jest to gra ktora prowadza z czlowiekiem. Zly duch nie ma zadnych skrupulow w oszukiwaniu ludzi. Po wywolaniu jego, taki duch moze nie chciec opuscic czlowieka pomimo jego prosb, zaklec, przeklentw i czegokolwiek by ktos nie wymyslil. One czlowieka nie sluchaja skoro nawet Boga ne chca sluchac. Czlowiek nie musi sie do wywolanego zlego ducha przyznawac i byc mu niechetny, ale zly duch przyznac sie moze do czlowieka i nie opuszczac go.
Jak widzisz jest to latwa droga do schizofrenii lub innych chorob psychicznych (pochodzacych tak jak wszystkie choroby od szatana), a w niektorych pzypadkach moze sie to skonczyc smercia. NIE NALEZY RUSZAC TEGO, CZEGO SIE NIE ZNA! SWIAT ZLYCH DUCHOW JEST DLA CZLOWIEKA SZCZEGOLNIE GROZNY, GDYZ NIE ZNAMY ANI JEGO PRAW (bezprawia) ANI MECHANIZMOW NIM KIERUJACYCH.

P.S. Dla jasnosci. Zle duchy sa zle, gdyz nieposluszne Bogu. Niech nikt nie mysli, ze Bog nie ma nad nimi wladzy. MA. Bog jest osoba madrzejsza, wiec wie jak ze zlymi duchami postapic, ma swoje sposoby. Proszac Boga o odsuniecie zlego ducha nie mozemy liczyc na natychmiastowa reakcje, gdyz czesto Bog musi uzyc wielu sposobow, by wplynac na zlego, co jest dla Boga i czaso- i pracochlonne. Nie dokladajmy Bogu pracy, ani nie wchodzmy w kontakty z duchami, bo mozemy zginac zanim pomoc od Boga nadejdzie.
Jesli ktos "bawil sie" czyli uczestniczyl w wywolywanu duchow powinien jak najszybciej prosic Boga o milosierdzie, nawet jesli sam nie spostrzega zadnych symptomow dzialania zlego ducha i koniecznie wyznac w czasie spowiedzi. Szatan bawiac uczy prowadzac czlowieka do zlego, a przypomne, zostal stracony na ziemie, wiec gdzies zyje miedzy nami. Zywy i prawdziwy!

===

Gdzie milosc wzajemna i dobro, tam znajdziesz Boga zywego

Profil   Email 
 Cytat 
Dezerter
 październik 24 2011 19:13   
Forum

Quote by: Marianna

Dezerterze. Mnie postawa KRK anni nie zaskakuje ani nie dziwi. Zaczne od pojecia modlitwy. Skoro modlitwa jest rozmowa, (...) Jest rzecza ludzka nad czyims grobem pozostac chwile w zadumie, lub powiedziec do kogos zmalego - "jest mi ciebie brak". Juz sam taki zwrot jest modlitwa i nie chodz tu wcale o uwielbianie kogos jak w modlitwach kierowanych do Boga, bo te sa i musza pozostac szczegolne. Kazda nasza modlitwa niezaleznie do kogo kierowana ...

Dla mnie rozmowa nad grobem z moim zmarłym ojcem - nie jest modlitwą, ja i owszem modlę się nad tym samym grobem nie "do" a "za" zmarłego ojca by Bóg ...
Modlimy się do Ojca z Chrystusem - to Chrystus modli się z nami do swojego Ojca.
to z Opoki
wiki podaje tak samo:
Modlitwa – najważniejszy rytuał i jedna z podstawowych form kultu religijnego. Polega na skierowaniu swoich myśli do istoty lub istot, mogących być lub będących przedmiotem kultu (bogowie, święci, aniołowie), czyli do sfery sacrum.

i dla mnie zawsze modlitwa jest skierowana do Boga
dla mnie modlitwa do ludzi to bałwochwalstwo, ja się nawet do świętych nie modlę, by przypadkiem nie obrazić Boga
ale może ja jakiś ortodoks jestem Wink

Jak widzisz jest to latwa droga do schizofrenii lub innych chorob psychicznych (pochodzacych tak jak wszystkie choroby od szatana)
Eek!
cukrzyca i angina też Smile
a syfilis i kiła - szatan każe nas za rozpustę Twisted Evil
a malarie to szatan roznosi czy komary Wink
skąd te zdumiewające poglądy?
Szatan bawiac uczy prowadzac czlowieka do zlego, a przypomne, zostal stracony na ziemie, wiec gdzies zyje miedzy nami. Zywy i prawdziwy!

...o ile o istocie duchowej ze świata duchowego (a nie z fizycznej planety Ziemia) mającej jednak - tu zgoda - możliwość oddziaływania na nasz świat fizyczny i ludzi ,ale tylko czasowo

===

Cytat 
LuTom
 październik 24 2011 19:28   
Forum

P.S. Dla jasnosci. Zle duchy sa zle, gdyz nieposluszne Bogu. Niech nikt nie mysli, ze Bog nie ma nad nimi wladzy. MA. Bog jest osoba madrzejsza, wiec wie jak ze zlymi duchami postapic, ma swoje sposoby. Proszac Boga o odsuniecie zlego ducha nie mozemy liczyc na natychmiastowa reakcje, gdyz czesto Bog musi uzyc wielu sposobow, by wplynac na zlego, co jest dla Boga i czaso- i pracochlonne. Nie dokladajmy Bogu pracy, ani nie wchodzmy w kontakty z duchami, bo mozemy zginac zanim pomoc od Boga nadejdzie.

To Bóg musi się jednak nakombinować i natrudzić, a do tego zmarnować ileś tam czasu żeby jakiegoś złego ducha wygonić z człowieka? Za bardzo dla mnie ta teoria jest "ludzka". Bóg jest wszechmocny, więc chyba nie będzie się trudził. Ot wystarczy, mrugnie powieką albo skinie palcem (pod warunkiem że je ma)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marianna
 październik 31 2011 00:31   
Forum

Dla mnie rozmowa nad grobem z moim zmarłym ojcem - nie jest modlitwą, ja i owszem modlę się nad tym samym grobem nie "do" a "za" zmarłego ojca by Bóg ...

Dowiedz sie Dezerterze, ze to wlasnie jest modlitwa. Modlitwa to nie tylko powtarzanie wyuczonego pacierza w jakiejs intencji. Modlitwa jest takze westchnienie. Bog czyta w kazdej duszy, a rozmowa nad grobem jest wlasnie zwiazana ze stanem twojej duszy. Nie jest tu wazne jakimi dafinicjami sie poslugujemy, lecz stan rzeczywisty. Bog slyszy i wie wiecej, niz sie to moze komus wydawac. Nie to jest wazne co definicja okresla jako modlitwe, a to, co Bog nazywa modlitwa.
Najwyzszym stanem w modlitwie jest - cisza, milczenie, kiedy, bez zbednych slow, czlowiek pozostaje tylko i wylacznie w wiezi duchowej z Bogiem.

dla mnie modlitwa do ludzi to bałwochwalstwo, ja się nawet do świętych nie modlę, by przypadkiem nie obrazić Boga ale może ja jakiś ortodoks jestem

Cenna jest Twoja troska o Boga.
Moja prosba. Nie neguj ludzi modlacych sie do swietych, o ile nie stawiaja takich modlitw na rowni z modlitwa do Boga. Troche wyrozumialosci. Bog slyszy te wszystkie modlitwy i On jest zarowno odbiorca tych modlitw jak i decydentem, czyli od Boga, a nie swietych, zalezy czy i na ile modlitwy zostana wysluchane. Swietych nalezy wspominac, ze wzgledu na ich olbrzymi wklad w nasze zycie. Ja sie do swietych nie modlilam i nie spiesze sie modlic. Litania do wszystkich swietych to jedyne co odmawiam przy okazji modlitw wspolnych w kosciele, ale na to nie mam wplywu. Bog nie bedzie sie gniewal jezeli do swietego powiemy - "modl sie za nami". Nie wolno jednak zastapic modlitwy do Boga modlitwa do swietego, co, niestety, moze sie niektorym zdarzyc. Tego nalezy sie wystrzegac. Bog slyszy wszystkich i chce wysluchac kazdego. Dlazego wiec nie modlic sie bezposrednio do Niego? Nic nie stoi na przeszkodzie, przeciwnie, Bog sam modlitwa pokieruje.

Robisz sobie zarty, a tak naprawde nie zdajesz sobie sprawy z czego!
TAK. Kazda, dokladnie kazda choroba jest dzielem szatana, niezaleznie od Twoich pogladow. Bog nie stworzyl tego swiata po to by ludzie cierpieli! Przeciwnie. Ludzie mieli byc dlugowieczni i szczesliwi na ziemi. Tak nie jest. Przyczyna? Zbyt duza wiedza, ktora posiadl szatan. Szatan, z czego ludzie nie zdaja sobie sprawy, ma rowniez w konkurencji do Boga swoje "stworzenia", a dokladniej, przetworzyl stworzenia Boze. Nikt mi nie powie, ze krwiopijce komara stworzyl Bog, pchle, czy muchy rocnoszace zarazki. Tak jak z Bozym stworzeniem nalezy sie liczyc i szanowac, tak te wymienione radze nie oszczedzac i niszczyc. Plagi egipskie nie byly zeslane przez Boga, jak sie podaje - ich przyczyna byla zupelnie inna! Bog przez chwile nie udzielil swej Laski tzn. nie chronil ludzi, wiec dzielo szatana dalo sie poznac. Ludzie mieli zrozumiec, ale niestety nie zrozumieli, ze Bog pokazal im w ten sposob, co znaczy byc chocby na krotko pozbawionym Bozych Lask. To Boza Laska nas chroni przed calkowia dewastacja naszej planety. Im bardziej bedziemy zyc wg. Prawa, tym wiekszej Laski doznamy. Wszystko w reku Boga. Nadchodzi czas oczyszczenie ziemi z wszelkich brudow.
Dezerterze. Moje poglady nie licze sie tu wcale. Pisze, co do mnie nalezy.

...o ile o istocie duchowej ze świata duchowego (a nie z fizycznej planety Ziemia) mającej jednak - tu zgoda - możliwość oddziaływania na nasz świat fizyczny i ludzi ,ale tylko czasowo

O czym Dezerterze nie wiesz tak jak wiekszosc ludzi.
Wiesz chyba, czym jest opetanie. Zly duch wchodzi w czlowieka, do srodka ciala przez nos, oczy, uszy, odbyt, drogi plciowe lub moczowe i pepek. (Sw. Andrzej Swierad i jego lancuch.) Skoro zwykly diabel moze to zrobic, dlaczego jego szef - szatan, tego nie potrafi? Kto tego nauczyl diably? Odpowiedz moze byc tylko jedna - szatan. Ten jako wybraniec Boga - byl przeciez archaniolem - posiadl bardzo duza wiedze. Wiedze ta doskonalil przez dlugie wieki. Mial wplyw na wynalazki naukowe, ktore sam potrzebowal do realizowania wlasnego celu - tj. destrukcji bozego stworzenia. Moze sie z kazdym komunikowac wystepujac w ludzkiej skorze i na kazedego miec wplyw. Wie jak wejsc w czlowieka, wiec po wygladzie raczej sie go nie pozna. Najwiekszym jego sukcesem jest odsuniecie od czlowieka mozliwosci poznania Bozego Oblicza, znieksztalcanie obrazu Boga. Z Boga milosiernago i miekkiego jak baranek juz przed wiekami zrobil kogos gniewnego i srogo karzacego, gorzej jest, skoro sie mowi o "grzechach wolajacych o pomste do Boga" naszego. Bog nie jest msciwy, a milosierny! Zemsta nie jest Cecha Boska.
Szatan zmienil tez nas w stosuku do niego, dlatego go bagatelizujemy. I o to wlasnie chodzi! Mamy nie wiedziec ze jest, ze dziala, ze ma wiedze, jest swietnym psychologiem, powinien miec juz wiele tytulow naukowych i ciagle przeciwstawia sie Bogu wchodzac miedzy nas a Boga, ktory pragnie kontaktow z wlasnymi dziecmi (wszystkimi ludzmi). Chce byc w ukryciu i nierozpoznawalny w przeciwienstiw do Boga Ktory chce sie nam pokazac, lecz ze wzgledu na nasze grzechy nie moze. Do czasu. Bog ma w planie oczyszczenie ziemi, by moc sie nam pokazac. To juz blisko. Trzesienia ziemi, huragany, powodzie beda wystepowaly czesciej, bo ktos ten balagan musi posprzatac, a ludzie tego sami nie zrobia. Ile ludzi zginie, zalezy tylko od nas samych. Od naszej wiary lub jej braku, od uznania Boga Ojca za naszego Ojca, uznania Krolestwa Bozego tj. respektowania Bozych Praw, prawdziwej rozmowy z naszym Panem Ojcem (tak wypada sie zwracac) i prosby o przebaczenie i milosierdzie. Czasy szatana sa juz krociutkie, dobiegaja konca.

LuTomie. Po pierwsze - Bog nie musi sie nakombinowac, bo tego nie potrzebuje; po drugie - trud Boga o ktorym pisze nie jest taki sam jak trud czlowieka, jego praca oraz zmeczenie. Bog pracuje dniami i nocami i sie nie meczy. Ma do opieki miliardy ludzi (tylko na Ziemi, a w sumie...(?)), cala planete i kosmos, by Jego przeciwnik nie mial na zycie wiekszego wplywu. Broni ludzi i pragnie bysmy sie wszyscy razem spotkali, choc nie wszyscy trafia do zycia wiecznego. Praw, ktore ustanowil sam przestrzega i strzeze. Nie dziala rychliwie, lecz sprawiedliwie. (Kiedys ludzie tez beda pracowac nie meczac sie.) Bog nie moze juz patrzec na stan na ziemi, wiec zblizaja sie czasy zmian oraz Bozego odpoczynku. Bog tez ma prawo odpoczac i to zrobi - kiedy zechce. (list do Hebrajczykow 4.1-13)
Nastpna sprawa. Nie pisze teorii, gdyz nie przedtawiam dowodow. Juz z samego okreslenia "ludzkie" wynika zbieznosc z prawda, gdyz my jestesmy tacy jak On, choc ma pod kazdym wzgledem nad nami swa wyzszosc. Czlowiek znajac jedynie ludzi nie okresli Boga prosciej, niz przez slowo "ludzki". Bog jest i pracowity, i milosierny, i wyrozumialy, i uczuciowy, i rzetelny, i sprawiedliwy, a wszystko z "najbardziej", wiec mowiac krotko i prosto z pozycji mozliwosci naszego poznania - najbardziej ludzki! Taki dal sie w osobie Jezusa poznac. Ktos moglby powiedziec "do rany przyloz".

P.S. Pisze o Bogu zywym i prawdziwym, a nie o kukle siedzacej na tronie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Dezerter
 listopad 01 2011 19:34   
Forum

dla mnie modlitwa do ludzi to bałwochwalstwo, ja się nawet do świętych nie modlę, by przypadkiem nie obrazić Boga ale może ja jakiś ortodoks jestem

Cenna jest Twoja troska o Boga.
Moja prosba. Nie neguj ludzi modlacych sie do swietych, o ile nie stawiaja takich modlitw na rowni z modlitwa do Boga.

O Boga ?!? ja?!? pył pyłów i marność śmiał bym się troszczyć Eek! - do głowy mi nawet to nie przyszło
Nie neguję - skąd ci to z kolei do głowy przyszło? - którymi to słowami wprowadziłem cię w tak błędne przekonanie o moich poglądach?

Ja sie do swietych nie modlilam i nie spiesze sie modlic.

i po co to morze słów ... skoro mamy tak samo - Duch Pocieszyciel nas pouczył.

Robisz sobie zarty, a tak naprawde nie zdajesz sobie sprawy z czego!
TAK. Kazda, dokladnie kazda choroba jest dzielem szatana, niezaleznie od Twoich pogladow. Bog nie stworzyl tego swiata po to by ludzie cierpieli! Przeciwnie. Ludzie mieli byc dlugowieczni i szczesliwi na ziemi. Tak nie jest. Przyczyna? Zbyt duza wiedza, ktora posiadl szatan. Szatan, z czego ludzie nie zdaja sobie sprawy, ma rowniez w konkurencji do Boga swoje "stworzenia", a dokladniej, przetworzyl stworzenia Boze. Nikt mi nie powie, ze krwiopijce komara stworzyl Bog, pchle, czy muchy rocnoszace zarazki. Tak jak z Bozym stworzeniem nalezy sie liczyc i szanowac, tak te wymienione radze nie oszczedzac i niszczyc. Plagi egipskie nie byly zeslane przez Boga, jak sie podaje - ich przyczyna byla zupelnie inna! Bog przez chwile nie udzielil swej Laski tzn. nie chronil ludzi, wiec dzielo szatana dalo sie poznac. Ludzie mieli zrozumiec, ale niestety nie zrozumieli, ze Bog pokazal im w ten sposob, co znaczy byc chocby na krotko pozbawionym Bozych Lask. To Boza Laska nas chroni przed calkowia dewastacja naszej planety. Im bardziej bedziemy zyc wg. Prawa, tym wiekszej Laski doznamy. Wszystko w reku Boga. Nadchodzi czas oczyszczenie ziemi z wszelkich brudow.
Dezerterze. Moje poglady nie licze sie tu wcale. Pisze, co do mnie nalezy.

Wybacz, ale nie jest to nauka KRK, ani chrześcijańska - poprawcie mnie jak się mylę - to są twoje poglądy - przyznam, że ciekawe i godne głębszego przemyślenia a nawet przedyskutowania - zapraszam innych

O czym Dezerterze nie wiesz tak jak wiekszosc ludzi.
Wiesz chyba, czym jest opetanie. Zly duch wchodzi w czlowieka, do srodka ciala przez nos, oczy, uszy, odbyt, drogi plciowe lub moczowe i pepek. (Sw. Andrzej Swierad i jego lancuch.) Skoro zwykly diabel moze to zrobic, dlaczego jego szef - szatan, tego nie potrafi? Kto tego nauczyl diably? Odpowiedz moze byc tylko jedna - szatan.

Ale proszę cię X wiek, wtedy liczono ile aniołów się na łebku od szpilki zmieści i uważano, że
cuda czyni relikwia kopytka osiołka na, którym Jezus wjeżdżał do Jerozolimy, a w jakim to dziele ten na poły legendarny święty zostawił tak precyzyjne zapiski? i czy Ratzinger z Kongregacją Wiary to zatwierdził i potwierdził? - wybacz, ale nie potrafiłem się powstrzymać Wink
z dalszym tekstem z grubsza się zgadzam ,
ale znów piszesz:
Chce byc w ukryciu i nierozpoznawalny w przeciwienstiw do Boga Ktory chce sie nam pokazac, lecz ze wzgledu na nasze grzechy nie moze.

a po spowiedzi i pokucie, gdy jestem w stanie łaski uświęcającej jak w tej chwili ..."może " a mi odmawia - czemu ? czyżbyś nie miała racji
Do czasu. Bog ma w planie oczyszczenie ziemi, by moc sie nam pokazac. To juz blisko. Trzesienia ziemi, huragany, powodzie beda wystepowaly czesciej, bo ktos ten balagan musi posprzatac, a ludzie tego sami nie zrobia. Ile ludzi zginie, zalezy tylko od nas samych.

Podsumujmy 7 miliardów - 1.2 chrześcijan + kilka milionów żydów + parę milionów sprawiedliwych i poszukujących - pozostaje jakieś 5 - 5,5 miliarda do eksterminacji - zaiste Pan jest miłosierny Wink ( Wybacz Panie Ty wiesz czemu to piszę)
Siostro droga wybacz jeśli mój styl Cię uraża, ale chciałem być dosadny, by ci pokazać , że błądzisz - nie idź tą drogą. Pamiętam cię z ciekawych i oryginalnych postów, ciekawych, ale ortodoksyjnych i chrześcijańskich - a to co teraz piszesz świadczy o zagubieniu jakimś
szalom

===

Cytat 
Pastor
 listopad 01 2011 22:28   
Forum

Nadchodzi czas oczyszczenie ziemi z wszelkich brudow.

Możesz rozwinąć ten wątek? Odwołujesz się do jakichś konkretnych proroctw albo ostrzeżeń?

===

Rzeczywistość należy do Chrystusa. (Kol 2,17) U Jego boku cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie. (Mdr 5,17-20)

Profil   Email 
 Cytat 
Marianna
 listopad 02 2011 21:38   
Forum

Quote by: pijany+pastor

Nadchodzi czas oczyszczenie ziemi z wszelkich brudow.

Możesz rozwinąć ten wątek? Odwołujesz się do jakichś konkretnych proroctw albo ostrzeżeń?

Prorok - znaczy mowiacy w imieniu Boga, "usta" Boga.

Pijany pastorze. Zeby cos wiecej napisac potrzebuje wiecej czasu.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,22 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty