Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny


 Forum > Ekumenizm > Świadectwa Nowy wątek Odpowiedz
 objawienia - Ostrzeżenie - orędzia na czasy ostateczne
 |  Wersja do druku
luk1407
 kwiecień 29 2012 17:58  (Czytany 7352 razy)  
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 03/05/12
Postów:: 3

Szczęść Boże,

od roku 2010 aż do dziś regularnie publikowane są w internecie orędzia - Ostrzeżenie na czasy ostateczne. Są one przekazywane wizjonerce z Europy przez Trójce Świętą.

Mają one nas przygotować do wielkiego wydarzenia, którym będzie Ostrzeżenie - ukazanie wszystkim ludziom na ziemi ich grzechów, tak jak one są odbierane przez Boga. Połączone to będzie ze znakiem krzyża na niebie, który będzie widoczny dla wszystkich na ziemi. Ma to być dar od Boga dla ludzkości, ostatnie ostrzeżenie i wezwanie do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

Również informowani jesteśmy o zbliżającej się wojnie nuklearnej, która zostanie wywołana przez Chiny i Rosje. Wielkim Babilonem, miastem które zostanie zniszczone, opisanym w Apokalipsie św. Jana jest Unia Europejska, która upadnie i zostanie zdominowana przez Rosje i Chiny. Po wojnie z powrotem zapanuje komunizm, prześladowani będą ludzie wierzący. Wszystkim ludziom będą wszczepiane specjalne chipy, będą one umożliwiać dostęp do naszych pieniędzy, a w rzeczywistości będą mały służyć do przejęcia nad nami kontroli, jesteśmy ostrzegani żeby pod żadnym pozorem się na to nie zgadzać, to jest znak imienia bestii opisany w Apokalipsie. „i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.” W tej chwili już jest w trakcie realizacji spisek w Watykanie, który ma zmusić Ojca Świętego Benedykta XVI do odejścia z urzędu, będzie on ostatnim prawdziwym Papieżem, na jego miejscu pojawi się fałszywy prorok. Jesteśmy również informowani o pojawieniu się antychrysta, o istnieniu światowej grupy która chce wprowadzić Nowy Porządek Świata, rozwoju konfliktu na Bliskim Wschodzie oraz zagrożeniu wojną nuklearną w Iranie. Wszystkie te wydarzenia mają się zdarzyć w ciągu kilku najbliższych lat.


Wiele wydarzeń przepowiedzianych w tych orędziach miało miejsce, m. in. wybuch wulkanu w Islandii oraz trzęsienie ziemi w Hiszpanii w maju 2011 roku.

Ostrzeżenie nr 55, Piątek, 18 marca 2011
cyt. "Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową."

Orędzie nr 84 z serii Ostrzeżenie. Środa, 11 maja 2011, godz. 23:00
cyt "Moja ukochana Córko, dzisiaj miało miejsce trzęsienie ziemi w Europie, w Hiszpanii, o którym mówiłem przed kilkoma miesiącami (18.03.11 – przyp.tłum.). Nastąpią jeszcze inne ekologiczne wydarzenia, w tym wybuch wulkanu, powodzie i fala upałów. Uważaj na te wydarzenia, potwierdzające, że wiadomości te pochodzą
ode Mnie, Jezusa Chrystusa."

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30
cyt: "Moja ukochana Córko, objawienie dane ci 18 marca 2011r o północy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii (miejsce i czas znane było wizjonerce – przyp.tł.), spełniło się teraz."
Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tymi orędziami, które znajdują się na stronach:
http://ostrzezenie.net
http://ostrzezenie.wordpress.com/
http://ostrzezenie.yoyo.pl/


"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny

Zdanie Benedykta XVI na temat prywatnych objawień:

„Synod zalecił «pomaganie wiernym we właściwym rozróżnianiu słowa Bożego i objawień prywatnych»,których rolą „nie jest (…Wink „uzupełnianie” ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomaganie w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej”. Wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg. Kryterium prawdziwości objawienia
prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. Stąd kościelna aprobata objawienia prywatnego zasadniczo mówi, że dane przesłanie nie zawiera treści sprzecznych z wiarą i dobrymi obyczajami; wolno je ogłosić, a wierni mogą przyjąć je w roztropny sposób. Objawienie prywatne może wnieść nowe aspekty, przyczynić się do powstania nowych form pobożności lub do pogłębienia już istniejących. Może mieć ono pewien charakter prorocki (por. 1 Tes 5, 19-21) i skutecznie pomagać w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Ewangelii w obecnej epoce; dlatego nie należy go lekceważyć. Jest to pomoc, którą otrzymujemy, ale nie mamy obowiązku z niej korzystać. W każdym razie musi ono być pokarmem dla wiary, nadziei i miłości, które są dla każdego niezmienną drogą zbawienia”.
Benedykt XVI, papież


pozdrawiam,

Lukasz Kowalski

===

 
 Profil   Email 
 Cytat 
Andrzej
 kwiecień 29 2012 19:15   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 01/31/05
Postów:: 3977

Kościół katolicki wielokrotnie wypowiadał się w sprawie prywatnych objawień. Ostatnio uczynili to nasi bisukupi:
http://www.episkopat.pl/?a=dokumentyKEP&doc=2012417_0

wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg (Verbum Domini, 14). Natomiast każde objawienie prywatne, aby mogło być użyteczne dla innych osób, a nawet dla ogółu wiernych, musi być uznane przez Urząd Nauczycielski Kościoła. Dlatego trzeba zachować wielką ostrożność w przyjmowaniu treści dotyczących wiary i moralności zawartych w objawieniach prywatnych.

===

Kościół modlący się i nauczający Pisma może znaleźć w Biblii rozumienia, które wychodzą poza klasyczną, fundamentalistyczną interpretację
 
 Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Marianna
 maj 03 2012 17:20   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 02/17/05
Postów:: 695

Czasy tzw. ostateczne, sa duzo blizej niz sie to komukolwiek wydaje. Znaki czasu i Apokalisa.

Objawienia tzw. prywatne, byly, sa i w najblizszych czasach moze byc ich znacznie wieksza ilosc. Wszystko od Boga zalezy co i komu zostanie objawione, a czlowiek niech Bozych planow i dziel nie neguje, jesli nie chce Bogu przeszkadzac i utrudniac w Jego dzialaniu. Jakiekolwiek nieposluszenstwo wzgledem woli Boga jest najciezszym grzechem popelnianym przez czlowieka. Ludzi Bogu nieposlusznych w obecnych czasach jest olbrzymia wiekszosc. Nikt z nas nie jest tak czystym, by mogl "swiecic" jak Mojzesz, nikt z nas nie jest wystarczajaco czystym, by mogl jasnosc na glowach swietych zauwazyc. Kiedys ludzie widzieli ta swiatlosc, lecz my jestesmy wystarczajaco zatruci, by jej nasze oczy nie odbieraly. Jestesmy wystarczajaco od natury i rzeczywistosci oderwani, by bozej Woli nie rozeznac.

Tylko ludziom wybranym Bog ujawnia prawde z przeszlosci lub mowi o terazniejszosci, lub przyszlosci, ktora nigdy nie zawiera sie w rygorystycznie scislym schemacie. Skutkiem tego jest wypelnianie slow proroctw na sposob przez Boga wybrany, oraz dopasowany do zachowan ludzkich danego czasu. Apokalipsa sluzy od dluzszego czasu szatanowi do tworzenia obrazow calkowitej zaglady Ziemi i takich obrazow ludzie oczekuja, majac na uwadze "okrucienstwo" Boga staro-testamentowego. Klamstwo, ktore ludzie z latwoscia przyjeli. Cala Biblia, a zatem takze Stary Testament, jest Ksiega Milosci, czego ludzie nie zauwazaja. Bog poprzez Biblie wyznaje czlowiekowi Milosc, a czlowiek czlowieka straszy przekazami staro-testamentowymi i wizja sw Jana, ktorej sie nie rozumie.

Dwa zrodla objawien. Niezaleznie z jakiego zrodla pochodzi objawienie, kazde z nich jest prawdziwe. Problem polega na tym, czy objawienie pochodzi od Boga, czy od szatana. Dla osob znajacych Biblie oraz gleboko wierzacych, tzn. takich ktorzy wiedza w Kogo wierza, nie bedzie istnial problem zrozumienia, czy objawienie jest prawdziwe, gdyz taka osoba jest przez Ducha Swietego kierowana. Problem jednak moze zaistniec w samym oceniajacym ze wzgledu na nadmierna ostroznosc, a wszystko co w nadmiarze w tym takze ostroznosc, jest szkodliwe. Przykladem niech bedzie II Wojna Swiatowa przed ktora Bog mogl nas ochronic. Nie zareagowano wowczas na objawienia, gdyz slowa kobiet zawsze sa traktowane z nadmiernym dystansem (znow niezdrowe nad-), wiec nikt nie posluchal na czas tych objawien. Trzeba bylo zwrocic uwage na Milosierdzie Boze, na uznanie Bozego Krolestwa, zwracac sie w prywatnych modlitwach z wieksza ufnoscia Bogu, a Bog moglby odsunac to, co sie niestety stalo. U Boga wszystko jest proste. Albo sie slucha i wypelnia Jego zadania, albo Bog nie chroni czlowieka przed zlem, skoro czlowiek jest nieposluszny. Nazywa sie to Bozym Dopustem. Zlo ktore nas dosiega jest wiec z Bozego Dopustu, a Dopust Bozy nas dosiega, kiedy Boga nie sluchamy.
Ksieza powinni byli wziac bardziej powaznie slowa swietych kobiet, a nie odkladac ich na pozniej, wiec II Wojna Swiatowa mogla nie dojsc do skutku. Czy to maly blad, czy olbrzymi? Jakie tego byly skutki? Oplacilo sie komus nie sluchac i zostawiac na potem? Jakie potem? Kiedy? Uczymy sie wreszcie na bledach, czy w czasach dzisiejszych bedziemy bledy powielac z powodu niezdrowej, ZBYT duzej ostroznosci? Czy trzeba wielkiej odwagi by szukac w sobie do Boga milosci, poglebiec ja i starac sie Umilowanemu dac to, czego od nas oczekuje? Czy Bog objawia sie ludziom dla zabawy lub dyskusji filozoficznych? To Bogu nie jest potrzebne. Jedyne co Bog od nas oczekuje to posluszenstwo, takie jak znamy z relacji rodzic-dziecko. Cotygodniowe uczestnictwo w Eucharystii nie musi swiadczyc o poprawnosci budowanej z Bogiem relacji lub nawet nie o zamiarze budowania takiej relacji.

Uznanie jedynego Bozego objawienia publicznego, ktorym bylo przebywanie Pana Jezusa na Ziemi stalo sie slusznie glownym wyznacznikiem dla innych objawien. Taki jest porzadek i kolej rzeczy. Nie nalezy jednak zapominac, ze Ewangelie nie sa przekazem pierwotnym, bo nauki i zycie Pana Jezusa byly takim przekazem. Jak dotad jedyne znane i uznane Boze Objaienie publiczne. (Nie chodzi mi tutaj o objawienia maryjne.) Kazde nastepne Boze Objawienie bylo prywatne i wnioslo do teologii sporo nowej wiedzy. Skad sie ta wiedza o Bogu wziela, ktorej w Biblii nie znajdziemy? Musi byc Tego jakies zrodlo. Ewangelisci pisali pod Ducha Swietego wplywem, a co to znaczy. To byly objawienia prywatne, bo jak inaczej nazwac uslyszana przez ewangelistow prawde. Bog moze objawiac sie przez przekaz obrazu lub dzwieku (slowa), a objawienie oznacza kontakt Boga z czlowiekiem dla przekazania ludziom prawdy. "Kryterium prawdziwości objawienia prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. " Slowa te jak widze, sa wynikiem bardzo duzej ostroznosci teologow, ktorzy z powodu obaw stawiaja bardzo zaostrzone granice na zredukowanym terenie. Nie moge zgodzic sie ze stwierdzeniem, ze Duch Swiety jest jedynie przewodnikiem po Ewangeliach, bo jest takze przewodnikiem po Starym Testamencie, oraz po tych elementach z przebywania Pana Jezusa miedzy nami, ktore nie zostaly spisane oraz, ktore zostaly niewlasciwie spisane, bo takie w Biblii sie znajduja. Przypomne. Ktos Inny objawial, a ktos inny spisywal. Krotko. Objawienie prywatne nie musi odnosic sie wylacznie do jedynego Obajwienia publicznego, dla potwierdzenia tego Objawienia, lub na odwrot. Objawienia prywatne maja na celu wzbogacanie o Bogu wiedzy, ktora szatan blokuje dla braku poznania prawdy o Bogu i swiecie.

Slowa Panskie.
Mt 13.57-58"(...)I powątpiewali o Nim. A Jezus rzekł do nich: >> Tylko w swojej ojczyźnie i w swoim domu może być prorok lekceważony.<< I niewiele zdziałał tam cudów, z powodu ich niedowiarstwa."

Mt 10.40-41 "Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał. Kto przyjmuje proroka jako proroka, nagrodę proroka otrzyma. Kto przyjmuje sprawiedliwego jako sprawiedliwego, nagrodę sprawiedliwego otrzyma."

-------
W podanym przez Medieval-man'a Listu Episkopatu Polski.
Pkt 3. "Ewangelia Chrystusa objawia całą Prawdę Boga i Jego Miłość"
Nie rozumiem takiego stwierdzenia. Jezus Chrystus ewangelii nie pisal, a Jego Zycie jako "ewangelia" nie zostalo spisane w calosci i na dodatek z pewnymi niescislosciami i przeklamaniem co do Pana Jezusa wyganiajacego handlarzy ze swiatyni. Zgadzaja sie jedynie slowa przez Pana Jezusa wypowiedziane. Jazus byl w tej swiatyni dwa razy, ale nikogo ani nie bil, ani nie wyganial. Zapis taki istnieje jedynie ze wzgledu na pomowienia Jezusa oraz braku swiadkow w osobach Jego uczniow. Pan Jezus wybral sie tam w pojedynke.
Cala Prawda Boga jest tylko Bogu znana i nikt z ludzi jej nie pozna. Ani teraz, ani w przyszlym swiecie. Dlaczego? Jeden z Archanioolow dowiedzial sie zbyt duzo prawdy, co sie pozniej okazalo, gdyz wykorzystal inteligencje i prawde w niewlasciwym kierunku. Wiedza o prawdzie jest tez wiedza, a wiedza mozna niewlasciwie sie posluzyc. Malutkiemu dziecku nikt nie da ostrego noza do zabawy. W obecnosci Boga, my jestesmy wlasnie takimi malymi dziecmi, niezaleznie od naszego wyksztalcenia i intelektu.
Milosc Boga nie poznaje sie z Pisma choc jest to Ksiega Miolsna, a doswiadcza. Przypomne Ojca Pio, sw. Franciszka! Ewangelie mowia czlowiekowi o Milosci, ktora kazdy sam musi szukac i w sobie odkrywac.

W krotkich stwierdzeniach zawsze kryje sie jakies niebezpieczenstwo.
----------
Do Luk 1407.
Dobrze, ze podales link do tych ostrzezen.
Przegladnelam i nie zauwazylam w nich nic swiadczacego o Bogu jakiego znam.

1. Bog nie bedzie mowil o czasach wypelnienia proroctw jako ostatecznych, gdyz beda one ostatecznymi dla zla, od ktorego ludzie sie wyzwola. Ludzie zaznaja prawdziwie dobrego, slodkiego i milego zycia!

2. Bog nie bedzie ostrzegal przed nadejsciem czasu, czasow i polowy czasu gdyz jak zapowiadal, przyjdzie jak zlodziej. Dlaczego Bog mialby ostrzegac przed wyzwoleniem sie od zla? Cieszmy sie ze sie wyzwolimy.

3. Bog jest tworca zasad i Sam sie Swych zasad trzyma. Zadziwiajacym jest, ze cala Swieta Trojca bierze w tym udzial i dolaczono do tego Maryje. Posrednictwo Maryi nie polega na zanoszeniu Bogu modlitw, gdyz Bog je sam dobrze slyszy, a Imie Boze wystarczy tylko wspomniec by Bog uslyszal kazde slowo, nawet pomyslane.

4. W tekstasch znajduje, ze naduzywamy Imienia Bozego, a Bog chce abysmy sie do niego z kazda, nawet najdrobniejsza sprawa zwracali. Nie wiem wiec, kto naduzywa i jak naduzywa?

5.Na koncu podano:"I my, autorzy tej witryny, cieszymy się z przynależności do tego grona." Jest to dla mnie typowy chwyt reklamowy.

6. Falszywy Mesjasz ma imitowac Pana Jezusa dla odciagniecia wierzacych od Boga i sklonienia ludzi do oddania mu poklonu jedynie Bogu naleznego. Kazdy kto sie falszywemu Mesjaszowi pokloni, utraci zycie wieczne z powodu tego jednego poklonu, do ktorego mozna czlowieka zmusic chocby poprzez wplyw nowoczesnej techniki na system nerwowy i mozg. Polske i polakow szczegolnie bedzie chcial zwiesc, gdyz z Polski wyszla iskra, a polacy sa trwali w ich wierze.

To tylko pierwsze impresje, jeszcze to sobie przegladne.

===

Gdzie milosc wzajemna i dobro, tam znajdziesz Boga zywego
 
 Profil   Email 
 Cytat 
Marianna
 maj 04 2012 15:36   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 02/17/05
Postów:: 695

Z "Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2012.03.18, 16.00"

"Moja droga, umiłowana córko, Moje dzieci muszą wiedzieć, że panująca w świecie duchowa pustka bierze się stąd, że nie rozpoznają już one różnicy między tym, co jest dobre, a co złe.
Bez Mojego Światła, które wypełnia każdą duszę, włącznie z grzesznikami, świat przestałby istnieć.
To jest Moje Światło, które zachowuje świat przy życiu
."

I.Bog napewno nie powie o duchowej pustce. W dzisiejszych czasach przybywa chrzescijan oraz mistykow. Czy to jest stan duchowej pustki? Jak moze ktos mowic o duchowej pustce skoro pisze, ze Swiatlo wypelnia kazda dusze, a Swiatlo jest Ducha Sw. efektem. Skoro Duch Sw istnieje w czlowieku, nie mozna mowic o duchowej pustce, a takze nie mozna twierdzic, ze ludzie nie odrozniaja zla od dobra, gdyz bedzie to przeczeniem zamieszkiwania Ducha Sw. w czlowieku. Czy chec pomocy ludziom i niesienie pomocy w przypadku zaistnialej katastrofy nie jest dobrem? Czy chcec, by czlowiek czlowieka nie bil, nie ublizal mu, nie jest dobrem? Czy nie potepiamy gwaltow?
Bog nie jest ani gluchy, ani slepy!!! Wie lepiej od nas o naszych duszach i ich stanie, o naszym wydelikaceniu na krzywdy ludzkie. Przed wiekami stawiano ludzi pod pregierzem i mozna bylo na takim czlowieku sie wyzyc doprowadzajac go do smieci. Dzisiaj juz nikt tego nie robi. Dlaczego?

II.Samo Swiatlo swiata przy zyciu nie zachowa i Bog nigdy nikomu tak nie powie. Swiatlo jest tylko efektem, a efekt nie ma na nic wplywu. Bog powie o wplywie Ducha Sw. ktory utrzymuje zycie, a nie o Swietle. Jesli Swiatlo to Duch Sw, to z samego faktu istnienia Ducha tez nic jeszcze sie nie stanie. Duch Sw. jest pracowity, aktywny i to wlasnie z Jego aktynosci nazwanej Wplywem, nasza Ziemia jest bezustannie, dniami i nocami, i w kazdej sekundzie zycia, chroniona.
Czyje tu sa slowa?

"Wasze pokolenie będzie świadkiem Mojego chwalebnego Powrotu.
Tego dnia nie wyjawię wam nigdy, gdyż zna go tylko Mój Ojciec. Mogę was jednak zapewnić, że chwila Mojego Powtórnego Przyjście jest bliska
."

I.Owszwm, nasze pokolenie, ale nie wszyscy. Po prawdzie napisano klamstwo.
Jezeli Bog Ojciec cos wie, to i Jego najdrozszy Syn wie, to i Duch Sw. wie. Ktos probuje rozerwac Trojce Swieta, a to co przez Boga zlaczone niech nikt nie osmiela sie rozlaczac!!!
Na Trojce Sw nalezy spojrzec z innej strony. Bog nie jezt zlepkiem Trzech Osob, a Bog Siebie, mozna powiedziec, wykreowal w Trzech Osobach ze wzgledu na roznice swiata duchowego i materialnego. Nie przesadze jesli powiem, ze byla to koniecznosc dla utrzymania wiezi i kontaktu z ludzmi. Z tej to przyczyny Jeden Bog w Trzech Osobsch dal sie nam poznac. Jest to ciagle jeden i ten sam Bog, mozna powiedziec Geminus!
II.Nie jest mozliwym, ze ja mam przed sama soba tajemnice, bo to co wiem nie stanowi dla mnie tajemnicy.

"Wam, moim wyświęconym sługom zaś powiadam, że waszym obowiązkiem jest mój lud, czyli te dusze, za które ponosicie odpowiedzialność, tak przygotować, aby przyjęte one zostały do księgi życia."

I.Klamstwo.
Ksiega Zycia zostala juz dawno spisana, poniewaz Bog wiedzial juz dawno o wszystkim co nastapi. Bog nie musi do Niej wnosic poprawek ani nic dopisywac.
II.Bog nie sklada odpowiedzialnosci za zapisy w Ksiedze Zycia na osoby konsekrowane. Zaden czlowiek nie ma mozliwosci doprowadzenia kogokolwiek do zbawienia (czyli nie istnieje taki, ktory to moze uczynic), a taka mysl chocby, jest proba zrownania z Bogiem siebie. Jedynie Bog doprowadza do zbawienia, dlatego Jezus ofiarowal Siebie i przez wieki przewodniczy nam.

Z "Orędzie z serii Ostrzeżenie, 2012.03.21, 20.30"

"Powiedz światu, że wszystko jest teraz w Moich Najświętszych Rękach"

I.Co za okropne oszczertwo!!!
Bog zawsze wszystko mial w Swoich Rekach i nigdy nawat na ulamek sekundy nie stacil Kontroli nad swiatem!!! Co wiec znaczy, ze TERAZ ma kontrole? Typowo szatanskie klamstwo!!! Szatan chce abysmy uwierzyli, ze Bog moze nie miec kontroli nad niczym. Nie wierzcie temu!!!

"Żaden z wierzących, który posiada Pieczęć Ochrony Mojego Przedwiecznego Ojca, pieczęć Boga Żywego, nie zostanie skrzywdzony.
Dlatego ty, Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby jak najwięcej dzieci Bożych otrzymało do Niej odtąd bezpośredni i natychmiastowy dostęp w każdym zakątku ziemi.
"

I.Zaden czlowiek ani nie widzi, ani nie ma najmniejszego wplywu na to, kogo lub co Bog zapieczetuje. Jesli czyjas corka ma zrobic wszystko, np chodzic po rozzarzonym weglu, biczowac sie, glodzic sie, od rana do nocy odmawiac zdrowaski, to jedynie bedzie cierpiec bez sensu, a i tak nie bedzie mialo to zadnego wplywu na Boze decyzje dotyczace pieczetowania.
Tylko Bog wie kogo i dlaczego.

"Wasze modlitwy, dzieci, były pełne mocy, a szczególnie tych z Was, którzy codziennie odmawiali Krucjaty Modlitwy, Moją Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Święty Różaniec
One już opóźniły i zapobiegły wojnie nuklearnej, ocalając miliony dusz od ognia piekielnego, a także zapobiegły wielu trzęsieniom ziemi
."

I. Jesli ktos zginal w czasie dzialan wojennych, Bog tej osoby nie odesle do piekla. Bog w Swej Dobroci i Milosierdziu postaera sie takiej osobie wynagrodzic odejscie z tego swiata przed czasem.
II.Modlitwy niczemu nie zapobiegaja, bo modlitwa to tylko rozmowa. Nie slowa a czyny zmieniaja rzeczywistosc. To nie moga byc boze Slowa. Bog mowi - "proscie, a bedzie wam dane". Ktos musi dac, czyli musi byc miejsce na czyn, a czyn wielki tylko do Najwiekszego nalezy i od Niego zalezy.
Jezeli ktos napisze o tym co mialo zajsc, a nie zaszlo, u wielu osob nie podlega krytyce, poniewaz jest to niesprawdzalne ze wzgledu na to, ze nie mialo miejsca.
III.Bog sie nie chwali przed czym i kiedy ludzi ratowal. Jest tego tak wiele, ze jakby zaczal wyliczac, to wyliczalby dlugimi latami, a moze nawet wiekami! Co wiec znaczy tych kilka. To ma potwierdzic i utwierdzic w przekonaniu, ze wlasnie te, a nie inne modlitwy sa wazne. Dla Boga wazne sa modlitwy szczere, wlasne, budujace z Nim osobisty kontakt. Jesli chce z jakims czlowiekiem poprawnej relacji, nie bede takiemu czlowiekowi cytowac fragmentow prozy. Jesli sie spotkamy jakims gronie, to zdobede sie na proze, o ile bedzie takie zainteresowanie.
IV.Bog nie zmusza do zadnej modlitwy, a doradza!!!

"Moja armia, która uformowała się dzięki tym Moim Świętym Orędziom, osiągnęła już siedemset tysięcy dusz."

I.Nikt tego nie sprawdzi, tylko... Dlaczego ktos pisze o duszach, a nie o osobach zyjacych? Przeciez zwraca sie do osob zyjacych! (?) Niech kazdy pomysli sam.

"Na wszystkie działania, jakie dla Mnie podejmujecie, dam Wam, dzieci, siłę."

I.Szatan moze dac olbrzymia sile fizyczna, uzdrowic, dac majatek, porozmawiac czule i elokwentnie, tylko po to, by w nastepnym etapie ukrasc Bogu ludzkie dusze. Nawet bezpowrotnie.

"Kocham cię, Moja droga Resztko Kościoła.
Wasz ukochany Jezus
"

I.To szatan wymyslil obraz "resztki kosciola". Rzeczywistosc jest inna, a Bog nie bedzie klamal!
Bog cieszy sie z istnienia Kosciola na calym swiecie. Nie ma juz na swiecie miejsc, gdzie nie spotka sie choc kilku chrzescijan. Chrzescijanstwo ogarnelo caly swiat i to stalo sie z bozej Woli i wedlug tego, co bylo zapowiedziane.
Szatan przekreca fakty i wplywa na ludzi, by jego klamstwom uwierzyli. Ma w tym cel.

Na zakonczenie.
Moge tak przeanalizowac jedno oredzie za nastepnym, ale musialabym bardzo duzo i dlugo pisac.

Oredzia sa niebezpieczne i odzwierciedlaja czas, w ktorym zyjemy. Nasilenie atakow szatana nie musi oznaczac jego walki poprzez bicie i zastraszanie. Sa inne metody walki. Najwiekszym zwyciestwam w wojnie jest takie, w ktorym nie zostanie wystrzelony ani jeden pocisk. Zdobywac mozna sila lub podstepem.

Sztan jeszcze jako Archaniol, zdobywal wyksztalcenie u Boga i Boze plany zna. Posiada bardzo duza inteligencje. Od wiekow prowadzil swa gre, by ludzi Od Boga odciagac, a w pewnych sprawach skutecznie juz odciagnal. Ludzie nie znaja bozego Wizerunku, ktory moze ich uratowac w nadchodzacym czasie.

Szatan bedzie dalej aksamitnie wymuszal taki stan, wchodzac pomiedzy Boga i ludzi, by ludzie oddali mu czesc zamiast Bogu i w ten sposob zamkneli sobie droge do zbawienia.

Teksty oredzi najlapiej odrzucic, nie czytac ich, aby nie ulec wplywowi szatana przez nie. Czy kazdy z nas jest wystarczajaco odporny? Jestesmy od wiekow przygotowywani do tych i im podobnych oredzi. To jest koncowy lub prawie koncowy efekt wielowiekowej pracy szatana!!!

Moja rada. Natychmiast odrzucic te oredzia, nie czytac, nie rozglaszac, nie publikowac. Niech umra wlasna smiercia!

Szatan to bardzo dobry psycholog i najlepszy teolog, o czym warto pamietac.

===

Gdzie milosc wzajemna i dobro, tam znajdziesz Boga zywego
 
 Profil   Email 
 Cytat 
luk1407
 sierpień 03 2012 23:17   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 03/05/12
Postów:: 3

I.Bog napewno nie powie o duchowej pustce. W dzisiejszych czasach przybywa chrzescijan oraz mistykow. Czy to jest stan duchowej pustki? Jak moze ktos mowic o duchowej pustce skoro pisze, ze Swiatlo wypelnia kazda dusze, a Swiatlo jest Ducha Sw. efektem. Skoro Duch Sw istnieje w czlowieku, nie mozna mowic o duchowej pustce, a takze nie mozna twierdzic, ze ludzie nie odrozniaja zla od dobra, gdyz bedzie to przeczeniem zamieszkiwania Ducha Sw. w czlowieku. Czy chec pomocy ludziom i niesienie pomocy w przypadku zaistnialej katastrofy nie jest dobrem? Czy chcec, by czlowiek czlowieka nie bil, nie ublizal mu, nie jest dobrem? Czy nie potepiamy gwaltow?
Bog nie jest ani gluchy, ani slepy!!! Wie lepiej od nas o naszych duszach i ich stanie, o naszym wydelikaceniu na krzywdy ludzkie. Przed wiekami stawiano ludzi pod pregierzem i mozna bylo na takim czlowieku sie wyzyc doprowadzajac go do smieci. Dzisiaj juz nikt tego nie robi. Dlaczego?W dzisiejszych czasach występuje tolerancja dla grzechu, wystarczy spojrzeć co się dzieje na zachodzie aborcja, legalna prostytucja, pornografia na każdym kroku, małżeństwa homoseksualistów

Szerzy się odstępstwo od wiary, w mediach jest propaganda przeciwko Kościołowi

Młodzi ludzie wstydzą się swojej wiary, jeżeli już się do niej przyznają są wyśmiewani,

Wystarczy spojrzeć co się dzieje w naszym Sejmie, zadeklarowani homoseksualiści, transwestyci są posłami, zatwardziali antyklerykałowie tacy jak Palikot

Na zachodzie zboczeńcy mogą adoptować dzieci

To co się dzieje w tych krajach to Sodoma i Gomora

Ludzie odchodzą od Kościoła a nie przybywa chrześcijan


"Wasze pokolenie będzie świadkiem Mojego chwalebnego Powrotu.
Tego dnia nie wyjawię wam nigdy, gdyż zna go tylko Mój Ojciec. Mogę was jednak zapewnić, że chwila Mojego Powtórnego Przyjście jest bliska
."

I.Owszwm, nasze pokolenie, ale nie wszyscy. Po prawdzie napisano klamstwo.
Jezeli Bog Ojciec cos wie, to i Jego najdrozszy Syn wie, to i Duch Sw. wie. Ktos probuje rozerwac Trojce Swieta, a to co przez Boga zlaczone niech nikt nie osmiela sie rozlaczac!!!
Na Trojce Sw nalezy spojrzec z innej strony. Bog nie jezt zlepkiem Trzech Osob, a Bog Siebie, mozna powiedziec, wykreowal w Trzech Osobach ze wzgledu na roznice swiata duchowego i materialnego. Nie przesadze jesli powiem, ze byla to koniecznosc dla utrzymania wiezi i kontaktu z ludzmi. Z tej to przyczyny Jeden Bog w Trzech Osobsch dal sie nam poznac. Jest to ciagle jeden i ten sam Bog, mozna powiedziec Geminus!
II.Nie jest mozliwym, ze ja mam przed sama soba tajemnice, bo to co wiem nie stanowi dla mnie tajemnicy.A jest napisane że wszyscy? Dlaczego zarzucasz tutaj kłamstwo

to że jest napisane że nasze pokolenie doczeka powrotu Jezusa Chrystusa, nie oznacza że wszyscy zostaną zbawieni

każdy kto dożyje doczeka, ale nie każdy zostanie zbawiony

Nie wiesz jakimi prawami rządzi się tamten świat, my wiemy tylko tyle ile nam mówi Pismo Święte

Jezeli Bog Ojciec cos wie, to i Jego najdrozszy Syn wie, to i Duch Sw. wie.


nie możesz tego wiedzieć, to jest tylko twoje przypuszczenie

"Wam, moim wyświęconym sługom zaś powiadam, że waszym obowiązkiem jest mój lud, czyli te dusze, za które ponosicie odpowiedzialność, tak przygotować, aby przyjęte one zostały do księgi życia."

I.Klamstwo.
Ksiega Zycia zostala juz dawno spisana, poniewaz Bog wiedzial juz dawno o wszystkim co nastapi. Bog nie musi do Niej wnosic poprawek ani nic dopisywac.
II.Bog nie sklada odpowiedzialnosci za zapisy w Ksiedze Zycia na osoby konsekrowane. Zaden czlowiek nie ma mozliwosci doprowadzenia kogokolwiek do zbawienia (czyli nie istnieje taki, ktory to moze uczynic), a taka mysl chocby, jest proba zrownania z Bogiem siebie. Jedynie Bog doprowadza do zbawienia, dlatego Jezus ofiarowal Siebie i przez wieki przewodniczy nam.


A skąd ty to wiesz ? Każdy człowiek ma wolną wole, zadaniem duchownych jest prowadzić ludzi tak żeby żyli według przykazań Bożych

Naszym obowiązkiem jako chrześcijan jest dawać dobry przykład, jeżeli widzimy że ktoś błądzi pomóc mu i naprowadzić go na właściwą drogę

nikt nie został potępiony za życia, puki żyjesz masz jeszcze szanse żeby zostać zbawiony

nie rodzisz się już jako potępiony, a żyjesz tylko po to żeby zgrzeszyć i iść do piekła, a to wynika z twojego rozumowania

każdy człowiek ma wolną wole, od niego zależy czy zostanie zbawiony czy nie

"Powiedz światu, że wszystko jest teraz w Moich Najświętszych Rękach"

I.Co za okropne oszczertwo!!!
Bog zawsze wszystko mial w Swoich Rekach i nigdy nawat na ulamek sekundy nie stacil Kontroli nad swiatem!!! Co wiec znaczy, ze TERAZ ma kontrole? Typowo szatanskie klamstwo!!! Szatan chce abysmy uwierzyli, ze Bog moze nie miec kontroli nad niczym. Nie wierzcie temu!!!


A jest tutaj mowa że kiedykolwiek nie było w Jego Rękach ? Czy jest tutaj mowa że stracił kontrole nad światem ? Nie dodawaj od siebie i czytaj ze rozumieniem, zanim pochopnie będziesz rzucał oskarżenia

w tym fragmencie który zacytowałeś jest prośba do wizjonerki żeby przekazała że "wszystko jest teraz w Moich Najświętszych Rękach"

znowu brak czytania ze zrozumieniemI.Zaden czlowiek ani nie widzi, ani nie ma najmniejszego wplywu na to, kogo lub co Bog zapieczetuje. Jesli czyjas corka ma zrobic wszystko, np chodzic po rozzarzonym weglu, biczowac sie, glodzic sie, od rana do nocy odmawiac zdrowaski, to jedynie bedzie cierpiec bez sensu, a i tak nie bedzie mialo to zadnego wplywu na Boze decyzje dotyczace pieczetowania.
Tylko Bog wie kogo i dlaczego.


w orędziu Bóg obiecuje nam, że każdy kto będzie odmawiam tą modlitwę będzie specjalnie chroniony

nie zapominaj że to mówi Bóg, a nie wizonerka

"Obiecuję wam, że prześladowanie będzie krótkie, i że będziecie chronieni. Ponieważ pozostawię teraz Pieczęć Mojej Miłości i Ochrony. Z nią ujdziecie uwadze tych, którzy spowodują trudności w waszych krajach. Moja Pieczęć jest Moją obietnicą Ocalenia. Z tą Pieczęcią Moja moc przepłynie przez was i żadna krzywda was nie dosięgnie. Dzieci, jest to Cud i tylko ci, którzy kłaniają się przede Mną, ich Panem i Stwórcą wszystkich rzeczy, jak małe dzieci z miłością dla Mnie w swoich sercach, mogą być pobłogosławieni tym Boskim Darem."
Orędzie z serii Ostrzeżenie nr. 352 20.02.2012, godz.12.20

I. Jesli ktos zginal w czasie dzialan wojennych, Bog tej osoby nie odesle do piekla. Bog w Swej Dobroci i Milosierdziu postaera sie takiej osobie wynagrodzic odejscie z tego swiata przed czasem.


a jest o tym w ogóle mowa w tym orędziu? czytaj ze zrozumieniemw mojej ocenie te objawienia są prawdziwe

- zawierają wezwanie do nawrócenia, do modlitwy, a o prócz tego zawierają ważne proroctwa

polecam każdemu===

 
 Profil   Email 
 Cytat 
skierka
 sierpień 06 2012 09:01   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 05/06/08
Postów:: 1194

No dobrze , skoro kościół nie uznaje , lub jeszcze nie uznaje tekstu objawień / załóżmy ,że nie istnieją /
to czy zwalnia go to z obowiązku milczenia w temacie pogwałceń Jego Prawa i Jego moralności w skali masowej ?

Co? że ktoś tam znaczący coś kiedyś powiedział...? to nieistotne , liczy się SIŁA PRZEKAZU ,TON,
taki na miarę Jeremiasza czy ks. Skargi , mocny ja... nie pamiętam.

Gdyby to była nawet kiepska pamięć to i tak zostaje STYL PROWADZENIA INSTYTUCJI , profil nauczania ,
ja zafrasowania, adekwatnego odporu w nauce kościoła nie widzę, i to w obliczu grzechów najcięższego kalibru popełnianych w skali masowej ,
nie widzę, po prostu nie widzę...

Załóżmy ,że Marianna ma rację i jest to podstęp szatana , to przecież istnieje Biblia.
.... a nie tylko akademie teologiczne .

Załóżmy że, Marianna ma rację ,że jest to dezinformacją szatana , to i tak uderza ona w najsłabszy punkt kościoła,
BRAK ZDECYDOWANEJ REAKCJI NA ZDECYDOWANE ATAKI NA BIBLIĘ I JEJ WARTOŚCI,
brak równowagi w działaniach ... bojaźliwość, ot co.Jeżeli tacy są pasterze to czegóż wymagać od owieczek ?

Ja nie wymawiam... wiem co to strach ... ale...
No niechże czynią małe kroki poprawiające pracę kościoła , także organizacyjne które mogłyby
uaktywnić laikat [ co jak co , ale to bym na pewno zauważył ] nie widzę...
samym wzywaniem do aktywności bez wyzwolenia inicjatywy własnej niczego się nie osiągnie.Z biskupem jest jak z generałem ,
nie musi osobiście strzelać z armaty czy pilotować śmigłowiec on musi URUCHOMIĆ SYSTEM.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Cóż może kochać teolog który w obliczu oczywistych pogwałceń Jego Prawa zachowuje milczenie ?
Pana ? gdyby kochał Pana kochałby i Jego Słowa bardziej... niż swoje dywagacje.

Cóż może kochać prorok który poniechał wzywania do nawrócenia i pokuty ? swój lud chyba nie...
przecież wie ,że jest on zagrożony zatratą wieczną ale i tą doczesną.

Cóż może kochać kapłan który w obliczy prawie całkowitego zgorszenia , nazywania złego dobrem i odwrotnie,
nie podejmuje tematu ... nawet siebie nie miłuje, winny zatraty swoich owieczek pójdzie tą sama drogą co one.
Niemożliwe ? czyż większy jest od Niosącego Światło , rzeczywiście tak myśli ?
Więc cóż kocha ?

Cóż może kochać kaznodzieja prowadzący rekolekcje , który w obliczy Jego kary tuszuje jej istnienie ,
cenzuruje milczeniem, nie gorzej niż urzędy państwa totalitarnego, tak autocenzura te też cenzura,
Cóż więc miłuje ogień Ducha św. czy słowną ekwilibrystykę ...miedź brzęczącą .

Jednak coś miłować musi... człowiek choćby i najbardziej grzeszny coś jednak kocha jeśli nie ludzi to nawet
najbardziej opętańcze idee , pieniądze ,seks i używki , sławę , wygodne życie, ojczyznę, rasę ludzką ,dzieła naukowe
wymieniać można bez końca... bywa i tak że ukochał zło ... i złego, bywa i tak ,
ale jednak coś kocha...

Cóż może miłować kościół który nagle dwadzieścia lat temu całkowicie "odmienił front" co było zauważalne
nawet dla ludzi bywających w świątyni od czasu do czasu z ZASADNICZEJ SIŁY MORALNEJ NARODU ,
punktu odniesienia moralnego [ bywało ,że i dla ateistów ] przedzierzgnął się w instytucję niczego ważnego społecznie
wokół siebie nie widzącą , głuchą na krzywdy swych owieczek , cóż on może miłować ?

Słyszałem ,że nie zamienia się brata ani przyjaciela szczerego na złoto z Ofiru.
Żeby nie było wątpliwości pieniądze w skali społecznej nie takie wielkie , w skali historycznej ... nawet stracił [ ! ]
ot, był dobrym kapłanem, wzorem dla Europy... a został kiepskim businessmanem...
Nie, on nie będzie głosił orędzia pokuty i poprawy , raczej ulegnie pogańskim mediom , poprawności politycznej.

===

 
 Profil   Email 
 Cytat 
Marianna
 wrzesień 20 2012 04:40   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 02/17/05
Postów:: 695

Luk . To co wymieniasz, nie moze byc zaskoczeniem dla kazdego, ktory interesowal sie koncem czasow tzn. koncem czasow zla, a poczatkiem 1000-letniego Krolestwa w milosci, czystosci i pokoju. (Apokalipsa.)

W dzisiejszych czasach występuje tolerancja dla grzechu, wystarczy spojrzeć co się dzieje na zachodzie aborcja, legalna prostytucja, pornografia na każdym kroku, małżeństwa homoseksualistów


Tolerancja zostala spopularyzowana na gruncie roznic religijnych i przyjela sie wszedzie. Jak dlugo tolerancja, tak dlugo arogancja.

Aborcja i eutanazja to morderstwa wyjete poza odpowiedzialnosc karna. Mozna powiedziec za kogos: nie rodzcie dzieci i szybciej umierajcie. (Redukcja ludnosci)

Prostytucja zalegalizowana daje mozliwosc regularnych kontroli medycznych, a tym samym zmniejsza ryzyka zarazania chorobami. Czy ktos ma jakies dane, ile osob potrafi zarazic jedna tirowka? Czy na parkingach, gdzie zatrzymywaly sie takze samochody z dziecmi, tirowki musialy nawet przy publice pracowac w kabinach? Czy nie lepiej za czerwonymi zaslonami w jakims domu?
Prostytucji nie zmieni jej legalizacja lub delegalizacja. Istnieje od dawnych wiekow.

Pornografia w Polsce moze przerastac ta w jakims kraju zachodnim. Jak to porownac? Jak prowadzic statystyki?

Malzenstwa homoseksualistow, to przesada, zwiazek partnerski to cos innego. Zwiazek taki jest wskazany chocby ze wzgledu na uregulowania prawne. Faktem istnienia lub nieistnienia zwiazkow partnerskich, homoseksualistow nie uleczy sie z ich orientacji seksualnej. W RPA lesbijki "leczy sie" przez dokonywanie wielokrotnych gwaltow, by poznaly "rozkosz" przebywania z mezczyzna. To jeszcze wieksze zlo.

Szerzy się odstępstwo od wiary, w mediach jest propaganda przeciwko Kościołowi

Kampania antyklerykalna ma w Polsce bardzo duze nasilenie, czego nie powiem np o Holandii. Koscioly sa w mediach powazniej traktowane niz w polskich mediach z wyjatkiem polskich mediow niezaleznych.

Młodzi ludzie wstydzą się swojej wiary, jeżeli już się do niej przyznają są wyśmiewani,

Wszyscy mlodzi ludzie sie wstydza? Nie uwierze! Wstydzic sie moga tylko tchorze, slabeusze, ludzie podszyci strachem lub slepo nasladujacy jakas osobe. W Holandii mlodzi ludzie potrafia sie przyznac z glowa do gory: "jestem RK" (RK- wyznania rzymsko-katolickiego), co nawet we wszystkich waznych dokumentach jest wpisane.

Wystarczy spojrzeć co się dzieje w naszym Sejmie, zadeklarowani homoseksualiści, transwestyci są posłami, zatwardziali antyklerykałowie tacy jak Palikot

A komu sluzy polski Sejm?

Na zachodzie zboczeńcy mogą adoptować dzieci

Nie calkiem. Moze sie zdarzyc, choc o takim przypadku nie slyszalam.
Najczesciej dzieci padaja ofiara ojczymow i macoch!!! O takich przypadkach cos kiedys uslyszalam. Moze byc pomoc domowa. Najczesciej trzyma sie tajemnice.
Corka pewnej polki zostala zgwalcona przez ... kolegow matki u niej w domu.

To co się dzieje w tych krajach to Sodoma i Gomora

Byles w Sodomie i w Gomorze, ze wiesz co tam sie dzialo i z kim sie dzialo? Napisz!

Ludzie odchodzą od Kościoła a nie przybywa chrześcijan

To tylko twoje odczucia, lub uleganie propagandzie.
Kosciol, to nie jedna parafia. Gdzies w jakiej parafii moze ubyc ludzi na Mszach Sw. , jednak to jeszcze nic nie znaczy. Statystyki mowia cos innego w odniesieniu do Kosciola na swiecie. Kosciol sie ciagle rozrasta!
W Polsce od wielu lat slysze, ze "masowo ludzi ubywa z kosciola", a nie stoja puste i ststystyki prezentuja imponujaca liczbe.


"Wasze pokolenie będzie świadkiem Mojego chwalebnego Powrotu.
Tego dnia nie wyjawię wam nigdy, gdyż zna go tylko Mój Ojciec. Mogę was jednak zapewnić, że chwila Mojego Powtórnego Przyjście jest bliska."


I.Owszwm, nasze pokolenie, ale nie wszyscy. Po prawdzie napisano klamstwo.
Jezeli Bog Ojciec cos wie, to i Jego najdrozszy Syn wie, to i Duch Sw. wie. Ktos probuje rozerwac Trojce Swieta, a to co przez Boga zlaczone niech nikt nie osmiela sie rozlaczac!!!
Na Trojce Sw nalezy spojrzec z innej strony. Bog nie jezt zlepkiem Trzech Osob, a Bog Siebie, mozna powiedziec, wykreowal w Trzech Osobach ze wzgledu na roznice swiata duchowego i materialnego. Nie przesadze jesli powiem, ze byla to koniecznosc dla utrzymania wiezi i kontaktu z ludzmi. Z tej to przyczyny Jeden Bog w Trzech Osobsch dal sie nam poznac. Jest to ciagle jeden i ten sam Bog, mozna powiedziec Geminus w wyjatkowej Ducha Sw. wiezi!
II.Nie jest mozliwym, ze ja mam przed sama soba tajemnice, bo to co wiem nie stanowi dla mnie tajemnicy.
A jest napisane że wszyscy? Dlaczego zarzucasz tutaj kłamstwo

to że jest napisane że nasze pokolenie doczeka powrotu Jezusa Chrystusa, nie oznacza że wszyscy zostaną zbawieni

każdy kto dożyje doczeka, ale nie każdy zostanie zbawiony

Nie wiesz jakimi prawami rządzi się tamten świat, my wiemy tylko tyle ile nam mówi Pismo Święte


Nie zrozumiales. Slowo KLAMSTWO dotyczy drugiej czesci, czyli Sw. Trojcy oczerniania. Bez zrozumienia Kim jest Swieta Trojca mozna przyjac dowolna wersje. Ja byle czego nie przyjmuje do wiadomosci.

Co wiesz o tamtym swiecie z Pisma Sw?

Jezeli Bog Ojciec cos wie, to i Jego najdrozszy Syn wie, to i Duch Sw. wie.

nie możesz tego wiedzieć, to jest tylko twoje przypuszczenie


To raczej twoje przypuszczenie, ze ja przypuszczam.
Przeczytaj co pisze o Sw. Trojcy i porownaj z tekstami biblijnymi.
"Rzekł Pan Panu memu: Siądź po prawicy mojej, Aż położę nieprzyjaciół twoich jako podnóżek pod nogi twoje!" (Ps 110:1 Bw)
Kto do kogo powiedzial? Pan do Samego Siebie? Czy nigdy nikt nie powiedzial ani slowka do samego siebie? Czy nie widac tu szczegolnej zazylosci? Rozdwojenia jazni nie podejrzewam. Przeczytaj caly psalm. W Biblii Tysiaclecia nieslusznie podano "Wyrocznia Boga dla Pana mego" w miejsce "Rzekl Pan Panu memu".

A skąd ty to wiesz ? Każdy człowiek ma wolną wole, zadaniem duchownych jest prowadzić ludzi tak żeby żyli według przykazań Bożych

Naszym obowiązkiem jako chrześcijan jest dawać dobry przykład, jeżeli widzimy że ktoś błądzi pomóc mu i naprowadzić go na właściwą drogę

nikt nie został potępiony za życia, puki żyjesz masz jeszcze szanse żeby zostać zbawiony

nie rodzisz się już jako potępiony, a żyjesz tylko po to żeby zgrzeszyć i iść do piekła, a to wynika z twojego rozumowania

każdy człowiek ma wolną wole, od niego zależy czy zostanie zbawiony czy nie

Czyli, chce byc zbawiony i Bog musi mnie zbawic, bo ja mam taka wole???
Tak to sobie wyobrazasz? Robisz z Boga swojego sluge?
Nie nasladujesz Jezusa. Jezus powiedzial Bogu Ojcu - niech bedzie wedlug Twojej, a nie Mojej Woli. Poszukaj w Ewangeliach modlitwy Jezusa w Ogrodzie Oliwnym i Sam sie przekonaj. Jesli Jezus nie narzucal Bogu Ojcu Swej Woli, to jak moze jakikolwiek czlowiek podejrzewac, ze jego wola wystarczy? Nie Twoja wola, a Wola Boga moze byc gwarancja zbawienia. Wola czlowieka sprowadza sie jedynie do wypelniania bozej Woli.

Jesli ktos uwaza, ze jakikolwiek, nawet najlepszy ksiadz doprpwadzic moze do zbawienia, ubliza Jezusowi, a jego Ofiara na Krzyzu staje sie w tym momencie pozbawiona sensu! Skoro ksiadz moze zbawic czyli doprowadzic do zbawienia, to po co Jezus cierpial i Ofiarowal Siebie za nasze grzechy? To co maja znaczyc slowa, ze Jezus nas odkupil (wykupil)?

Jesli Twoim zdaniem: zadaniem duchownych jest prowadzic ludzi tak, by zyli wadlug przykazan bozych, to niech kolo kazdego czlowieka postawia policjanta, by ludzi pilnowal i chronil przed grzechem, lub niech tak sami ludzi pilnuja. Jest ich wystarczajaco, by ludzi upilnowac? Jak myslisz, po co Bog dal kazdemu czlowiekowi przynajmniej jednego Aniola Stroza?

O potepieniu za zycia. Skad wiesz kiedy i kogo Bog potepia? Takiej wiedzy moze nawet szatan nie miec, choc jest najlepszym teologiem.
Bog nie musi nikogo potepiac. Bog jest milosierny i wyrozumialy, wiec jak sie to ma do potepiania? Ci, ktorych Bog nie obroni i trafia do piekla nie musza byc przez Boga potepieni. Trafia tam z powodu braku dowodow obrony. Potepiaja ludzie ludzi. Bog moze skazac bez potepiania. (Sady ludzkie przypominaja Sad Bozy. Sedzia skazuje ze wzgledu na dowody, a nie osobisty stosunek do oskarzonego, ktorego moze bardzo lubic.)

"Powiedz światu, że wszystko jest teraz w Moich Najświętszych Rękach"

A jest tutaj mowa że kiedykolwiek nie było w Jego Rękach ?

Oczywiscie, ze jest. Skoro "wszystko jest teraz", to znaczy ze kiedys nie wszystko bylo lub nic. Logiki nie na darmo ucza. Trzeba znac i znaczenia, i ich przeczenia. Slowo "teaz" oznacza: obecnie, w tej chwili, w tym momencie. Do tego odnosi sie stwierdzenie. Co bylo wczesniej, przed "obecnie"?
To nie jest pozytywne stwierdzenie jakby sie komus moglo wydawac. Jest to poddanie pod watpiwosc Dzialalnosci Boga w czasie poprzedzajacym czas nazwany jako "teraz".
To nie mi braklo zrozumienia.

w orędziu Bóg obiecuje nam, że każdy kto będzie odmawiam tą modlitwę będzie specjalnie chroniony

Co za bzdury!
Poznaj najpierw Boga z Biblii, a sie Sam przekonasz. Jezus uczyl modlitwy na przykladzie Modlitwy Panskiej. Co z tej nauki wynika? Najpierw nalezy Boga pieknie pozdrowic, a potem wyrazic z ufnoscia wszelkie sprawy, ktore mamy na sercu. Wtedy modlitwa jest szczera, a wypowiedziane slowa swiadcza o stosunku do Boga osoby modlacej sie. Taka modlitwa ma wartosc, a nie klepanie pacierzykow wyuczonych na pamiec. Boga byle czym nie da sie zadowolic , wiec Bog nie poleci tego czym sie nie zadowoli. Bog nie zwodzi ludzi, a szatan.

nie zapominaj że to mówi Bóg, a nie wizonerka

Nie wiadomo kto mowi. To moze szatan chciec, aby ludzie tak mysleli. Latwowierni zaliczyc moga wpadke.
Sprawa czlowieka jest nie sluchac szatana, ani innych zlych duchow. Posluszenstwo mocom nieczystym moze czlowieka kosztowac wszystko. Dokladnie wszystko, czyli nie ma nic co czlowiek zachowa.

Dzieci, jest to Cud i tylko ci, którzy kłaniają się przede Mną, ich Panem i Stwórcą wszystkich rzeczy, jak małe dzieci z miłością dla Mnie w swoich sercach, mogą być pobłogosławieni tym Boskim Darem." Orędzie z serii Ostrzeżenie


Juz wczesniej (przed kilku miesiacami) na tym forum pisalam, ze szatanowi chodzi o to, by ludzie mu sie poklonili. Jeden poklon moze kosztowac zycie wieczne. Bog nikogo nie namawia ani nie zmusza do poklonow, a o poklon wlasnie idzie gra. Stawka jest zycie wieczne. Czy Jezus nauczajac mowil i podkreslal, ze mamy sie Mu klaniac? Dlaczego tego nie robil? Przypadek, czy wiedza o przyszlosci?

a jest o tym w ogóle mowa w tym orędziu? czytaj ze zrozumieniem

Nie lubie miec klapek na oczach. Jedna mysl powoduje szereg innych. Wiele sie w zyciu laczy.

Kazdy odpowiada za siebie. Ja moge jedynie ostrzec przed "ostrzezeniami". Czas pokaze i poklony. Wyboru dokonuje kazdy sam.

Luk.
Przed pojawieniem sie Mesjasza, pojawic sie ma najpierw falszywy Mesjasz, jak niektorzy pisza, antychryst. Jesli ktos pokloni sie falszywemu Mesjaszowi (szatanowi), nie osiagnie zycia wiecznego, bo Bog nie wezmie takiej osoby w obrone. Z Biblii wiemy, ze istnieje oskarzyciel naszych siostr i braci. Kim jest ten ktory codziennie nas oskarza? Szatan. Liste oskarzen kazdy ma juz dluga. Przypomne, szatan klamie, wiec jego klamstwa sa na takiej liscie. Tylko Bog wie co z tym uczynic i jak kogos bronic. Bog jest Obronca i jednoczesnie Sadzia.

Pokladam w Bogu nadzieje.


P.S. Na Sadzie Ostatecznym, tak jak w naszym prawie, jesli ktos bedzie sie bronil przez stwierdzenie "nie wiedzialem" , nie zwolni go to od odpowiedzialnosci. Nieznajomosc prawa nie zwalnia nikogo od jego przestrzegania. Jesli ktos zechce dac sie poznac Bogu w osobistej z nim relacji, Bog biorac pod uwage znajomosc osoby z takiej relacji, moze czlowieka usprawiedliwic. Kogo i w czym Bog usprawiedliwi jest tylko i wylacznie Jego sprawa. Do nas naleza starania. Trzeba o Boga zabiegac.

===

Gdzie milosc wzajemna i dobro, tam znajdziesz Boga zywego
 
 Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,32 sekund
Nowy wątek Odpowiedz 
Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie 
Zawartość zmoderowana