Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Kwestie moralne Nowy wątek Odpowiedz
 Homoseksualizm w malzenstwie
 |  Wersja do druku
Gość forum: contia
 grudzień 27 2004 23:57  (Czytany 2246 razy)  

Mam pytanie. Od 2 lat jestem mezatka. Jakis czas temu zaczelam podejrzewac, ze maz jest homoseksualny. Nie, zeby mnie zdradzal, a ja cos podejrzewala, tak nie sadze, ale:
- unika zblizen, jakikolwiek argument jest dobry
- najbardziej go interesuje seks oralny (mimo, ze ja nie chce tego robic) inaczej nie zakonczy stosunku (i jak tu miec dzieci?)
- proponowal mi stosunki analne, to go interesowaloby.
- powiedzial ze jesli bede miala dziecko, to on wreszcie bedzie mial spokoj, bo nie bede dazyla do zblizen.
Maz jest dobrym czlowiekiem, dba o mnie, mily, dba o dom, nie moge nic zarzucic. Tylko ten brak bliskosci... i to od samego slubu. Po slubie miesiac miodowy, myslalam, bedzie tego chcial, a on na to, nie, teraz ma zone i odpowiedzialnosc i nie czas na takie zabawy. Jestesmy oboje mlodzi i zdrowi.
Prosze, poradcie cos madrego. Jak sprawdzic, czy ma moze takie sklonnosci?

===

Cytat 
Gość forum: jestem Gejem
 grudzień 28 2004 11:25   

najlepiej zapytaj go wprost, wprost to wcale nie znaczy, że bezpośrednio, nie pytaj go czy jest pedałem, bo nigdy nie doczekasz się prawdziwej opowiedzi. Jesli chcesz znać prawdę to porozmawiaj znim, on będzie unikał takiej rozmowy, jednak probuj dalej i w rozmowie zapytaj go czy ma skłonności lub ochotę na większe towarzystwo w seksie czy byłby skłonny udzielac się w seksie biseksualnie. Zapewniam lepiej jest przyznać się , że jest się biseksualistą niż homoseksualistą w każdym razie lepiej brzmi.

Jesli nie masz zadnych podejrzeń a ni on niczego innego nie okazuje mam na mysli swoje skłonnosci, być może jest wszystko w porządku.
Ja jednak jestem zdolnym kłamcą i moja żona o niczym nie wie... a może wie i też boi się zapytac... sam tego nie mowię bo nie chcę zrobic jej przykrości sama myśl o tym mnie odstrasza, nie dlatego że ja się boję ja chętnie bym o tym powiedzial, jednak boję się ze to będzie zbyt wielki cios dla niej.

===

Cytat 
Gość forum: contia
 grudzień 28 2004 12:54   

Pytalam go kiedys, czy moze ma takie sklonnosci, naturalnie zaprzeczyl. O towarzystwo w seksie, to fantazjowal na temat dwoch kobiet, mezczyzn nie.
Z drugiej strony, moze on sam sobie nie zdaje z tego sprawy. Jego nikle zainteresowanie mna jako kobieta, ktore zaczelo sie od razu po slubie ( a przed slubem znalismy sie tylko rok i nie mieszkalismy razem), wtedy, kiedy ja myslalam, ze to dopiero poczatek tej bliskosci, daje mi do myslenia. Przeciez mozna sie cieszyc soba, seks to piekna sprawa... on mowi, ze nie ma czasu na takie blahostki, musi odpoczac po pracy.

===

Cytat 
majaku
 styczeń 03 2005 14:58   
Forum

Status: offline

Szanowna Pani,
nie pisze Pani czy przed ślubem współżyliście Państwo regularnie z częstotliwoścą którą Pani akceptowała. Z listu wynika, że wszysztko zaczęło się od dnia ślubu. Nic nie wskazuje na to żeby mąż był homoseksualny.Raczej nasuwają mi się inne przyczyny tego stanu niż homoseksualizm. Być może mąż Pani ma niski poziom libido? Poza tym jest jeszcze kwestia natury czysto technicznej. Często młodzi mężczyźni, którzy onanizowali sie dość intensywnie przed podjęciem współzycia w małżeństwie odczuwają pochwę jako coś bardzo szerokiego i nie potrafią osiągnąć satysfakcji (stąd prosba o sex oralny, analny)Moglibyście Państwo spróbować zmienić technikę stosunku co być może załatwiło by sprawę.
To tylko dwie sprawy które mi się nasunęły a zapewne jest wiele innych. Radziłbym porozmawiać z mężem, nie pytać go o jego preferencje seksualne bo one chyba w tym przypadku nie mają nic do rzeczy tylko pomówić o waszym współzyciu, o tym czego Pani brak, czego by pani oczekiwała po współżyciu z mężem. Radziłbym też wizytę u seksuologa, nie ma się czego obawiać ani wstydzić. Po to sa lekarze seksuolodzy żeby z ich pomocy korzystać.

===

Profil   Email 
 Cytat 
dawid1976
 styczeń 03 2005 16:22   
Forum

Status: offline

... sam tego nie mowię bo nie chcę zrobic jej przykrości sama myśl o tym mnie odstrasza, nie dlatego że ja się boję ja chętnie bym o tym powiedzial, jednak boję się ze to będzie zbyt wielki cios dla niej.

Coś już na Twój temat czytałem, ale zapomniałem. Więc Ty żyjesz z żoną, ale jesteś homo? Masz więć afery z innymy mężczyznami?

Wiesz to moim zdaniem nieodpowiedzialne.
Po pierwsze: mężczyzni homoseksualisci są jedni z głównych przenosicieli HIVa- czy zdajesz sobie sprawe
że zagrażasz nie tylko swoje ale i żony życie?

Po drugie to nie fair: ty masz swoją zabawe, a ona jest Ci wierna- a przeciez mogła by mieć też innego.
Powinieneś jej powiedzieć, conajmniej będzie miała wybór.

Co to musi być za przeklętne zycie. Im dłużej z tym problemem czekasz tym gorzej będzie jak dojdzie do prawdy.

Pozdrawiam

Dawid
(nie jestem homofobem, sądze że każdy człowiek ma inne chore skłonności- jednak Bóg nam daje dosyć siły aby czynić Jego woli zamiast woli grzechu, bezwzględnie na sytacje)

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,07 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości