Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ekumenizm > Problemy ekumeniczne Nowy wątek Odpowiedz
 Kult bałwana
 |  Wersja do druku
o. Michał Ap
 grudzień 30 2004 11:05  (Czytany 8102 razy)  
Forum

Status: offline

Słowa Wielkiego Jana Pawła II cytowane w każdej homilii, jak kiedyś myśli Wielkiego Józefa Wisarionowicza Stalina w każdym referacie partyjnym...
* „Na tym kamieniu siedział i odpoczywał Ukochany Przywódca Kim Ir Sen” – taki napis widnieje na głazie przy drodze niedaleko Phenianu (Korea Północna)
• „Tą drogą kroczyły święte stopy naszego Ukochanego Przywódcy Duchowego, Hetmana Najświętszej Jasnogórskiej Maryi Panny, Fatimskiej Niepokalanej Dziewicy, Wielkiego Ojca Świętego Jana Pała II, Wikariusza i Namiestnika Jezusa Chrystusa (najwyższego i jedynego). Pasterza jedynie słusznego i prawdziwego Rzymsko-katolickiego Kościoła (poza którym nie ma zbawienia), Patriarchy Zachodu, Jego Świątobliwości, Człowieka Boga, Następcy Piotra Księcia Apostołów i Zastępcy Chrystusa, Suwerena Państwa Watykańskiego, Najwyższego Kapłana Kościoła Uniwersalnego, Prefekta Kongregacji Doktryny Wiary (dawniejszego Świętego Oficjum, a przedtem Świętej Inkwizycji), Proroka naszych czasów, Prefekta Kongregacji Konsystorialnej i Prefekta Kongregacji dla Kościoła Wschodniego, Prymasa Włoch, Arcybiskupa Metropolity prowincji Rzymskiej i Błogosławionego Sługi Sług Bożych – Amen

===

• Czasem mnie diabeł kusi, by uwierzyć w Boga.

Profil   Email 
 Cytat 
milka
 grudzień 30 2004 11:43   
Forum

tak dobitnie trafnie ujete!
zolnierze umierali "za stalina!" na ustach.
tak strasznie jest niebezpiecznie kogos wywyzszac i wychwalac.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 grudzień 30 2004 12:11   
Forum

A gdzie taka wypowiedź była napisana?

===

L'État, c'est la grande fiction à travers laquelle tout le monde s’efforce de vivre aux dépens de tout le monde. -Frédéric Bastiat

Profil   Email 
 Cytat 
Mateusz Markiewicz
 grudzień 30 2004 12:14   
Forum

Drogi Molierze, przecież widać, że napisał to wróg Kościoła katolickiego - o.Michał Ap.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Butterfly
 grudzień 30 2004 12:54   
Forum

Cóż.. tego też się spodziewałem. Ale skoro cytuje taką wypowiedź to niech powie gdzie i kto tak mówił, a nawet jesli przytoczy wiarygodne źródła świadczy to tylko o pseudokatolickości ich autorów, gdyż prawdziwi katolicy papieża za w/w osobę nie uważają.

===

L'État, c'est la grande fiction à travers laquelle tout le monde s’efforce de vivre aux dépens de tout le monde. -Frédéric Bastiat

Profil   Email 
 Cytat 
Grzegorz Gacki
 grudzień 30 2004 13:15   
Forum Admin
Admin

Quote by o.Michał Ap: • „Tą drogą kroczyły święte stopy naszego Ukochanego Przywódcy Duchowego, Hetmana Najświętszej Jasnogórskiej Maryi Panny, Fatimskiej Niepokalanej Dziewicy, Wielkiego Ojca Świętego Jana Pała II, Wikariusza i Namiestnika Jezusa Chrystusa (najwyższego i jedynego). Pasterza jedynie słusznego i prawdziwego Rzymsko-katolickiego Kościoła (poza którym nie ma zbawienia), Patriarchy Zachodu, Jego Świątobliwości, Człowieka Boga, Następcy Piotra Księcia Apostołów i Zastępcy Chrystusa, Suwerena Państwa Watykańskiego, Najwyższego Kapłana Kościoła Uniwersalnego, Prefekta Kongregacji Doktryny Wiary (dawniejszego Świętego Oficjum, a przedtem Świętej Inkwizycji), Proroka naszych czasów, Prefekta Kongregacji Konsystorialnej i Prefekta Kongregacji dla Kościoła Wschodniego, Prymasa Włoch, Arcybiskupa Metropolity prowincji Rzymskiej i Błogosławionego Sługi Sług Bożych – Amen

To brzmi wysoce niewiarygodnie - nawet w wykonaniu nawiedzonych pseudokatolickich nadgorliwców.

Mogę prosić o źródło tych rewelacji?

GG

===

Profil   Email 
 Cytat 
strk
 grudzień 30 2004 16:57   
Forum

hej hej zapomniałeś o "Słońcu Tatr", "Białym Tatusiu"
i kremówkach papieskich, których niegodzien jestem oglądać, wąchać a zwłaszcza smakować

===

"Tam, gdzie dwóch, lub trzech zbierze się w moim imieniu, tam Ja jestem między nimi"

Profil   Email 
 Cytat 
o. Michał Ap
 grudzień 30 2004 22:50   
Forum

[treść komentarza usunięta ze względu na naruszenie zasad publikacji tekstów w serwisie Kosciol.pl]

===

• Czasem mnie diabeł kusi, by uwierzyć w Boga.

Profil   Email 
 Cytat 
Joanna Gacka
 grudzień 30 2004 23:04   
Forum Admin
Admin

Ok, koniec zabawy - użytkownik o.Michał Ap jest proszony o
1. powściągnięcie swojego języka i dostosowanie go do ekumenicznego charakteru serwisu i forum
2. posługiwanie się w dyskusji argumentami merytorycznymi a nie inwektywami i pomówieniami
3. podania źródła tekstu otwierającego niniejszy wątek - najlepiej w postaci linku do zdjęcia lub innego wiarygodnego zapisu

Niespełnienie tych warunków poskutkuje usunięciem niniejszego wątku w całości oraz zablokowaniem nicka użytkownika o.Michał Ap.

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Roman Zając
 styczeń 19 2005 10:31   
Forum

Quote by o.Michał Ap: • „Tą drogą kroczyły święte stopy naszego Ukochanego Przywódcy (...)Prefekta Kongregacji Doktryny Wiary (dawniejszego Świętego Oficjum, a przedtem Świętej Inkwizycji

A ja myślałem, ze prefektem Kongregacji Diktryny Wiary jest Józef Ratzinger

===

Roman Zając Mi ze maelim eca(h) beli daat lachen higgadeti welo awin niflaot mimmeni welo eda (Hi 42, 3)

Cytat 
Remigiusz P. Garbiec
 kwiecień 14 2005 16:25   
Forum

Co za imponujący zestaw tytułów! Szkoda tylko, że jest nie tylko imponujacy ale w niektórych momiejscach naciągany. Papież nie pełni osobiście funkcji prefekta kongregacji. Za Jana Pawła II prefektem Kongregacji Doktryny Wiary (dawniej: Najwyższej Kongregacji Świętej i Powszechnej Inkwizycji) był Józef kardynał Świętego Kościoła Rzymskiego Ratzinger.

===

"A ja odnioslem to do siebie samego i do Apollosa przez wzgląd na was, bracia, abyscie na nas sie nauczyli nie rozumieć wiecej ponad to, co napisano". (Paweł z

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 kwiecień 14 2005 18:29   
Forum

Quote by o.Michał Ap: Słowa Wielkiego Jana Pawła II cytowane w każdej homilii, jak kiedyś myśli Wielkiego Józefa Wisarionowicza Stalina w każdym referacie partyjnym...
* „Na tym kamieniu siedział i odpoczywał Ukochany Przywódca Kim Ir Sen” – taki napis widnieje na głazie przy drodze niedaleko Phenianu (Korea Północna)

To, że ateiści małpują praktyki religijne, nie znaczy, że my mamy z czegoś rezygnować. Marks uważał się za socjalistycznego Lutra i co? Mam z tego powodu przestać być luteraninem?

• „Tą drogą kroczyły święte stopy naszego Ukochanego Przywódcy Duchowego,

Prawda i żadne bluźnierstwo.

Hetmana Najświętszej Jasnogórskiej Maryi Panny,
Fatimskiej Niepokalanej Dziewicy,

Nie spotkałem się, skąd to wyciągnąłeś?

Wielkiego Ojca Świętego Jana Pała II,

Skąd ten "Wielki"

Wikariusza i Namiestnika Jezusa Chrystusa (najwyższego i jedynego).

Wikariusz=sługa
Namiestnik=też sługa działający w imieniu i zastępstwie (stanowiący namiastkę zwierzchnika)
Jezus Chrystus jest najwyższy i jedyny.

Pasterza jedynie słusznego i prawdziwego Rzymsko-katolickiego Kościoła (poza którym nie ma zbawienia),

KRK nigdy tak nie twierdził. To twoja interpretacja.

Patriarchy Zachodu,

Historycznie jak najbardziej prawda.

Jego Świątobliwości,

Tytuł przysługujący każdemu wyższemu duchownemu.

Człowieka Boga,

Jak każdy wierzący.

Następcy Piotra Księcia Apostołów i Zastępcy Chrystusa,

Wynika to z doktryny katolickiej i nie jest żadnym przejawem kultu.

Suwerena Państwa Watykańskiego,

Obiektywny fakt polityczny.

Najwyższego Kapłana Kościoła Uniwersalnego,

Kościół Uniwersalny? Coś pochrzaniłeś, nie ta bajka.

Prefekta Kongregacji Doktryny Wiary (dawniejszego Świętego Oficjum, a przedtem Świętej Inkwizycji),

Której odpowiednik istnieje w KAŻDEJ organizacji. NB. Karol Wojtyła nigdy nie piastował tego urzędu.

Proroka naszych czasów,

A udowodnij, że nie.

Prefekta Kongregacji Konsystorialnej i Prefekta Kongregacji dla Kościoła Wschodniego, Prymasa Włoch, Arcybiskupa Metropolity prowincji Rzymskiej i Błogosławionego Sługi Sług Bożych – Amen

Tytuły wynikające z piastowanego faktycznie urzędu (co tych prefektów się nie wypowiem, bo nie wiem). Sługa sług Bożych, to piękny tytuł nadawany tradycyjnie biskupowi Rzymu, żeby pamiętał po co jest: żeby służyć.

Wiesz, co jak masz zamiar coś napisać o kulcie bałwana, to popatrz najpierw do lustra. Bo z taką ilośćią niekompetencji i złej woli trudno polemizować.

===

Kto umie czynić dobrze, a nie czyni, dopuszcza się grzechu.

Cytat 
Izrael
 kwiecień 14 2005 19:35   
Forum Moderator
Moderator

Marcinie W... pierwsze napomnienie. Prosiłem, by posty zawierały treść, a nie " ", ale nie słuchałeś.

Czy się ze mną nie zgadzasz?
Zastanów się, zanim wciśniesz 'enter'.

===

Nienawidzę buty i pychy, złych postępków oraz przewrotnej mowy.

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 14 2005 20:44   
Forum

Bez przesady. Po to są emotikony, żeby zastępować słowa. Gdzie jest niby napisane, że post nie może zawierać samej emotikony? Nigdzie! Wkurzasz mnie trochę. Już mi drugo raz wyciąłeś taki numer. Po prostu przeginasz. I nie masz powodu do "napominania mnie" bo nic złego czy niewłasciwego nie zrobiłem. Jak jesteś tak nadwrażiwy to czy aby pownieneś być moderatorem? Bardzo proszę o uzasadnienie dlaczego post z samymi emotikonkami jest czymś niewłaściwym! Może kogoś obraża?

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Izrael
 kwiecień 14 2005 21:54   
Forum Moderator
Moderator

Jeżeli brak Ci słów i musisz posługiwać się rysuneczkami, to coś jest nie tak?
Poza tym dyskusja nie polega na wtrącaniu uśmiechów, tylko na prowadzeniu tej dyskusji w sposób kulturalny i merytoryczny.
Nie wiadomo, do czego odnosi się Twój post. Do poprzedniego, do wiadomości ze strony drugiej, moze miales potrzebę, by coś napisać - po prostu nie wiadomo. Lepiej by było, by post zawierał cośkolwiek więcej niż 5x powtórzoną tę samą emotikonę. Inaczej jest spamem. Piszesz 5 postów pod rząd, niektóre są o niczym, inne to tylko emotikony, weź się zastanów. I nie myśl sobie, nic do Ciebie nie mam, nie szukaj powodów tam, gdzie ich nie ma.

Jak Cię wkurzam to przykro mi...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 14 2005 22:13   
Forum

Quote by Izrael:
Nie wiadomo, do czego odnosi się Twój post. Do poprzedniego, do wiadomości ze strony drugiej, moze miales potrzebę, by coś napisać - po prostu nie wiadomo.

No chyba nie trzeba wyjasniać rzeczy tak oczywistej, że jeśli nie przytoczyłem czego innego, to odnosi się to do postu powyżej, prawda? Myślę, że człowiek inteligentny powinien załapać.

Quote by Izrael: Lepiej by było, by post zawierał cośkolwiek więcej niż 5x powtórzoną tę samą emotikonę.

A jak rozmawiasz z ludźmi, to zawsze tylko mówisz, mówisz i śmiejesz się, czy czasami się tylko i po prostu śmiejesz???

Quote by Izrael: Inaczej jest spamem.

Spam to - o ile mi wiadomo zasypywanie kogoś e-mailami, SMS-ami, wypisywanie na forum tego samego w wielu miejscach, a nie taki post. Jak uważasz, że uśmieszki są spamem, to może tak normalnie, w życiu też należałoby zakazać uśmiechania się i śmiania???

Quote by Izrael: Piszesz 5 postów pod rząd, niektóre są o niczym, inne to tylko emotikony, weź się zastanów.

Wiesz co? Nie wypisuj takich głupot!
Co to? Nie wolno dać pięciu postów pod rząd odpowiadając róznym osobom?
Wiobraź sobie, że nie jest to zabronione, więc nie wyjeżdżaj tu z takimi drobiazgami.
"Niektóre są o niczym" - o! To yak samo, jak niektóre Twoje! Więc najpierw spójrz w lustro!
Wyobraź sobie, że nie wpisuję nic, co nie miało być celu. Wyobraź sobie, że jestem człowiekiem inteligentnym, więc nie traktuj mnie jak bezmyślnego durnia, który się nie zastanawia nad tym, co wpisuje!

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Izrael
 kwiecień 14 2005 22:16   
Forum Moderator
Moderator

Z mojej strony EOT.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 14 2005 22:18   
Forum

A ja oczekuję przeprosin za te uwagi nt. moich "postów o niczym" i wyjaśnień odnośnie dlaczego uśmiechy są niewłaściwe. Bo póki co NIC NIE WYJAŚNIŁEŚ! Tak się nie robi. Nie zgadzam się, żebyś mnie traktował jak szczeniaka i zbywał byle czym.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Izrael
 kwiecień 14 2005 22:27   
Forum Moderator
Moderator

1. Nie traktuję Cię jak szczeniaka. Przestań zachowywać się jak ofiara jakiegoś spisku.
2. Nie czuję się zobowiązany do przeprosin. Wyjaśniłem Ci, dlaczego posta o treści: " " uważam za zerowy merytorycznie, ale powtórzę: bo niczego nie wnosi do dyskusji, wręcz przeciwnie: w jakimś tam stopniu ją niszczy.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 14 2005 22:37   
Forum

Napisałeś dokładnie tak:

Quote by Izrael: Piszesz 5 postów pod rząd, niektóre są o niczym, inne to tylko emotikony, weź się zastanów.

A więc Twoja ocena nie odnosi się bezpośrednio do tej sprawy, ale do moich postów wogóle! Widzę, że ciężko dziś kojarzysz i chyba sam nie wiesz, co napisałeś. Jeśli coś w nich Tobie nie dopowiada, to jest wyłacznie Twój problem.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Izrael
 kwiecień 14 2005 22:40   
Forum Moderator
Moderator

Nie, jeśli Twoje posty zapychają dyskusję i prowadzą do takich sytuacji, jak ta teraz, jest to NASZ problem.

A kojarzę dziś bardzo dobrze.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz Gawryś
 kwiecień 14 2005 22:48   
Forum Admin
Admin

Co to? Nie wolno dać pięciu postów pod rząd odpowiadając róznym osobom?

Marcin jest to ogolnie przyjete na wielu forach na jakich bywalem ze sie nie pisze kilku postow pod rzad - - zauwaz ze jak piszesz kilka postow to zajmuje to ze wzgledu na "obwodke" postu duzo wiecej miejsca i forum robi sie przez to mniej czytelne i zachecajace do czytanie. Po prostu jak mozesz postaraj sie zmiescic w jednym poscie maks 2 postach nawet jak wielu osobom odpowiadasz. To tylko moja prosba nie traktuj tego w jako jakis nakaz.

P.S. Ja tez nie bardzo wiem czemu nie mozna przy pomocy samych emojconek komentowac- w takim razie mozna po prostu dac "dobre " i juz izrael nic do powiedzienia miec nie powinnien I nie widze w tym nic zlego jak wyziciu - o ile to nie jest nagminne wyrazamy sie aprobujaco albo dezaprobujaco.

===

"Trzeba tak się modlić, jakby cała praca była bezużyteczna i tak pracować, jakby wszystkie modlitwy były na nic." M.L.

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 14 2005 22:53   
Forum

Uśmieszki nie zapychają dyskusji. czasem nie potrzeba słów, żeby coś wyrazić - starczy mimika. Mimikę włąsnie, mowę ciała, mają w tego typu przypadkach zastąpić emotikonki. A z Twoim kojarzeniem... Czuję się urażony Twoją postawą, twoim komentarzem odnośnie moich postów. A ponieważ widzę, że nie można z Tobą dojść do ładu, zaatakowałeś sensowność moich postów nie nie poczuwasz się do tego, żeby przeprosić za to, coś napisał, bardzo proszę o interwencję Admina. Nie widzę możliwości, abyśmy sami osiagnęli porozumienie.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 14 2005 22:56   
Forum

Quote by hermes: Marcin jest to ogolnie przyjete na wielu forach na jakich bywalem ze sie nie pisze kilku postow pod rzad - - zauwaz ze jak piszesz kilka postow to zajmuje to ze wzgledu na "obwodke" postu duzo wiecej miejsca i forum robi sie przez to mniej czytelne i zachecajace do czytanie. Po prostu jak mozesz postaraj sie zmiescic w jednym poscie maks 2 postach nawet jak wielu osobom odpowiadasz. To tylko moja prosba nie traktuj tego w jako jakis nakaz.

Jak się da, to jasne, że jednym postem odpowiada się kilku osobom. Ale czasami było by to zbyt skomplikowane - i dla mnie, i dla innych jak myślę. Czasami po prostu jest łątwiej odpisać kolejno.

Od razu wyjasniam, gdyby były wątpliwości, że w tym akurat przypadku w momencie gdy się ten Twój post pojawił ja pisałem posta do Izraela.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 kwiecień 15 2005 10:06   
Forum

Ej, panowie, znowu zjeżdżacie z topika. Kłótnie, to na bazarze.

===

Cytat 
Grzegorz Gacki
 kwiecień 15 2005 10:22   
Forum Admin
Admin

1. To jest Forum a nie chat, więc i styl wymiany zdań winien być dopasowany do Forum.
2. Krótkie posty, nie wnoszące merytorycznie nic do dyskusji to rodzaj śmieci.
3. Śmiecenie można tolerować w granicach rozsądku.
4. Seria krótkich, niemerytorycznych postów to już poważne wykroczenie, które Izrael ma bezlitośnie tępić.
5. Marcin - jesteś chyba nieco przewrażliwiony, trochę więcej dystansu do siebie i innych.
6. Izrael ma pilnować porządku i to robi.
7. Nie wszyscy użytkownicy pracują na sztywnych łączach, w ilości pisanych postów bierzcie pod uwagę również modemiarzy.

GG

===

Profil   Email 
 Cytat 
Edmund Belter
 kwiecień 15 2005 11:31   
Forum

Quote by o.Michał Ap: Słowa Wielkiego Jana Pawła II cytowane w każdej homilii, jak kiedyś myśli Wielkiego Józefa Wisarionowicza Stalina w każdym referacie partyjnym...

Najpierw czułem niesmak, że ktoś "robi sobie jaja", w sumie jednak to całkiem poważny temat: jak rodzący się kult Jana Pawła II wpłynie na życie społeczne, polityczne "Polski powojtyłowej". ciekawe i ważne w praktyce jest to co ze spuścizną Karola Wojtyły zrobią poscy katolicy (to co zrobią między ołtarzem akruchtą to ich wewnętrzny problem).
To nie są teoretyczne rozważania. To jak się bedzie rozwijać kult zmarłego papieża bedzie miało szalenie wielki wpływ na życie społeczne, również dotknie to takich ludzi jak ja - niebędących katolikami.
Jeszcze, na koniec hjedna uwaga: porównywanie Karola Wojtyły do Stalina, czy Kim ir Sena jest niesmaczne, wysoce niestosowne i niegrzeczne w stosunku do Braci katolików . Sznujmy się trochę, zwłaszcza na tym portalu "kosciol.pl" - ma być przeciż ekumenicznie!!!
Pozdrawiam

===

Opin

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 kwiecień 15 2005 17:49   
Forum

Quote by opin:
Najpierw czułem niesmak, że ktoś "robi sobie jaja", w sumie jednak to całkiem poważny temat: jak rodzący się kult Jana Pawła II wpłynie na życie społeczne, polityczne "Polski powojtyłowej". ciekawe i ważne w praktyce jest to co ze spuścizną Karola Wojtyły zrobią poscy katolicy (to co zrobią między ołtarzem akruchtą to ich wewnętrzny problem).

Oczywiście, że masz rację. Jednak mówmy o konkretnych i prawdziwych przejawach chorego stosunku Polaków do Jana Pawła II, czyli Karola Wojtyły, a nie o urojeniach kogoś, kto tego chorego stosunku jest lustrzanym odbiciem. Jedni papieżowi nastawialiby pomników i ponadawali tytułów, a drudzy wszystko by obalili i odebrali.
Jedno i drugie podejście jest chore. Zwłaszcza, że właśnie z ust hierarchów rzymsko-katolickich można usłyszeć słowa pohamowujące niezdrowe przejawy kultu.

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 15 2005 23:59   
Forum

Quote by ggacki: 1. To jest Forum a nie chat, więc i styl wymiany zdań winien być dopasowany do Forum.
2. Krótkie posty, nie wnoszące merytorycznie nic do dyskusji to rodzaj śmieci.
3. Śmiecenie można tolerować w granicach rozsądku.
4. Seria krótkich, niemerytorycznych postów to już poważne wykroczenie, które Izrael ma bezlitośnie tępić.
5. Marcin - jesteś chyba nieco przewrażliwiony, trochę więcej dystansu do siebie i innych.
6. Izrael ma pilnować porządku i to robi.
7. Nie wszyscy użytkownicy pracują na sztywnych łączach, w ilości pisanych postów bierzcie pod uwagę również modemiarzy.

GG

Wiesz. Mnie wkurzyło przede wszystkim to, że Izrael migał się od wyjaśnień - rzetelnych wyjaśnień - a w dalszym ciągu miga się, by przeprosić za to, co napisał o moich postach. Wiesz, w ten sposób nikogo nie należy podsumowywać. Jeśli bym nie miał do przekazania czegoś sensownego to bym nie pisał. Wiesz wydaje mi się, że tu prowadzimy dialog - a w dialogu są rzeczy ważne i mniej ważne... Wypisywanie, że ja sobie nie dokońca przemyślam co chcę napisać jest po prostu wredne. Dla mnie koniec tej dyskusji.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Mateusz Markiewicz
 kwiecień 16 2005 12:54   
Forum

Do "Izraela" i "Marcina W":
Załóżcie sobie Panowie temat pt. emotikony i tam wypisujcie, bo Wasza dyskusja to ok. 50% tego tematu. Poza tym ma ona do tematu głównego tyle, co piernik do wiatraka.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,26 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty