Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Na wesoło Nowy wątek Odpowiedz
 tłok
 |  Wersja do druku
Tadeusz Sołtys
 styczeń 02 2005 16:40  (Czytany 2522 razy)  
Forum

Status: offline

czy nie powstanie okrutny ścisk, kiedy ludzie wszystkich pokoleń zmartwychwstaną?

===

taDEUSz (heil Schindler!!)

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: Zejdź na ziemie
 styczeń 02 2005 16:49   

Quote by asmoDEUSz: czy nie powstanie okrutny ścisk, kiedy ludzie wszystkich pokoleń zmartwychwstaną?

Nie masz innych problemów w życiu - zejdź na ziemię? Jeszcze nie oddałeś ducha a już się martwisz o miejsce? Zostaw te bzdury i bujanie w obłokach uczonym teologom - niech się pastwią i podniecają tym science fiction i robią na tym habilitacje. Ja wierzę w Krasnoludki bo one - w przeciwieństwie do Kościoła i całej tej cierpiętniczo-pokutniczej rzymsko-katolickiej sekty - nie mają nic na sumieniu i nie żerują na ludzkiej naiwności. A co najważniejsze nie zbierają ofiar!

===

Cytat 
Gość forum: marta
 styczeń 02 2005 18:55   

Quote by asmoDEUSz: czy nie powstanie okrutny ścisk, kiedy ludzie wszystkich pokoleń zmartwychwstaną?

nie będzie nie będzie... :-)

niebo jest dooooooooooooooooość pojemne :-)

===

Cytat 
Jolanta
 styczeń 06 2005 23:52   
Forum

Nie masz innych problemów w życiu - zejdź na ziemię? Jeszcze nie oddałeś ducha a już się martwisz o miejsce? Zostaw te bzdury i bujanie w obłokach uczonym teologom - niech się pastwią i podniecają tym science fiction i robią na tym habilitacje. Ja wierzę w Krasnoludki bo one - w przeciwieństwie do Kościoła i całej tej cierpiętniczo-pokutniczej rzymsko-katolickiej sekty - nie mają nic na sumieniu i nie żerują na ludzkiej naiwności. A co najważniejsze nie zbierają ofiar!

Mrufkojad? A więc nie żartowałeś z tymi krasnoludkami?
A swoją drogą co w tym dziwnego, że ktoś myśli, jak będzie na tamytm świecie. Całkiem możliwe, że będzie ciasno.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: Mrufkojat
 styczeń 06 2005 23:59   

Quote by Jolaaugust:

Mrufkojad?

Stanowczo się odcinam. Proszę mi nie przypisywać autorstwa tego tekstu. Jeśli już, gotowem uwierzyć w Krasnoludy (Gimli rulez!). W Krasnoludki - przenigdy. )

===

Cytat 
Jolanta
 styczeń 07 2005 00:13   
Forum

Stanowczo się odcinam. Proszę mi nie przypisywać autorstwa tego tekstu. Jeśli już, gotowem uwierzyć w Krasnoludy (Gimli rulez!). W Krasnoludki - przenigdy.

Każdy może powiedzieć, że to nie on coś napisał, póki nie jest zalogowany. Dlaczego nie chcesz się zalogować? Przecież już prosiła Cię o to jedna miła dziewczyna...

===

Profil   Email 
 Cytat 
Mrufkojat
 styczeń 07 2005 00:18   
Forum

Quote by Jolaaugust:

Stanowczo się odcinam. Proszę mi nie przypisywać autorstwa tego tekstu. Jeśli już, gotowem uwierzyć w Krasnoludy (Gimli rulez!). W Krasnoludki - przenigdy.

Każdy może powiedzieć, że to nie on coś napisał, póki nie jest zalogowany. Dlaczego nie chcesz się zalogować? Przecież już prosiła Cię o to jedna miła dziewczyna...

No jak to nie chcę?

Niech Admina, Adminessa, Adminorka sprawdzi! Nie jam ten paszkwil stworzył!

Soli Deo Gloria!

===

Soli Deo Gloria!

Profil   Email 
 Cytat 
Mrufkojat
 styczeń 07 2005 00:28   
Forum

Quote by Jolaaugust:
Każdy może powiedzieć, że to nie on coś napisał, póki nie jest zalogowany.

Na specjalne życzenie Joli, uroczyście oświadczam iż nie napisałem:

- Władcy Piescieni

- Janka Muzykanta

- Czarodziejskiej Góry

- W poszukiwaniu utraconego czasu

- Filipa i jego załogi na kółkach

- Mein Kampf

- ani jednej enykliki, adhortacji

- ... i wielu, wielu innych

W przypadku listów duszpasterskich takowego oświadczenia nie wygłoszę.

Soli Deo Gloria!

===

Soli Deo Gloria!

Profil   Email 
 Cytat 
Jolanta
 styczeń 07 2005 00:28   
Forum

O to mi się podoba! Szybka męska decyzja.
Teraz mogę Ci napisać, że zalogowanie się ma też wiele wad. Już nie będziesz taki anonimowy, każdy będzie mógł śledzić Twój tok myślenia, nie napiszesz ani jednego postu pod innym imieniem i będziesz bardziej "na świeczniku".
Jak widzisz wpadłeś po uszy!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Joanna Gacka
 styczeń 07 2005 00:32   
Forum Admin
Admin

Quote by Mrufkojat:Niech Admina, Adminessa, Adminorka sprawdzi! Nie jam ten paszkwil stworzył!

Soli Deo Gloria!

Sprawdziłam - to nie Mrufkojat. Ale niech się użykownik Mrufkojat strzeże - już mi podpadł za jarugowe słownictwo.

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Mrufkojat
 styczeń 07 2005 00:32   
Forum

Quote by Jolaaugust: ... każdy będzie mógł śledzić Twój tok myślenia ...

Tok mojego CZEGO??

Soli Deo Gloria!

===

Soli Deo Gloria!

Profil   Email 
 Cytat 
Napoleon
 styczeń 10 2005 00:39   
Forum

Myślenie - proces który zachodzi w glowie przeciętnego krasnoluda gdy widzi przed sobą
a) orka
b) beczke piwa
c) pieczeń
d) piękną kobiętę z dłuuuuuugimi warkoczami
polega w zasadzie na ustaleniu priorytetów wykonania 4 "Z"
(nie będę wyjaśniał co sie kryje pod ta literą).
Pozdrawiam wszystkich fanów Tolkiena!!!
Baruk Khazad!! Khazad-ai-menu!!!

===

"Każdy ma prawo decydować o swym losie każdy ma prawo żyć tak jak chce, każdy ma tutaj coś do zrobienia każdy wolny urodził się.." - Nikt (Izrael)

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 luty 26 2005 19:38   
Forum

Quote by Zejdź na ziemie: w przeciwieństwie do Kościoła i całej tej cierpiętniczo-pokutniczej rzymsko-katolickiej sekty

A znasz takie powiedzonko "kto się przezywa ten się sam tak nazywa"... sekciarzu?

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,20 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty