Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > O Serwisie Nowy wątek Odpowiedz
 "Wolny" człowieku
 |  Wersja do druku
Jakub Jerzy Skoczylas
 czerwiec 28 2004 10:48  (Czytany 3159 razy)  
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Wyzwolony człowieku, po pierwsze serwis nie jest prowadzony przez "katoli" zaś tego typu wypowiedzi rodem z komentarzy pod artykułami wielkich portali internetowych raczej nie zachęcają zgromadzonych tu chrześcijan do pójścia drogą "wyzwolenia". Z OCZYWISTYCH względów językowych wiadomość została skasowana. Jeżeli frustracje (akurat nietrafione w wypadku tego serwisu) muszą być tu wyrażone to TYLKO w LUDZKIM JĘZYKU.

===

Kwiecie Karmelu, módl się za nami!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Janusz
 lipiec 06 2004 10:01   
Forum

..... a może z tymi frustracjami lepiej do ..... specjalisty ?

Pozdrawiam ciepło

===

Wskaż mi przez Swego Ducha drogę, bym mógł dojść do prawdziwej jedności z Ojcem i Synem i bym umiał o niej mówić i dawać o niej świadectwo.

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: marta
 lipiec 06 2004 10:14   

Nie chce być nie miła Panowie, ale ostrożnie z wysyłaniem kogokolwiek do specjalisty. Ja się swoje nachodziłam. Nie powiem, było miło, ale z tego co pamietam - nie ma nic gorszego od powiedzenia zdesperowanemu człowiekowi: idź się leczyć.
z pozdrowieniami
Marta

===

Cytat 
Jakub Jerzy Skoczylas
 lipiec 09 2004 11:10   
Forum Moderator
Moderator

Szanowna Pani Marto,

Ten człowiek nie był ani zdesperowany ani chory, ale po prostu bezczelny. Obrazanie i to bezmyślne (bo Panią Joannę i Pana Grzegora nazwał "katolami") wzięte rodem z niektórych wielkich portali internetowych. Gdyby wszyscy byli z nich zdesperowani lub chorzy to Nie byłoby bezrobocia, bo tak wielkie byłoby zapotrzebowanie na specjalistów. Dlatego bez obaw, tekst usunąłem ze względu na treści i insynuacje niecenzuralne.

===

Cytat 
 lipiec 09 2004 11:38   

Ależ drogi Panie Jakubie! Nie kwestionuję Pana decyzji. Jako moderator ma Pan pełne prawo usuwać niecenzuralne teksty. Chodziło mi tylko (i wyłącznie) o ostrożne wysyłanie ludzi do specjalistów. Ale moze zbyt poważnie podchodze do internautycznych komentarzy.
z pozdrowieniami
Marta Nazarczuk-Błońska

===

Cytat 
Jakub Jerzy Skoczylas
 lipiec 09 2004 12:17   
Forum Moderator
Moderator

Należy Pani do nielicznych którzy liczą sie z własnymi słowami. To bardzo piękne, zwłaszcza dziś, ale wielu innych - zwłaszcza tych o których mowa tak nie czyni, więc uważam, że niepotrzebnie się Pani tym człowiekiem przejęła - on chyba nawet nie wchodzi tu na forum. Jednak cieszę się, że są jeszcze takie wrażliwe osoby jak Pani. Jest nadzieja dla tego świata jeszcze :-)

===

Cytat 
 lipiec 10 2004 11:01   

Na szczęście cała nadzieja świata nie spoczywa tylko na moich barkach. Dziękuję za miłe słowa.
pozdrowienia
Marta NB

===

Cytat 
Gość forum: Go.
 listopad 27 2005 12:18   

Do Admina
----------------
Podobno ta stronka jest Katolicka, dlaczego więc jest tu taki bałagan, ludzie potrzebujący pomocy, zadają pytania, a odpowiedzi udzielają ludzie różnych wyznań i nie wyznań.
Czy spośród tych, nieraz bardzo bzdurnych odpowiedzi, człowiek poszukujący, ma sobie sam wybrać odpowiedź jaka mu pasuje.Może warto byłoby uznawać tylko odpowiedzi, które wynikają z wiary Katolickiej.
A te resztę bzdur poprostu kasować.

===

Cytat 
Jakub Jerzy Skoczylas
 listopad 27 2005 12:51   
Forum Moderator
Moderator

Strona ta nie jest katolicka, ale ogólnochrześcijańska. Ja bym akurat chciał aby porady były jedynie katolickie, ponieważ sam jestem tradycjonalistą. Jednak jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :-).

Państwo Adminowie z Panią Joanną na czele są baptystami - to tak dla informacji. Skład moderatorów jest zaś różnorodny.

===

Cytat 
 listopad 27 2005 17:38   

No szkoda, bo to jak na bazarze jest wszystko.

===

Cytat 
Jakub Jerzy Skoczylas
 grudzień 05 2005 17:14   
Forum Moderator
Moderator

Zapraszamy więc do pisania komentarzy, postów na forum i artykułów. Każdy rozsądny nowy głos będzie bardzo mile widziany, a już katolicki głos poczwórnie mile.

Ależ uprawiam prywatę, dobrze że p. Joanna tego nie widzi, bo dostałbym w ucho ;-)

===

Cytat 
Gość forum: LuterAnka
 grudzień 05 2005 20:57   

Ja zaś cieszę się, że srona ta nie jest jedynie katolicka a ogólnochrześcijańska. Dzięki temu można poznać zdanie na poszczególne zagadnienia przedstawicieli różnych wyznań a dzięki temu bardziej poznać te wyznania.

===

Cytat 
 grudzień 06 2005 15:21   

Jednak ja myślę, że pozanwanie różnych zdań, ludzi wypowiadających się na tej stronce, nie nauczy
szukających poznania prawdy Bożej.
Dobrze by było, żeby ta stronka służyła prawdzie. Bo to jest najważniejsze w życiu człowieka by poznawać Prawdziwego Boga, a nie mity.

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,20 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty