Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Ewolucja
 |  Wersja do druku
Bartosz
 kwiecień 11 2009 18:13   
Forum

Status: offline

Skoro Drogi Blyy podpiera się autorytetem naukowym !

Jakim autorytetem naukowym?

to i Ja też pozwolę sobie wywołać swój autorytet dr.Kent Hoving na stronie www.dr.dino.org i na str. dr.dino.pl polemizuje nt. wieku ziemi i nie tylko jak dotąd jak twierdzi nie znalazł nikogo kto odpowiedziałby na jego pytania ?! kto pierwszy ?

Tylko co wiek ziemi ma do ewolucji? Poza tym makroewolucja została potwierdzona i zauważona dziś wśród much. Podobnie tura, kota domowego czy choćby niedźwiedzia polarnego nie da się w żaden sposób zdyskredytować.

PS. Linki nie działają, pewnie źle podałeś. Albo tylko mi nie działa.

===

'tylko gnostyk jest naprawdę pobożny', 'prawdziwym chrześcijaninem jest gnostyk' Klemens Aleksandryjski, Stromateis

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 kwiecień 11 2009 19:18   
Forum

1) artykuł prof. Jana Lewandowskiego. 2) Napisałem że między innymi ! polemizuje też co co ogniw pośrednich itp. 3) nie mogłeś wejść gdyż nie umiem zrobić tak by dany adres był aktywny gdy na niego klikasz więc miałem nadzieję że zapiszesz w wyszukiwarce adres i wejdziesz tam. pozdrawiam

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Bartosz
 kwiecień 11 2009 19:36   
Forum

1) artykuł prof. Jana Lewandowskiego.

No tak, tylko, że raczej się nie podpiera na nim, bo ja korzystałem z tego artykułu by przedstawić, że Jan Lewandowski się myli w kwestii ewolucji, więc jakbym był jego przeciwnikiem. Więc użyłem raczej stwierdzenia zamiast podpierać, to opierać Wink Tylko ja nie wiem w jakim kontekście Ty przywołujesz ten autorytet, by przedstawić jego prace, że ewolucji nie ma, czy przedstawić chcesz jego prace przeciw niemu, przeciw ewolucji, bo nie wiem jakie poglądy on reprezentuje.

) nie mogłeś wejść gdyż nie umiem zrobić tak by dany adres był aktywny gdy na niego klikasz więc miałem nadzieję że zapiszesz w wyszukiwarce adres i wejdziesz tam. pozdrawiam

A link niestety dalej mi nie działa. Wpisuję:
- www.dr.dino.org
- www.dr.dino.pl
I niestety te linki mi nie działają Frown Nie wiem czy to kwestia przeglądarki, bo mam Mozille Firefox czy czegoś innego. A innym działa? Może ja coś z netem mam.

2) Napisałem że między innymi ! polemizuje też co co ogniw pośrednich itp.

Tylko nie wiem czy jest on kreacjonistą czy ewolucjonistą, bo strony nie działa. Też należy rozróżnić czym dla kogo jest ogniwo pośrednie, czy chwilowym osobnikiem, czy podgatunkiem. Bo sama stwierdzenie GATUNEK POŚREDNI daje nam obraz, że może to być osobny gatunek, czy chwilowy czy nie.

Najwyżej po proszę by ktoś inny złożył relacje, ja wymiękam z tymi linkami. Pozdrawiam.

===

'tylko gnostyk jest naprawdę pobożny', 'prawdziwym chrześcijaninem jest gnostyk' Klemens Aleksandryjski, Stromateis

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zbigniew Szalast
 kwiecień 11 2009 23:01   
Forum

wybacz lecz artykół jest długi a ja jestem chory na grype i nie mam cierpliwości jak na dzisiaj by czytać ten Artykół dlatego myślałem że podpierasz się tym profesorem ! napisz (drdino.pl) sprawdzałem na firefoxie działa a (dr.dino.pl) nie działa wybacz za wprowadzenie w błąd dr.Hevind jest jak najbardziej przedstawicielem Kreacjonizmu ! pozdrawiam

===

I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; I będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi 1Moj.12:3

Profil   Email 
 Cytat 
Dr.Cockroach
 czerwiec 26 2009 14:38   
Forum

Quote by: paraklet

Suration podaj mi te tysiące dowodów na niemożliwość kreacjonizmu? Powtarzasz jak małpka - ktoś ci powiedział, że takie są, i już... dam głowę, że wierzysz w ewolucjonizm nie dlatego, że czytałeś o tym, przemyślałeś sprawę itp - ale skoro wszyscy to i ty. Bo inaczej odpierał byś moją opinię konkretami a nie zdaniami typu: a co na to astrolodzy patrzący w gwiazdy? Big Grin

Od ponad 40 lat są w laboratoriach próby ewolucji DNA. Nie masz pojęcia ile osób ją wykluczyło. Ci którzy tak mocno stoją za ewolucją opierają się na obrazkach - a ci którzy badają DNA - mówią najczęściej: jednokomórkowiec nie jest w stanie stać się dwu komórkowcem nawet na przestrzeni milionów lat. Nie przeżył by etapu "deformacji". Póki co nie ma dowodów takich żeby przekonać zaściankowców - dlatego rzadko kto bierze to nawet pod uwagę. A najśmieszniejsze jest to, że także nie ma 100% dowodów na ewolucję Big Grin Ale skoro wszyscy to wszyscy (jedzmy g**no, kilka miliardów much nie może sie mylić).

Robalu - widać że nie oglądałeś, bo gdybyś oglądał wiedziałbyś że to nie możliwe - a udowodniono to wwiertami z dna oceanu.

Dalszą dyskusję o kreacjonizmie proszę przenieść do tematu Ewolucja lub założyć wątek o kreacjonizmie

czy można prosić o linka do tego filmu? z tzw "przyjemnością" obejrzę ten film. i spróbuję sie zabawić w szukanie luk w tym filmie.

===

One flesh one bone, one true religion One voice, one hope, one real decision Wowowowowowo gimmie one vision, yeah

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,15 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty