Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Świadectwa byłych księży !!!!
 |  Wersja do druku
New
 sierpień 16 2005 16:14  (Czytany 8287 razy)  
Forum

Status: offline

Z głębi piekła i czyśćca,,,,Świadectwo nawróconego księdza,,,,Petera Alphonsusa Sequina,,,
http://matthew.terramail.pl/Htm-y/ASequin.html

Pielgrzymka z Rzymu,,,, Świadectwo nawróconego księdza,,,BartholomewF.Brewera,,,
http://matthew.terramail.pl/Htm-y/Brewer.html

Wyznanie nawróconego katolickiego księdza.,,,
Były ksiądz z Janowic chce się podzielić z tobą swoim przeżyciem. Jest tu sześć plików w formacie MP3, które możesz przesłuchać bezpośrednio ze strony lub pobrać do swojego komputera i tam przesłuchać tego świadectwa, za pomocą popularnego Winampa lub innego odtwarzacza formatu MP3. Korektor w Winampie proponuje ustawić na Full Treble, lub po swojemu (podnieś wysokie tony a basy zmniejsz do minimum). Nagrań należy słuchać w kolejności jak podałem.
UWAGA: To świadectwo zmieniło już życie wielu ludzi. Może zmienić także i twoje.
(jak wejdziesz na ta strone to znajdziesz to swiadectwo po lewej stronie " Świadectwa MP3"
http://jonasz2000.webpark.pl/

Prawda jest uwolnieniem - świadectwo nawróconego
księdza ,,,
http://kz.pl/index.php?p=13&id=31

Opinia nawróconego księdza.,,,
http://jonasz2000.webpark.pl/kk/opinia.html

Od tradycji do prawdy,,,[Świadectwo nawróconego księdza rzymskokatolickiego Richarda Petera Bennetta],,,
http://brzeg.own.pl/bennetswiadectwoTJ.htm

Dlaczego wystąpiłem z Kościoła Rzymskokatolickiego?
,,,Luis Padrosa,,,
http://jonasz2000.webpark.pl/swiadectwa/luis1.html

Daleko od Rzymu -Blisko Boga,,,Świadectwa 50 Nowo Narodzonych Księży,,,Zebrali : Richard Bennett i Martin Buckingham,,,
http://matthew.terramail.pl/Htm-y/Spistresci.html

Światłość i życie w Chrystusie,,,Świadectwo nawróconego księdza,,,Hermana Heggera
http://matthew.terramail.pl/Htm-y/Hegger.html

===

Im mniej ktoś wie o ewolucji, tym bardziej w nią wierzy!

Profil   Email 
 Cytat 
Crusader
 sierpień 16 2005 16:47   
Forum

zapewne w żałosny sposób chcą się wykręcić ze swego upadku.

nie pisz o nawróconych księżach, ale raczej o WYWRÓCONYCH

nie pozdrawiam

===

nie miłuje Pana Jezusa ten, kto odrzuca Matkę Jego ! Królowo Polski, Pani z Ostrej Bramy módl się za nami !!! Wszechpośredniczko Łask módl się za nami !!!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 16 2005 17:03   
Forum

Quote by Crusader: zapewne w żałosny sposób chcą się wykręcić ze swego upadku.

nie pisz o nawróconych księżach, ale raczej o WYWRÓCONYCH

nie pozdrawiam

Słuchałeś, że wiesz?
Napisano "nie sądźcie". Ale zgadzam się, że ten post ma prowokacyjny charakter i też mi się to nie podoba.

===

Kto umie czynić dobrze, a nie czyni, dopuszcza się grzechu.

Cytat 
Crusader
 sierpień 16 2005 18:46   
Forum

to strona kociarzy, czego dobrego mialbym sie po nich spodziewać ?!

===

nie miłuje Pana Jezusa ten, kto odrzuca Matkę Jego ! Królowo Polski, Pani z Ostrej Bramy módl się za nami !!! Wszechpośredniczko Łask módl się za nami !!!

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 16 2005 18:52   
Forum

Nie. Naprawdę tam nie zaglądaj. To strona tylko dla tych, co poszukują prawdy! Aczkolwiek zgodzę się z Maćkiem, że wpis jest typowo prowokacyjny.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 16 2005 22:22   
Forum

Quote by Crusader: to strona kociarzy, czego dobrego mialbym sie po nich spodziewać ?!

Wiesz, ja też należę do "kociarzy". Ode mnie nie możesz się spodziewać niczego dobrego?

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 16 2005 22:33   
Forum

Maćku. Ty przynajmniej już pocałowałeś kota w odbyt, więc jest O.K. A Crysader zapomniał tylko dodać, że heretycy czczą szatana pod postacią kota.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 16 2005 22:55   
Forum

Wiesz Marcinie, jakoś to nie było śmieszne

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 16 2005 23:01   
Forum

Ale wiesz, mi chodziło o fakt odejścia w połączeniu ze średniowiecznym przekonaniem katolików, że heretycy czcz ąc szatana całują kota w odbyt, przystępując do kacerskich związków. To taka aluzja czysto historyczna.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Crusader
 sierpień 16 2005 23:42   
Forum

Quote by Maciek: Wiesz, ja też należę do "kociarzy". Ode mnie nie możesz się spodziewać niczego dobrego?

wybacz, ale kociarze to jehowici, a Ty jesteś chyba luteraninem ??

===

Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 16 2005 23:45   
Forum

Quote by Crusader:
Quote by Maciek: Wiesz, ja też należę do "kociarzy". Ode mnie nie możesz się spodziewać niczego dobrego?

wybacz, ale kociarze to jehowici, a Ty jesteś chyba luteraninem ??

O, to widzę, że termin zmienił definicję, bo jeszcze niedawno dotyczył luteran.
Ale wiesz, jakoś nadal nie podoba mi się używanie epitetów. Czy jest możliwe, żebyś się od tego powstrzymał? Wiem z autopsji, że to czasem trudne, ale spróbuj. Proszę.

===

Cytat 
New
 sierpień 27 2005 13:50   
Forum

Crusader zapewniam cie ze to NIE Jechowy post
Pozdrawiam............ KchB

===

Profil   Email 
 Cytat 
Joanna Gacka
 sierpień 27 2005 22:29   
Forum Admin
Admin

Sugerowałabym Ci bracie rozpoczynanie bytności na jakimkolwiek forum raczej od próby poznania przebywających na nim ludzi a nie od prowokazji jak wyżej.

Społeczność, która na codzień przychodzi na Kosciol.pl to w zdecydowanej większości ludzie myślący, a tematy jakie poruszają podane przez Ciebie linki były już tutaj wielokrotnie poruszane i dyskutowane. Traktowanie gości tego serwisu jako "bandy zaślepionych katoli", których trzeba czymś walnąć w głowę żeby przejrzeli na oczy świadczy o braku szacunku (bo z góry zakładasz że tak jest) a także mądrości (bo ona nakazuje najpierw zapoznać się ze środowiskiem a potem dobrać odpowiednie metody przekazu).

Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski ze swojego nieudanego debiutu i w przyszłości będziesz cennym i mądrym uczestnikiem dyskusji na Kosciol.pl. Czego - jako bratu w Chrystusie - szczerze Ci życzę.

Joanna Gacka ( też KChB )

===

Cytat 
New
 sierpień 29 2005 23:21   
Forum

Cytat Admin: „Społeczność, która na codzień przychodzi na Kosciol.pl to w zdecydowanej większości ludzie myślący” ; „ świadczy o braku…..mądrości”

„Ale to, co u świata głupiego, wybrał Bóg, aby zawstydzić mądrych, i to, co u świata słabego, wybrał Bóg, aby zawstydzić to, co mocne, I to, co jest niskiego rodu u świata i co wzgardzone, wybrał Bóg, w ogóle to, co jest niczym, aby to, co jest czymś, unicestwić, Aby żaden człowiek nie chełpił się przed obliczem Bożym. Ale wy dzięki niemu jesteście w Chrystusie Jezusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i poświęceniem, i odkupieniem, Aby, jak napisano: Kto się chlubi, w Panu się chlubił.” ( Kor. 1: 27-31)

Cytat Admin: „tematy jakie poruszają podane przez Ciebie linki były już tutaj wielokrotnie poruszane i dyskutowane”

Cieszę się ze moje posty były już wielokrotnie poruszane, zapewne niejedno serce już poruszyły.

Cytat Admin: „Traktowanie gości tego serwisu jako "bandy zaślepionych katoli", których trzeba czymś walnąć w głowę żeby przejrzeli na oczy świadczy o braku szacunku (bo z góry zakładasz że tak jest) a także mądrości (bo ona nakazuje najpierw zapoznać się ze środowiskiem a potem dobrać odpowiednie metody przekazu).”

Sama to napisałaś!.
Rzeczywiście gdy umieściłem tutaj te linki nie kierowałem się mądrościa , lecz miłością

Cytat Admin: (bo ona nakazuje najpierw zapoznać się ze środowiskiem a potem dobrać odpowiednie metody przekazu).”

Zapoznawałem się z tym środowiskiem już od 19 lat, odkąd postawiłem noge na tym świecie , i wiem tylko jedno ze ludzie pragną realnego i rzeczywistego Boga.

Cytat Admin: „Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski ze swojego nieudanego debiutu”

Czy to było nieudane? To tylko jeden Bóg wie. Wyobraź sobie, że już niejedna osoba (przez te świadectwa) poznała wspaniałego zbawiciela, który gładzi grzechy świata.

Cytat Admin: „Czego - jako bratu w Chrystusie - szczerze Ci życzę. ; Joanna Gacka ( też KChB )”

„A gdy On jeszcze mówił do tłumów, oto matka i bracia jego stanęli na dworze, chcąc z nim mówić. I rzekł mu ktoś: Oto matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą z tobą mówić. A On, odpowiadając, rzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją matką? I kto to bracia moi? I wyciągnąwszy rękę ku uczniom swoim, rzekł: Oto matka moja i bracia moi! Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką.” ( Mat. 12: 46-50)

„Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios: lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.” ( Mat. 7: 21)

Pozdrawiam

===

Profil   Email 
 Cytat 
Joanna Gacka
 sierpień 30 2005 00:14   
Forum Admin
Admin

Więc tak: mamy przemądrzałego 19-latka, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy i daje mu to prawo do obrażania innych. Ok, przyjmuję do wiadomości, że cierpisz na kompleks neofity i wobec tego głosisz tylko "prawdy objawione".

Tyle, że takie głoszenie, z pozycji wyższosci w stosunku do biednych niewierzących daje na ogół opłakane skutki i jest zwyczajnie śmieszne o ile nie żałosne. Dodatkowo traktowanie swoich współdyskutantów z góry i zakładanie, że oni nie maja nic do powiedzenia tylko przychodzą tutaj po to, żeby wysłuchać bożego proroka w postaci New już nawet śmieszne nie jest. Zwłaszcza, że "głosząc" odwołujesz się do świadectwa innych, a nie swojego własnego - co robi wrażenie że przyszedłeś walić ludzi Biblią po głowie a nie głosić z miłością Ewangelię. Może zanim się ponownie odezwiesz, spytaj jednak pastora i starszych jak to się robi, poczytaj trochę więcej niż propagandowe broszurki i postudiuj Biblię, bo rzucanie cytatami wyrwanymi z kontekstu wskazuje na to, że traktujesz Słowo Boże bez jakiegokolwiek szacunku, co akurat u baptysty conajmniej dziwi.

Dodatkowo - sugeruję nieco więcej szacunku dla współdyskutantów, zwłaszcza że w przypadku akurat tego wątku wyważasz kolego otwarte drzwi - zdecydowana większość wypowiadających się w tym wątku to ludzie odrodzeni, którzy w "normalnych" warunkach mogliby stać się twoimi sprzymierzeńcami w głoszeniu Ewagnelii.

I jeszcze dobra rada: naucz się czytać ze zrozumieniem, zanim zaczniesz cokoliwek pisać (szczególnie używając cytatów z Pisma). Warto byłoby zapoznać się także z zasadami formatowania tekstów w serwisie na który decydujesz się wejść - chociażby po to żeby twoje wielce wartościowe wypowiedzi mogły być łatwiej czytane i dobrze rozumiane (o szacunku do współdyskutantów po raz kolejny nie wspomnę).

Cytat Admin: „TEMATY jakie poruszaj± podane przez Ciebie linki były już tutaj wielokrotnie poruszane i dyskutowane”

Cieszę się ze MOJE POSTY były już wielokrotnie poruszane, zapewne niejedno serce już poruszyły.

(Wytłuszczenie moje - chodziło o TEMATY, a nie Twoje posty Panie Narcyzie)

JG (lepiej się przyzwyczajaj do miana "siostra w Chrystusie", bo żeś na mnie i mnie podobnych skazany przez wieczność w niebie - moje świadectwo nawrócenia znajdziesz po kliknięciu na nicka)

===

Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 sierpień 30 2005 00:26   
Forum Moderator
Moderator

Ja chyba żyłem w jakims innym swiecie, bo w mojim Krakowie ze słowem kociarz sie nigdy nie spotkałem. Istnienie tego słowa w języku polskim uświadomiła mi znajoma z rocznika konwertytka (na katoliczym). Dobrze, że podała również jego deifinicje

===

Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, pros za nás Boha, Svatého Ducha, Kriste eleison!

Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 sierpień 30 2005 00:28   
Forum Moderator
Moderator

New - jakżeś tak odważny to się przedstaw tak wogóle. Niby nie wymagane, ale dobry zwyczaj i kultura nakazuje. O odwadze nie wspomne, co by na odcisk nie depnąć.

===

Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, pros za nás Boha, Svatého Ducha, Kriste eleison!

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 30 2005 00:50   
Forum

No właśnie. Napisz coś o sobie w "profilu użytkownika" i przedstaw się. Ja naprzykład z pewnych względów nie mogę publicznie ujawniać swojego nazwiska (Winiarski to pseudonim, choć prawie nie do poznania). Ale lepiej dyskutuje się z kimś, o kim coś wiemy. Mam pytanie: czy może jesteś autorem strony, którą tak polecasz?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Jakub Piotr Sowiński
 sierpień 30 2005 00:59   
Forum Moderator
Moderator

Drogi Marcinie,

przykro mi to mówić, ale Ty w kwestii przedstawiania się, jak sam złusznie zauważyłeś nie masz prawa dużo wymagać...Nie będę się już wywodził nad wspomnianymi w wyzej umieszczonym przeze mnie příspěvku odciskami...

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 30 2005 01:36   
Forum

Jakubie. Ja chciałbym choć coś o nim wiedzieć i choćby jak ma na imię. Nie chodzi o to, żeby mu zagladać do dowodu!

===

Profil   Email 
 Cytat 
teofil777
 sierpień 30 2005 09:22   
Forum

he he he
Przesłuchałem sobie te mp3 ze świadectwem byłego księdza i okazało się, ze to mój aktualny pastor Od kilku lat jest pastorem zboru zielonoświątkowego w Świdnicy.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 30 2005 10:03   
Forum

Quote by New: Cytat Admin: „Społeczność, która na codzień przychodzi na Kosciol.pl to w zdecydowanej większości ludzie myślący” ; „ świadczy o braku…..mądrości”

„Ale to, co u świata głupiego, wybrał Bóg, aby zawstydzić mądrych, i to, co u świata słabego, wybrał Bóg, aby zawstydzić to, co mocne, I to, co jest niskiego rodu u świata i co wzgardzone, wybrał Bóg, w ogóle to, co jest niczym, aby to, co jest czymś, unicestwić, Aby żaden człowiek nie chełpił się przed obliczem Bożym. Ale wy dzięki niemu jesteście w Chrystusie Jezusie, który stał się dla nas mądrością od Boga i sprawiedliwością, i poświęceniem, i odkupieniem, Aby, jak napisano: Kto się chlubi, w Panu się chlubił.” ( Kor. 1: 27-31)

Cytat Admin: „tematy jakie poruszają podane przez Ciebie linki były już tutaj wielokrotnie poruszane i dyskutowane”

Cieszę się ze moje posty były już wielokrotnie poruszane, zapewne niejedno serce już poruszyły.

Cytat Admin: „Traktowanie gości tego serwisu jako "bandy zaślepionych katoli", których trzeba czymś walnąć w głowę żeby przejrzeli na oczy świadczy o braku szacunku (bo z góry zakładasz że tak jest) a także mądrości (bo ona nakazuje najpierw zapoznać się ze środowiskiem a potem dobrać odpowiednie metody przekazu).”

Sama to napisałaś!.
Rzeczywiście gdy umieściłem tutaj te linki nie kierowałem się mądrościa , lecz miłością

Cytat Admin: (bo ona nakazuje najpierw zapoznać się ze środowiskiem a potem dobrać odpowiednie metody przekazu).”

Zapoznawałem się z tym środowiskiem już od 19 lat, odkąd postawiłem noge na tym świecie , i wiem tylko jedno ze ludzie pragną realnego i rzeczywistego Boga.

Cytat Admin: „Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski ze swojego nieudanego debiutu”

Czy to było nieudane? To tylko jeden Bóg wie. Wyobraź sobie, że już niejedna osoba (przez te świadectwa) poznała wspaniałego zbawiciela, który gładzi grzechy świata.

Cytat Admin: „Czego - jako bratu w Chrystusie - szczerze Ci życzę. ; Joanna Gacka ( też KChB )”

„A gdy On jeszcze mówił do tłumów, oto matka i bracia jego stanęli na dworze, chcąc z nim mówić. I rzekł mu ktoś: Oto matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą z tobą mówić. A On, odpowiadając, rzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją matką? I kto to bracia moi? I wyciągnąwszy rękę ku uczniom swoim, rzekł: Oto matka moja i bracia moi! Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten jest moim bratem i siostrą, i matką.” ( Mat. 12: 46-50)

„Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios: lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.” ( Mat. 7: 21)

Pozdrawiam

Wiesz, diabeł kusząc Jezusa też cytował Pismo. To, ze znasz odpowiednie cytaty nie znaczy, że masz rację. A w istocie zaprezentowałeś tu niezły bełkot.

===

Cytat 
New
 sierpień 30 2005 12:08   
Forum

Przepraszam cie Joanno (Admin) i wszystkich , ktorych uraziłem
Postapiłem nie sprawiedliwie.! Myslalem ze cos zmienie tymi swiadectwami nie zdając sobie sprawy z tego, ze widocznie sam potrzebuje przemiany.
Pisząc powyzsze odpowiedzi ( bełkot ) ,,to prawde mówiac gdzies się po drodze zgubiłem bo zapomniałem o szacunku.

Adam

===

Profil   Email 
 Cytat 
New
 sierpień 31 2005 15:58   
Forum

za: Maciek ] Wiesz, diabeł kusząc Jezusa też cytował Pismo. To, ze znasz odpowiednie cytaty nie znaczy, że masz rację

A co Jezus odpowiadał będąc kuszonym przez szatana? „A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych."
Tak, ja nie mam racji, ale za to słowo Boże ma racje

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 31 2005 17:53   
Forum

Oczywiście, masz rację, że Słowo Boże ma rację o ile jest używane zgodnie ze Słowem Bożym.

A tak na marginesie, na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej (ChAT)należącej do KEA funkcjonuje powiedzenie: ChAT ukończyłem, wiarę zachowałem.
Nawrócenia potrzebuje każdy z znas. I to nie jednorazowego aktu, ale ciągłego procesu, ciągłej drogi powrotnej do Boga.

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 31 2005 18:21   
Forum

Quote by Maciek: Oczywiście, masz rację, że Słowo Boże ma rację o ile jest używane zgodnie ze Słowem Bożym.

Lubię takie "złote myśli"! Jestem też zdeklarowanym fanem "masła maślanego"!

Quote by Maciek:
A tak na marginesie, na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej (ChAT)należącej do KEA funkcjonuje powiedzenie: ChAT ukończyłem, wiarę zachowałem.
Nawrócenia potrzebuje każdy z znas. I to nie jednorazowego aktu, ale ciągłego procesu, ciągłej drogi powrotnej do Boga.

ChAT należy do KEA? To jest przecież międzywyznaniowa. Nie słyszałem, żeby uczelnia ta należała do jakiegoś konkretnego Kościoła. Czy to aby nie pomyłka? A rektorem przecież jest prawoslawny.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej Pasternak
 sierpień 31 2005 18:30   
Forum

Quote by Marcin W:
Quote by Maciek: Oczywiście, masz rację, że Słowo Boże ma rację o ile jest używane zgodnie ze Słowem Bożym.

A śmiej się, śmiej. Masło maślane jest pozorne. Znaczenie jest takie: sens użycia cytatu z Pisma nie może być sprzeczny z ogólną jego wymową i jest to egzegetyczna zasada komplementarności i kontekstowości znana również w naukach prawnych (przepis nie może być użyty niegodnie z ogólnymi zasadami prawa).

Quote by Maciek:

ChAT należy do KEA? To jest przecież międzywyznaniowa. Nie słyszałem, żeby uczelnia ta należała do jakiegoś konkretnego Kościoła. Czy to aby nie pomyłka? A rektorem przecież jest prawoslawny.

No i co z tego. Jest własnością KEA i był od zawsze. Powstał na bazie Wydziału Teologii Ewangelickiej UW. A że ewangelicy dopuścili do spółki prawosławnych, mariawitów i parę innych wyznań, to chyba dobrze.

===

Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 31 2005 21:17   
Forum

Quote by Maciek:
Quote by Marcin W:

A śmiej się, śmiej. Masło maślane jest pozorne. Znaczenie jest takie: sens użycia cytatu z Pisma nie może być sprzeczny z ogólną jego wymową i jest to egzegetyczna zasada komplementarności i kontekstowości znana również w naukach prawnych (przepis nie może być użyty niegodnie z ogólnymi zasadami prawa).

E, no mi się po prostu konstrukcja zdania podoba. Do samej myśli jako takiej nic absolutnie nie mam!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 sierpień 31 2005 23:15   
Forum

A swoją drogą, Adamie, uważam, że świadectwa, które próbujesz tu podsunać ludziom, są niezwykle ciekawe i wartościowe. Tylko sposób trochę "nie taki". I to mówię Ci ja, choć znają mnie tu z ostrego wypowiadania się.

Tak na marginesie. Znalazłem bardzo ciekawe świadectwo ks. Pawła, nawróconego do Chrystusa:
http://www.kz.pl/index.php?p=13&id=31 - część 1
http://www.kz.pl/index.php?p=13&id=32 - część 2
Zamieszczone było w zielonoświatkowym piśmie "Chrześcijanin"

===

Profil   Email 
 Cytat 
New
 sierpień 31 2005 23:39   
Forum

za: grr77]he he he
Przesłuchałem sobie te mp3 ze świadectwem byłego księdza i okazało się, ze to mój aktualny pastor Od kilku lat jest pastorem zboru zielonoświątkowego w Świdnicy.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,91 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty