Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny


 Forum > Kościoły a... > Polityka i społeczeństwo Nowy wątek Odpowiedz
 Homeopata o muerte
 |  Wersja do druku
Gość forum: gosc
 październik 02 2005 19:37  (Czytany 4111 razy)  


 


 


HOMEOPATIA O MUERTE


 


Prof. zw. dr hab. med. Andrzej Gregosiewicz z  lubelskiej AM ostrzega:


 


Leki homeopatyczne mogą przenosić wirusa ptasiej grypy


 


Wg informacji WHO,  ptasia grypa dotarła już do Europy. Szerzy się m.in. wśród migrującego dzikiego ptactwa. Żaden gatunek ptaków nie jest odporny na wirusa tej choroby (H5N1). Podobnie ludzie. Nie mamy jeszcze specyficznej szczepionki. Jedynym wyjściem jest unikanie sytuacji grożących zakażeniem.


 


Dlatego informuję:


 


Niektóre leki homeopatyczne mogą zawierać materiał genetyczny wirusa ptasiej grypy.


 


Dziennik Wschodni donosi, że w jednej z lubelskich klinik weterynaryjnych poddano badaniom DZIKĄ KACZKĘ, u której stwierdzono objawy podobne do ptasiej grypy. Rozpoznania na szczęście nie potwierdzono, lecz wiadomo, że epidemia jest tylko kwestią czasu. Tygodni? Miesięcy?


 


Jaki to ma związek z homeopatią?


 


Najczęściej stosowanym przez homeopatów „LEKIEM” NA GRYPĘ LUDZKĄ JEST OSCILLOCOCCINUM. „Lek” ten jest produkowany z WĄTROBY I SERCA DZIKIEJ KACZKI (sic!) Nie wiemy (i nigdy nie będziemy wiedzieli) czy ptaki te nie zostały wcześniej zakażone wirusem. Wiemy tylko, że zgodnie z naszym „Prawem farmaceutycznym” nikt nie bada w tym kierunku substancji wytworzonych z rozdrobnionych kaczych serc i wątrób (tzw. „rozcierek”Wink, importowanych z francuskich i niemieckich firm para-farmaceutycznych. Sposób ich przygotowania nie gwarantuje w żaden sposób zniszczenia materiału genetycznego wirusa (brak obróbki przy pomocy wysokiej temperatury). Do tego powszechnie  ignorowane jest ostatnie zarządzenie Głównego Lekarza Weterynarii (23.08.2005) mówiące o bezwarunkowej konfiskacie produktów pochodzenia zwierzęcego znajdującego się w bagażu podróżnych w międzynarodowych portach lotniczych. A pamiętać należy, że już z kilku gramów zainfekowanych kaczych wnętrzności można wyprodukować setki tysięcy zakażonych wirusem dawek OSCIILLOCOCCINUM. 


Odpowiedź na spodziewane repliki homeopatów


 


Wg homeopatów OSCILLOCOCCINUM jest produktem tak wysoko rozcieńczonym, że prawdopodobieństwo fizycznego zanieczyszczenia pojedynczej dawki „leku” przez RNA wirusa jest znikome.


I tu leży istota problemu. Cała homeopatia opiera się na twierdzeniu o istnieniu tzw. „pamięci wody”, w której w sposób trwały zakodowana jest informacja o substancjach organicznych, które kiedykolwiek się z nią zetknęły. Jeżeli więc w wodzie (będącej rozpuszczalnikiem dla zainfekowanej kaczej wątroby) „zapisana” jest jakakolwiek informacja, to jest to kod genetyczny wirusa H5N1, który swoją siłą przebija wszystkie inne informacje. Przebija, bo przedtem „zamordował” materiał genetyczny komórki wątroby. I konkurencyjnej informacji po prostu już nie ma.                 


 


Jeśli zatem przypadkiem na taśmę produkcyjną  w zakładach  BOIRON DOLISOS, SCHOLZ  lub DR RECKEWEG (francuskie i niemieckie wytwórnie „leków” alternatywnych) trafi dzika kaczka zainfekowana wirusem ptasiej grypy, to po zażyciu przez człowieka „lekarstwa” z niej wytworzonego, zawsze zadziała jeden lub drugi z wyżej opisanych mechanizmów zakażenia.


Wg opracowanego w WHO scenariusza ptasią grypą może zarazić się 1/3 populacji. Umrze wtedy ok. 100 milionów ludzi.


 


Panie Ministrze Zdrowia!


 


Absolutnie konieczne jest natychmiastowe wycofanie z obrotu „leków” homeopatycznych produkowanych na bazie ptasich wnętrzności.


Proszę chociaż częściowo naprawić błąd, który Pan popełnił dopuszczając do obrotu produkty homeopatyczne, które (jak mówi ustawa) „nie muszą być skuteczne terapeutycznie” (cytat z artykułu 21 ustawy „Prawo farmaceutyczne”Wink. Co więcej zniósł Pan dla tysięcy produktów homeopatycznych ustawowe procedury wymagane przy rejestracji wszystkich innych leków! Skąd takie szczególne względy dla firm wytwarzających para-leki?


Nie zażądał Pan, by przeprowadzano dokładne analizy składu wszystkich bazowych produktów homeopatycznych importowanych z podejrzanych firm. Dlaczego?


Nie polecił Pan, by „leki” zawierające przetworzone substancje organiczne pochodzenia zwierzęcego były badane w kierunku zanieczyszczenia przez chorobotwórcze wirusy. Dlaczego?


Jeśli produkty homeopatyczne, zgodnie z podpisaną przez Pana ustawą, nie muszą być skuteczne terapeutycznie, to niech chociaż nie będą zagrożeniem dla życia pacjentów.


Od wielu lat ignorował Pan Minister moje apele o uznanie homeopatii za oszustwo. Obecnie, tak jak całe środowisko homeopatów, wpadł Pan w pułapkę. Są bowiem tylko dwa mechanizmy zakażenia wirusem H5N1 - oba stanowiące dramatyczne zagrożenie dla populacji:


 


Pierwszy (homeopatyczny) - to podawanie pacjentom wody (o nazwie OSCILLOCOCCINUM), której cząsteczki „zapisały” kod genetyczny wirusa.


 


Drugi (konwencjonalny) – to podawanie pacjentom wody (o nazwie OSCILLOCOCCINUM), która jest fizycznie zanieczyszczona materiałem genetycznym wirusa.


 


Panie Ministrze „Zdrowia”!


 


Czy widzi Pan, że logika przedstawionych faktów jest nie do obalenia?


Czy zaryzykuje Pan życie choćby jednego dziecka, któremu, ogłupieni przez oszustów rodzice, podają OSCILLOCOCCINUM?


Proponuję, by rzucił Pan wszystko i zajął się tą sprawą.


To dobra rada.


 


Prof. zw. dr hab. med. Andrzej Gregosiewicz, AM Lublin


 


P.S.


1/ Jeśli zakażenie wirusem poprzez OSCILLOCOCCINUM jest u człowieka niemożliwe, to znaczy, że  zjawisko „pamięci wody” nie istnieje.


 


A WTEDY HOMEOPATIĘ MOŻNA SPOKOJNIE WYRZUCIĆ NA ŚMIETNIK, ZAŚ HOMEOPATOM, WZOREM USA, ODEBRAĆ PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA MEDYCYNY.


W PAŃSTWOWYCH UCZELNIACH MEDYCZNYCH NALEŻY ROZWIĄZAĆ WSZYSTKIE ZAKŁADY CHEMII LUB FARMAKOLOGII, KTÓRE ZAJMUJĄ SIĘ ZJAWISKAMI PARANORMALNYMI („pamięć wody”, „dynamizacja leku” itp.).


CENTRALNA KOMISJA ds. TYTUŁÓW NAUKOWYCH POWINNA ZASTANOWIĆ SIĘ, CZY OSOBY MAJACZĄCE O „ENERGII”, KTÓRĄ CECHUJĄ SIĘ „LEKI” HOMEOPATYCZNE SĄ GODNE NOSZENIA TYTUŁU PROFESORA


AUTOROM HOMEOPATYCZNEJ CZĘŚCI PROGRAMU SPECJALIZACJI DLA FARMACEUTÓW NALEŻY ODEBRAĆ PRAWO SZKOLENIA PODYPLOMOWEGO.


 


2/ Połowicznym  rozwiązaniem jest masowe ptakobójstwo. W Azji wybito dotychczas  200 mln. ptaków. Takie postępowanie może jednak  przynieść wyniki tylko w przypadku jeśli wyeliminuje się wszystko, co lata. Nawet orły i sokoły. Zwłaszcza, jeśli to będą orły i sokoły homeopatii.


 

===

 
 Cytat 
Rafi F
 październik 02 2005 20:52   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Zarejestrowany: 06/11/05
Postów:: 3072

Bardzo dziękuję za zamieszczenie tej informacji.
Nadal aktualne jest moje wyzwanie homeopatia kontra szklanka wody. Nikt jeszcze nie podniósł rękawicy.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi
 
 Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Artur Rumpel
 październik 02 2005 20:59   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 01/18/05
Postów:: 88

Autor nie wziął po uwage jednego. Rozcieńczenia te są tak wysokie, ze wątroba i serce jednej kaczki wystarczą na całość dotychczas wyprodukowanych tego typu leków.
Pewnie więc w każdym z tych zakładów wykożystuje sie materiał z jednego ptaka, który został zabity na wiele lat przed pojawieniem sie ptasiej grypy.
zdanie , ze epidemia jest tylko kwestia czasu jest mocno naciągane, podobnie jak szacunki co do jej rozmiarów.
poza tem, dlaczego autor przyjmuje, ze pamięć wody ma zapisywac akurat kod genetyczny?
a nie na przykład jakąś specyficzną dla kaczki cząsteczke, na przykład rzadkiego tłuszczowca.
moim zdaniem ten profesor jest bardzo mało przekonujacy

===

Zapraszam na mojego bloga: http://svetomir.blox.pl/html
 
 Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 październik 02 2005 21:31   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 02/24/05
Postów:: 1395

Leki homeopatyczne... Wolne żarty! Co za pajac wogóle te "preparaty" nazwał lekami, co za pajace to zaakceptowali i co za pajace je zapisują. Ciekawe rzeczy o homeopatii i innych "cudotwórcach z bagien" publikują "Sekty i Fakty". Homeopatia powinna byc wogóle zakazana jako medyczne zwodzenie.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney
 
 Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 październik 02 2005 21:40   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Zarejestrowany: 06/11/05
Postów:: 3072

Wg mnie XX wiek będzie przez przyszłość uważany za wiek ciemny pełen zabobonów i niebezpiecznych idei. Jednym z takich zabobonów, to niewątpliwie homeopatia.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi
 
 Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
lekarz
 październik 03 2005 09:37   
Forum

Status: offline

Zarejestrowany: 10/02/05
Postów:: 1

Od 10 lat walczę z homeopatią (m.in. CPP). Żadne rozsądne argumenty nikomu z decydentów nigdy nie trafiały do przekonania. Dopiero, gdy wymyśliłem nieprawdopodobną historię o możliwości zakażenia człowieka wirusem przez ścierwo kaczki, odezwało się Ministerstwo Zdrowia, a także wielu spanikowanych pacjentów. Sprawa będzie miała dalszy ciąg, bo włączył się Główny Nadzór Farmaceutyczny. Do durniów należy więc przemawiać ich językiem.
Prof. A. Gregosiewicz

===

 
 Profil   Email 
 Cytat 
Rafi F
 październik 03 2005 10:27   
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Zarejestrowany: 06/11/05
Postów:: 3072

Życzę Panu powodzenia. Może rzeczywiście przemówi im Pan jak nie do rozumu, to do strachu.

===

czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie ...przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi
 
 Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,13 sekund
Nowy wątek Odpowiedz 
Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty 
HTML dozwolony w ograniczonym zakresie 
Zawartość zmoderowana