Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny


Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu Kosciol.pl została stworzona w celu zademonstrowania naszego poważnego podejścia do tej kwestii. Wykorzystujemy pakiet statystyczny, który zapisuje następujące informacje o użytkownikach: id użytkownika, IP, host, typ przeglądarki, platforma komputerowa, data i godzina, liczba przeglądniętych stron, rodzaj zapytania.Informacje te są przez nas wykorzystywane w celu diagnozowania pojawiających się problemów technicznych. Kolejnym celem zbierania tych danych jest także poznanie naszych użytkowników i ich upodobań. Wiadomości te nie są i nigdy nie będą przekazywane stronom trzecim w innej postaci niż zbiorcze raporty

W serwisie stosujemy cookies, które pozwalają zapamiętać osobiste ustawienia użytkownika

Formularze rejestracyjne

Stosowane przez nas formularze rejestracyjne pozwalają nam na uzyskanie informacji kontaktowych np. adresów e-mail. Dane te są wykorzystywane w celu udostępnienia użytkownikom dodatkowych funkcji, umożliwienia personalizacji serwisu a także w skontaktowania się z użytkownikami w razie konieczności. Informacje te nie są i nigdy nie będą przekazywane stronom trzecim. Używamy tych danych, aby dostosować zawartość pokazywaną indywidualnym użytkownikom do ich potrzeb.

Zewnętrzne odnośniki

Serwis zawiera odnośniki do innych stron internetowych. Kosciol.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za prowadzoną przez te serwisy działalność, również pod względem polityki prywatności.

Wypowiedzi publiczne i komentarze

Wypowiadając się na łamach serwisu Kosciol.pl należy wziąć pod uwagę, że wszelkie ujawnione informacje staja się tu publiczne i są dostępne dla innych użytkowników.Należy więc zachować ostrożność ujawniając informacje osobiste.Podejmujemy wszelkie starania, aby publikowane przez nas informacje nie naruszały prawa i dobrych obyczajów. Nie możemy jednak przyjąć odpowiedzialności za informacje zamieszczane przez naszych użytkowników. Wszystkie one podlegają jednak edycji.Niewłaściwy, wulgarny jezyk wypowiedzi jest automatycznie cenzurowany przez system. Zastrzegamy sobie niepublikowanie lub usuwanie tekstów godzących w dobre obyczaje lub niezgodnych z prawem.

Bezpieczeństwo

Serwis Kosciol.pl korzysta z zabezpieczeń mających na celu zapobieżenie stratom, niewłaściwemu wykorzystaniu i zmianie będących pod naszą kontrolą informacji.

Dostęp do danych użytkowników i ich poprawianie

Użytkownicy mają w serwisie Centrum Prasowe dostęp do swoich danych. a także do opublikowanych rzez siebie wiadomości, które moga zmieniać i korygować. Użytkownicy mają możliwość dostosowania do swoich preferencji wielu obszarów wyglądu strony.

Kontakt

W razie potrzeby wyjaśnienia dodatkowych kwestii prosimy o kontakt z
administratorem

Szukaj

Menu Użytkownika


Nie pamiętasz hasła?

Polecamy

EWST.pl
Senior.pl
e-commerce.pl
com-media.pl
egospodarka.pl

Facebook

Patronat Kosciol.pl


Piotr Lorek, Motyw wygnania a doktryna piekła w Nowym Testamencie


Gorące tematy • Wszystkich Świętych i Halloween
 • In vitro
 • Tadeusz Rydzyk i Radio Maryja
 • Lustracja
 • Kreacjonizm i ewolucjonizm
 • Harry Potter
 • Pedofilia i molestowanie
 • Aborcja
 • Eutanazja
 • Homoseksualizm
 • Unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • Sonda

  Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  1/1: Czy stosowanie kary śmierci jest zgodne z postawą chrześcijańską?

  Zdecydowanie tak 83,05%
  Raczej tak 1,66%
  Raczej nie 2,91%
  Zdecydowanie nie 11,65%
  Nie wiem 0,73%

  | 4,266 głosów | 0 komentarzy

  Wydarzenia

  W najbliższym czasie nie ma żadnych wydarzeń

  Najnowsze

  ARTYKUŁY

  Brak nowych artykułów

  KOMENTARZE last 2 days

  Brak nowych komentarzy

  O serwisie (info)


  Polski English Deutsch Français Portugues Dansk Suomi Espanol