Obłąkana wyznawczyni kabały w szpitalu psychiatrycznym

pon, 4 paź 2004, 14:49:11

Autor: Stanley

Mieszkanka Palmers Green, wyznawczyni kabały, została zamknięta przy użyciu najwyższych środków bezpieczeństwa po zadźganiu na śmierć swojej babki i kochanka.

25-letnia studentka, Phiona Davis, dźgnęła 58 razy swojego kochanka Keith'a Fernandez'a oraz zadała swojej 81-letniej babce 130 ran kłutych. Była wyznawczynią londyńskiej gałęzi Centrum Kabały w Statford Place, Mayfair. Centrum powstało dzięki wparciu finansowemu Madonny w wysokości 3,65 miliona funtów.

Podczas rozprawy sądowej sąsiedzi oskarżonej zeznali, że słyszeli krzyczącego mężczyznę w domu Davis'ów 12 października zeszłego roku. Wyłamali drzwi i zauważyli, że oskarżona wbija nóż w twarz swego kochanka. Davis udało się tego dnia uniknąć zatrzymania, a następnego dnia zaatakowała swoją babkę, Mary Skerritt, w jej domu w Spencer Grove, Stoke Newington.

Sąsiedzi wezwali straż pożarną, gdy zobaczyli kłęby dymu wydostające się z okien. Na podwórku znaleźli Davis krzyczącą: "Jestem Bogiem, jestem dobroczyniącym, spalić demony i spalić ją". Świadkowie zeznali, że uniosła ręce "jak Jezus" i próbowała zatrzymać strażaków wchodzących do mieszkania krzycząc: "tylko Bóg może osądzić mnie w niebiosach". Panią Skerritt odnaleziono w kałuży krwi w salonie. W pobliżu ciała leżały krucyfiksy i biżuteria. Davis podłożyła ogień w czterech miejscach i odkręciła wszystkie kurki gazu.

Gdy ją zabierano, krzyczała: "Możecie mnie aresztować, ale nie możecie mnie ukarać. Tylko Bóg może mnie ukarać". W areszcie w Stoke Newington próbowała się udusić. Na ścianie aresztu namazała krzyże używając krwi i ekskrementów. Krzyczała: "Jestem mesjaszem i królem królów. Wszystko wam wybaczę".

21 września Davis została wysłana do szpitala Broadmoor. Badający ją psychiatra określił ją jako "najbardziej chorą" osobę, jaką kiedykolwiek spotkał. Nie została skazana za morderstwa z powodu niepoczytalności.

www.kulty.info

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20041004143911883