Obóz Gospel 2009

czw, 21 maj 2009, 14:11:35

Autor: Rafi F

Nie macie co robić w wakacje, a na nudę szkoda Wam czasu i energii? Już dziś mamy dla Was propozycję na wypełnienie tygodnia upalnego lipca - startuje OBÓZ GOSPEL 2009.

Wciąż jeszcze przyjmujemy Wasze zgłoszenia, ale czas płynie nieubłaganie. Zamknięcie zapisów planujemy na 31 maja. O tym, czy zostaliście zakwalifikowani powiadomimy Was do 5 czerwca. Zgłosić się mogą Ci spośród Was, którzy są już pełnoletni, ale dla młodszych uczestników również przewidzieliśmy taką możliwość. Wystarczy, że będzie z Wami pełnoletni opiekun (kolega/koleżanka/tata/mama), który weźmie Was pod swoje skrzydła. Obóz w tym roku rozpocznie się już 5 lipca, w Skokach, niedaleko Poznania. Zakończy się tydzień później, 12 lipca, tradycyjnie już koncertem w Waszym wykonaniu :).
 
Czego możecie się spodziewać? Na pewno spontaniczności, radości, uśmiechów, dużej dawki humoru i wzruszeń. Nie zabraknie zaskoczenia i niespodzianek. :) Dzięki uczestnictwu w tym tygodniowym szaleństwie, podniesiecie swój warsztat wokalny, nawiążecie nowe znajomości i przyjaźnie, ale przede wszystkim spotkacie się z Bogiem w dźwiękach i tekstach utworów gospel. Jednym słowem - czeka Was mała próbka niebiańskiej radości w afroamerykańskich rytmach, pod okiem czarnoskórego instruktora - znanego już wielu spośród Was, Brian'a Fentress. To jednak nie wszystko - bo miejsce obozu - Gimnazjum Imienia Polskich Olimpijczyków w Skokach - to raj dla wszystkich entuzjastów sportu i gier zespołowych. Siatkówka, piłka nożna, koszykówka to tylko przedsmak tego, co Was czeka. Integracyjna rywalizacja połączona z dobrą zabawą na pewno Was nie zawiedzie.
 
Co zrobić, żeby nie przegapić takiej okazji? Zajrzyjcie na www.warsztatygospel.pl i zapiszcie się już dziś na OBÓZ GOSPEL 2009. Jeżeli macie pytanie - piszcie śmiało na adres oboz@warsztatygospel.pl. Gwarantujemy, że wrócicie do swoich domów odmienieni, wspominając ten tydzień przez cały kolejny rok.
 
Pozdrawiamy
 
Przyjaciele z Fundacji PRO NOVIS
 
Fundacja Pro Novis
Ul. Madziarska 58a
61-615 Poznań
tel./fax 061 8244 559

Komentarze (0)


Kosciol.pl
http://www.kosciol.pl/article.php/20090521141135981