Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Buuk Kosciola :)
 |  Wersja do druku
Matija
 marzec 24 2006 17:15   
Forum

Status: offline

leee czemu?? Dzięki Tobie jest Bruno-Matylda, a nie sam Bruno ...wiecie takie pisanie jest o wiele trudniejsze niż by się miało pisać samemu. Trzeba uważać zeby jednym słowem nie zaprzeczyć czegoś co popzrednicy napisali...ale w tym tkwi ten urok i dobra zabawa
Najważniejsze to nie pisac "bo tzreba, przydałoby się coś dołożyć" tylko wtedy, gdy naprawdę 'widzimy' przedłuzenie tej historii. Let's go! ;]

===

Albo Jezus, albo śmierć... Jezus! :D

Profil   Email 
 Cytat 
dawid1976
 marzec 24 2006 17:31   
Forum

No właśnie Milko! Co to naraz, he? Za późno! Jesteś współtworzycielką Nie możesz tak naraz opuścić naszego/naszą bohatera/bohaterke, hehe

pozdr!

Dawid

===

Profil   Email 
 Cytat 
dawid1976
 marzec 27 2006 01:01   
Forum

Wiesz co Matyldo? Niedawno poznalam takiego szlachetnego goscia, pewien Sir William McPancy, mlody ale raczej sztywny facet. Zaprosil mnie na jutro abym towarzyszyla mu na porannym polowaniu. Powiedzialam ze tylko z kolezanka przyjde. Sadzil ze to dobry pomysl i ze zalatwi tobie odpowiedniego towarzysza. Blagam cie, pojdz tam ze mna! Mowia ze mieszka na pieknej posiadlosci! Ale bez ciebie sama tam sie nie wybieram, ten typ mi sie nawet nie podoba, ale innaczej z nudow umre! Aha! Jeszcze cos, mowia o nim ze jest wielbicielem kotow rasowych i ze w jego domu trzyma ponad trzydziesci roznych gatunkow! Czy to nie smieszne?

===

Profil   Email 
 Cytat 
Matija
 marzec 28 2006 17:56   
Forum

Genialnie, mam się przyglądać jak uśmiercają niewinne zwierzęta dla przyjemności, jak jakiś sir laluś umizguje sie do mojej Tani...no tak, i jeszcze moze ja mam zabawiać jakiegoś obcego faceta. Po prostu świetnie.
- Matyldo, może lepiej zadzwoń do niego, poślij list...nie ważne jak, ale powiedz mu że cos ci wypadło i nie mozesz..
- O nie Taniu. Moze być ciekawie. Poza tym wiem , ze jestes samotna, a nóż poznasz tam jakiegoś przystojnego..
- Nie!..jestem feministką, nie wiedziałas? Nigdy nie zwiążę się z mężczyzną, nawet nie ma..
- Nigdy nie mów nigdy! Koniec Taniu. Klamka zapadła. Jutro jedziemy do posiadłości McPancy. Jeśli nie chcesz iść ze mną, pojadę sama.

===

Albo Jezus, albo śmierć... Jezus! :D

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty