Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ekumenizm > Problemy ekumeniczne Nowy wątek Odpowiedz
 Tradycja katolicka w internecie!!!
 |  Wersja do druku
Gość forum: Piotrek
 listopad 23 2004 11:41  (Czytany 2812 razy)  

Strony katolickiej Tradycji w internecie, na których można znaleźć interesujące odpowiedzi na szereg kluczowych pytań dotyczących obecnego DRAMATYCZNEGO stanu Kościoła i Wiary:

www.piusx.org.pl
www.ecclesia.prv.pl
www.tedeum.pl
www.sspx.org/links.html

Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś, to niech dopisze poniżej.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że poruszenie tematu "Tradycji" wywoła wściekłość liberałów, ekumenistów i innych, wszelkiej maści, grabaży Kościoła. Cóż rzec? Judasz sprzedał Chrystusa za 30 srebrników. Przez 2000 lat ludzka natura niewiele się zmieniła...

===

Cytat 
Joanna Gacka
 listopad 23 2004 11:53   
Forum Admin
Admin

Status: offline

Jak na razie proszę pana, pana spamowanie na wszystkich podforach wywołało moją nie tyle wściekłość co lekkie zniecierpliwienie. Uprzedzam zatem że każda następna próba wysyłania posta na kilka podforów skończy się usunięciem wszystkich Pana postów i zabanowaniem IP. I nie ma to nic wspólnego z treścią powyższego listu, takie same działania są podejmowane w przypadku każdej osoby spamującej to forum.

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Adam Matras
 listopad 23 2004 22:19   
Forum

Quote by Piotrek:
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że poruszenie tematu "Tradycji" wywoła wściekłość liberałów, ekumenistów i innych, wszelkiej maści, grabaży Kościoła. Cóż rzec? Judasz sprzedał Chrystusa za 30 srebrników. Przez 2000 lat ludzka natura niewiele się zmieniła...

no cóż, miło mi się znaleźć w tak "szacownym" gronie jak Judasz, wszak było on też z Towarzystwa Jezusowego fajnie, oby tak dalej!!! no cóż, jakoś mnie to nie zraża. pytanie, czy jestem "grabażem" Kościoła? Chyba nie...
pozdrawiam

===

w nawróceniu i spokoju leży wasze ocalenie...

Profil   Email 
 Cytat 
Mateusz Markiewicz
 listopad 24 2004 20:46   
Forum

http://www.protraditione.prv.pl/

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty