Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Jestem z Tobą
 |  Wersja do druku
o. Michał Ap
 grudzień 30 2004 16:36  (Czytany 1062 razy)  
Forum

Status: offline

Wielebny asmoDEUSzu! Jestem z toba na pochybel tym nawiedzonym, ktorzy mają wiele wiary ale mało rozumu - bo tak już na tym swiecie jest, że tam gdzie zaczyna się wiara, tam niestety rozum się kończy. Ja też jestem przeciwko wszelkiej maści ciemnocie i zakłamaniu, wykorzystywaniu naiwności i ułomności ludzkich umysłów - czy to w wydnaiu rzymsjko-katoicim (poza ktorym ponoć nadal nie ma zbawienia) jak i innym buddyjsko-muzułmańsko-hinduistycznym. Dopóki katolicy nie poznają historii rzymsko-katolickiego Kościoła świętego, i grzechów Jego Wielebnych a nawet Świątobliwych urzędników (i urzędniczek - a jakże!) to każda nawet największa bzdura i uświęcone kłamstwo czy fałsz, każde nawet najbardziej pokraczne hasło, idea, dogmat czy inny pomysł… przejdzie. To jest „wybitne” osiągnięcie ich Szatana, bo brak wiedzy przecież nie boli, a na głupotę i naiwność jeszcze lekarstwa nie wynaleziono. Kościołowi rzymsko-katolickiemu słusznie zatem zarzuca się chroniczną, nieuleczalną i bezdenną hipokryzję. Pod deklarowanym obłudnie płaszczem etyki, moralności i oszukańczej misji odkupienia człowieka znajduje się gnijąca od podstaw substancja, pełna arogancji, pychy i żądzy władzy. Amen!

===

• Czasem mnie diabeł kusi, by uwierzyć w Boga.

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: dawid1976
 grudzień 30 2004 16:42   

Jeżeli ty i tacy jak Asmodeusz jesteście tacy w 'prawdzie', dlaczego bojicie się podać dokładne dany dotycząć waszej religji? Ja już się domyślam dlaczego.

Gadać każdy umnie!

Dawid

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,04 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty