Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Polityka i społeczeństwo Nowy wątek Odpowiedz
 Ciekawa akcja społeczna
 |  Wersja do druku
freeP
 luty 12 2005 14:25  (Czytany 2373 razy)  
Forum

Status: offline

Znalazłem taką stronę, ciekaw jestem waszego zdania na temat tam poruszony.

Uwolnij Papieża

pozdrawiam

===

Profil   Email 
 Cytat 
strk
 marzec 19 2005 13:26   
Forum

to zwykła hucpa. co ciekawe, wsród komentarzy znalazłem wpis tego oszołoma brat Panka Tadeusza Edmunda, którego strona była już tu komentowana.

natomiast temat tam poruszony?
sam zastanwiam się, jaką jeszcze władzę w tej chwili sprawuje papież. może rzeczywiście jest tylko marionetką wystawianą w oknie przez swoje otoczenie, mające ukryty cel.... sam nie wiem co o tym myśleć. informacji prawie żadnych, ciągłe manipulacje, domysły i przypuszczenia. czas pokaże, zobaczymy co będzie dalej

===

"Tam, gdzie dwóch, lub trzech zbierze się w moim imieniu, tam Ja jestem między nimi"

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 marzec 20 2005 15:55   
Forum

Stek bzdur! Nikt nie więzi papieża. Również "akcje" są raczej w 100% wymyślone. Pozwala mi o tym sądzić choćby fakt, że o akcji w Poznaniu miała napisać lokalna gazeta "Głos Powszechny". Cały dowcip polega na tym, że w Wielkopolsce nie ma takiej gazety!

Faktem jest jednak, czego w Kościele nikt już nie kryje, że papież faktycznie nie jest już w stanie kierować Kościołem. We wszystkim wyręczają go jego wspólpracownicy - szczególnie kard. Ratzinger. Wiele dokumentów, podpisanych przez papieża jest właśnie jedynie przez niego podpisanymi, gdyż nie on je redaguje.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 marzec 20 2005 16:59   
Forum

A swoją drogą uważam, że jest czymś wyjątkowo niesmacznym, wręcz ohydnym takie drwienie sobie ze starego, schorowanego człowieka. A drwiną zwykła jest opublikowane tam zdjęcie - zamieszczone zresztą pod fałszywym linkiem (nazwa linku wsazuje, że jesy ono na stronach "Opoki", podczas gdy starczy na nie kliknąć, by stwierdzić, że przekierowuje on internautów w zupełnie inne miejsce - to się kwalifikuje na sprawę sądową i możliwe, że ona zostanie wytoczona, bo - o ile mi się zdaje - ludzie z redakcji "Opoki" zapewne odwiedzają ten serwis. O ile oczywiście będą chcieli się spiąć z człowiekiem, który najwyraźniej jest chory psychicznie (sądząc po stronie).

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,08 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty