Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Mój Papież (czym najbardziej zapisał się w pamięci)
 |  Wersja do druku
Jakub Piotr Sowiński
 kwiecień 02 2005 22:38  (Czytany 1061 razy)  
Forum Moderator
Moderator

Status: offline

Ja do dziś wspominam ostatnią pielgrzymkę do Krakowa. Całonocne czuwanie, a dzień wcześniej błogosławieństwo na placu wszystkich świętych. Widziałem go z odległości 5 m. Było rano, ja zmęczony i niewysprany, a on radosny... Bedzie brakowało tej radości na swiecie... ;(

Tak wogóle - mamy rok Eucarystii. I za kilka dni po raz pierwszy nie usłyszymy w kanonie czy modlitwie eucharystycznej "razem z naszym papieżem Janem Pawłem II." ;-(

===

Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, pros za nás Boha, Svatého Ducha, Kriste eleison!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Jakub Jerzy Skoczylas
 kwiecień 03 2005 00:35   
Forum Moderator
Moderator

Ja na własne oczy widziałem Ojca Świętego tylko raz - w 1997 roku we Wrocławiu. Patrzył akurat w innę stronę gdy Jego samochód przejeżdżał. Ale dziękuję Bogu, że widziałem go tyle razy i widział tyle razy będę w telewizji/magnetowidzie/odtwarzaczu dvd. Bowiem słowa Jego są te same, Jego nauka a nade wszystko niewiarygodny przykład. Odszedł po wieczną nagrodę Największy Duchem. Ale najważniejsze, że żyje!

===

Kwiecie Karmelu, módl się za nami!

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Marcin Winiarski
 kwiecień 03 2005 02:17   
Forum

Quote by Jakub:
Tak wogóle - mamy rok Eucarystii. I za kilka dni po raz pierwszy nie usłyszymy w kanonie czy modlitwie eucharystycznej "razem z naszym papieżem Janem Pawłem II." ;-(

Ja zastanawiam się przede wszystkim jak to będzie głupio przez te dni, zanim zostanie wybrany nowy papież.

===

"Bóg jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają. Do Królestwa Niebios da się dotrzeć z każdej krainy." Samthann z Clonbroney

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty