Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Gdzie znajdę katolickie gimnazjum?
 |  Wersja do druku
Gość forum: gosc
 sierpień 11 2004 00:41  (Czytany 5828 razy)  

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Szukamy dla naszej ukochanej córki Gimnazjum Katolickiego, najlepiej z zamkniętym internatem. Przeszukaliśmy strony w internecie, ale bardzo trudno coś znaleźć.

Prosimy o podanie kontaktów z takimi szkołami najlepiej w zachodniej części Polski.

Bóg z Wami.

Katarzyna i Michał

===

Cytat 
Mariusz Kocoł
 sierpień 11 2004 15:05   
Forum

Status: offline

http://www.opoka.org.pl/struktury_kosciola/inne/szkolnictwo/szk_srednie.html

Na tej stronie znajdą państwo dane teleadresowe gimnazjów katolickich jak również szkół średnich.

Pozostańcie z Bogiem

===

Profil   Email   Strona www 
 Cytat 
Mateusz Markiewicz
 sierpień 13 2004 10:03   
Forum

http://www.archidiecezja.wroc.pl/szkoly.html

Na tej stronie znajdziecie państwo adresy szkół katolickich we Wrocławiu. Mniej więcej pośrodku są gimnazja. Gimnazjum Urszulanek i Salezjanów mają strony internetowe.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: grazka
 sierpień 13 2004 22:21   

www.niepokalanki.pl

===

Cytat 
Gość forum: Misiek
 wrzesień 05 2004 00:37   

Ja bym nie wysłał dziecka do katolickiego gimnazjum i jeszcze na dodatek tego z zamknietym internatem.Dla mnie to paranoja.Marnowac tak dziecku młode lata.Co one bedzie miało za wspomnienia,ze siedziało zamkniete w internacie.Odizolowane bedzie od współczesnego Świata.Ja bym tam nie wysłał dziecka.Rozumiem wychowac po katolicku to normalne.

===

Cytat 
Joanna Gacka
 wrzesień 05 2004 00:41   
Forum Admin
Admin

Quote by Misiek: Ja bym nie wysłał dziecka do katolickiego gimnazjum i jeszcze na dodatek tego z zamknietym internatem.Dla mnie to paranoja.Marnowac tak dziecku młode lata.Co one bedzie miało za wspomnienia,ze siedziało zamkniete w internacie.Odizolowane bedzie od współczesnego Świata.Ja bym tam nie wysłał dziecka.Rozumiem wychowac po katolicku to normalne.

Ja chodziłam do katolickiego liceum - z internatem. I mimo że nie jestem już katoliczką, mogę katolickie (czy szerzej chrześcijanskie) szkoły każdemu polecić.
A wspomnienia mam fantastyczne.
To o "zamykaniu" w internacie kompletnie nijak się nie ma do rzeczywistości

===

Cytat 
Mateusz Markiewicz
 wrzesień 05 2004 11:10   
Forum

Pani Joanno, katoliczką jest Pani do końca życia, bo chrzest miała Pani w Kościele katolickim i bierzmowanie też Pani przyjęła, co jest dodatkowym atutem.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Joanna Gacka
 wrzesień 05 2004 11:57   
Forum Admin
Admin

A wie Pan - ma Pan rację. Ja mówiłam o formalnej przynależności A Katoliczką faktycznie jestem - jako członek Kościoła Powszechnego (przecież katolicki znaczy powszechny)

===

Cytat 
Mateusz Markiewicz
 wrzesień 05 2004 11:59   
Forum

Chodziło mi o to, że według KPK i chrztu, który jest nieusuwalny, jest Pani katoliczką rzymską.

===

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty