Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Kościoły a... > Polityka i społeczeństwo Nowy wątek Odpowiedz
 Polska będzie pierwszym celem podróży Benedykta XVI
 |  Wersja do druku
dawid1976
 kwiecień 22 2005 11:09  (Czytany 1542 razy)  
Forum

Status: offline

Gazeta Wyborcza: Abp Monachium: Polska będzie pierwszym celem podróży Benedykta XVI

here

===

Profil   Email 
 Cytat 
Edmund Belter
 kwiecień 22 2005 11:29   
Forum

"Wyborcza" podała też, że wymarzonym przez polskich biskupów rzymskokatolickich programem wizyty Benedykta XVI w Polsce jest: Kraków - Stocznia Gdańska - Westerplatte. Te ostanie miejsce ma mieć symboliczny wymiar: papież - Niemiec 1 września miałby tam być.
A ja myślę tak: żadnej papieskiej wizyty przed wyborami!!!!!!!!!!!!!! Bo bedzie okazja do "politycznego" cyrku w wykonaniu polityków, którzy strasznie lubią się podwieszać pod Kościół rzymskokatolicki!!!

===

Opin

Profil   Email 
 Cytat 
Łukasz Gawryś
 kwiecień 22 2005 13:14   
Forum Admin
Admin

Dla mnie moze przyjezdzac - byle by w planie podrozy mial miejsca ktore w infrastrukturze sa zniszczone, niedokoczne etc - bo na nasze wladze to dziala - ze one wtedy te miejsca remontuja - wiec jestem za - niech wyremontuja troche drog - szkoly pokoncza (jak np dzieki wizycie papieza w drohiczynie). Sorry za ten materializm

===

"Trzeba tak się modlić, jakby cała praca była bezużyteczna i tak pracować, jakby wszystkie modlitwy były na nic." M.L.

Profil   Email 
 Cytat 
Edmund Belter
 kwiecień 22 2005 13:53   
Forum

niech wyremontuja troche drog - szkoly pokoncza (jak np dzieki wizycie papieza w drohiczynie). Sorry za ten materializm

No, to są jakieś argumenty za przyjazdem Benedykta XVI do Polski przed wyborami, i wogóle przyjazdu. Mógłby też do naszej gminy wpaść, to by się wójt za inwestycje wziął.A niechtam, niech se Staruszek przyjedzie!!!!!!

===

Opin

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,06 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty