Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Goraca Prosba..
 |  Wersja do druku
Gość forum: Prosba
 sierpień 27 2004 01:13  (Czytany 1199 razy)  

Witam !
Prawie 4 lata temu przebylem poprzeczne zapalenie rdzenia kregowego, nastepstwem byl paraliz wiekoszosci ciala. W szpitalu przelezalem 3 miesiace,nie ruszajac sie z lozka, pozniej senatorium - jezdzenie na wozku inwalidzkim. Podczas tego okresu - okropna, dluga i zmudna rehabilitacja, owszem - skuteczna. Po pol roku stanalem na nogi, chodzilem o kulach, stopniowo o jednej, az w koncu odrzucilem i poruszalem sie samodzielnie (dla zwyklego czlowieka to nic ale dla mnie to forma sukcesu, nie kazdy to pojmie). Niedawno po odpoczynku powrocilem do rehabilitacji z nadzieja poprawy stanu zdrowia, ale zamias czuc sie lepiej, lewa stopa zaczela odmawiac posluszenstwa, dokladniej zaczela mi dretwiec i stala sie duzo slabsza. Lewa noga powoli tracila sily, zaczalem sie obawiac i zglosilem sie do szpitala, polozyli mnie na 5 dni, zrobili serie badan, w tym bardzo szczegolowe (MRI)rezonans magnetyczny, ktory byl moja nadzieja (nikt nie wiedzial czym te bole, dretwienia i oslabiania sa spowodowane). Po kilku dniach przyszedl wynik i okazalo sie ze dysk na kregoslupie lekko zmienil swoje polozenie co moglo byc przyczyna moich dolegliwosci. Lekarstwem na to jest....kolejna, ciezka rehabilitacja, lecz ja juz nie mam sily psyhicznej (fizycznej takze ) i tu zaczyna sie prosba do Panstwa - kto moze niech w wolnej chwili odmowi za mnie, za sile dla mnie do dalszych cwiczen 10-tke rozanca...Wierze ze to w jakim stopniu pomoze i doda mi sil do dalszej walki z choroba, z gory Dziekuje Bardzo...

===

Cytat 
Gość forum: Marcin
 sierpień 27 2004 01:20   

Z racji ze nie moge edytowac posta napisze to tutaj: Choroba zaczela sie gdy mialem 13 lat (teraz mam prawie 17). Cale zycie przedemna a ja juz nie mam na nie sily

===

Cytat 
Mateusz Markiewicz
 sierpień 27 2004 06:37   
Forum

Status: offline

Ode mnie dziesiątkę różańca Pan ma, a jeżeli jescze troche osób się pomodli do Matki Boskiej, to to poskutkuje.

===

"Nikt nie może się zbawić, jeżeli nie trwa w łonie Kościoła katolickiego i w łączności z nim." Sobór Florencki

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: marcin
 sierpień 27 2004 11:57   

Quote by mateuszwroc: Ode mnie dziesiątkę różańca Pan ma...

Dziekuje z calego serca

===

Cytat 
Joel
 sierpień 27 2004 13:53   
Forum

Mimo,ze modle sie do Marii, to pomodle sie do Jezusa.On Cie kocha, Jezus wzial nasze slabosci na siebie.W jego ranach i sincach nasze uzdrowienie, w jego krwi nasze Zbawienie. przeczytaj Izajasz 53,4-5
pozdrawiam
Joel

===

Joel

Profil   Email 
 Cytat 
Joel
 sierpień 27 2004 16:55   
Forum

Mialo byc:"mimo,ze nie modle sie do Marii, ...";mniejsza o wiekszosc, masz u mnie modlitwe na banjk kazdego dnia!TY tez porozmawiaj z Jezusem!

===

Joel

Profil   Email 
 Cytat 
dawid1976
 sierpień 28 2004 22:19   
Forum

modle i ja sie dla ciebie, a jestem pewny ze wiele innych sie dla ciebe modli na tym serwisie, nawet jak sie nie podpisuja. modle sie tesz o to zebys mial sile ponownie ta walke potoczyc, moge sobie wyobrazic ze to jest strasznie frustrajace, ale nie poddawaj sie! jusz raz wygrales!

===

Profil   Email 
 Cytat 
Gość forum: Mistrz Igi
 wrzesień 01 2004 23:38   

Ja jako Ateista nie mam się do kogo modlić, aczkolwiek będę trzymał za ciebie kciuki i słał pozytywną energię.
Życzę ci szczerze powodzenia. Uda ci się.

===

Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,05 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty