Ekumenizm, Chrześcijaństwo, Religia - Ekumeniczny Serwis Informacyjny

Forum > Ogólne > Pytania, problemy i opinie Nowy wątek Odpowiedz
 Jak znaleźć dobrego przewodnika duchownego??!!
 |  Wersja do druku
ptok
 czerwiec 12 2005 22:22  (Czytany 1850 razy)  
Forum

Status: offline

Jestem tu pierwszy raz.. i od kilku dni poszukuję duchownego przewodnika.. nie mam pojęcia, jak znaleźć mądrego, zaufanego księdza... na codzień spotykam się z zakonnikami.. ale nie potrafie o niektórych sprawach rozmawiać ze znajomym ojcem...: ...szukam jakiegoś autorytetu.. a może przyjaciela??!! mądrego przyjaciela...

===

Do dwóch słów "miłość i miłosierdzie" można sprowadzić całe credo chrześcijańskie. Matka Teresa z Kalkuty

Profil   Email 
 Cytat 
Maciej
 czerwiec 13 2005 00:35   
Forum

Szkoda że nie możesz znaleść kapłan wśród otaczających ciebie. SZukanie po omacku również nie jest dobre. Rozglądnij się wokół siebie, popytaj znajomych a na pewno ktoś tobie poradzi dobrego kaplana. Gratuluję wogóle pomysłu szukania, stały spowiednik oraz przewodnik to ważna i pomocna "rzecz" w życiu chrześcijanina. Na forum raczej nie podawał bym nazwisk, gdyż nie wiem czy to jest porawne a wogóle to nie mam pojęcia z jakiego miasta jesteś. Pozdrawiam! Rozglądnij się i szukaj blisko!!

===

A nadzieja zawieść nie może!!!!

Profil   Email 
 Cytat 
jesabell
 czerwiec 15 2005 15:10   
Forum

OOOO....to znaczy, że nie jestem osamotniona
Tez poszukuje takiego przewodnika. wświecie bez autorytetow i tak bardzo konsumpcyjnym bardzo latwo sie pogubic!I chyba wlasnie mnie sie to przytrafilo, dlatego tez poszukuje takiej osoby.Jestem z warszawy niby latwo ale trudniej...

===

Profil   Email 
 Cytat 
ptok
 czerwiec 15 2005 16:22   
Forum

Tak..teoretycznie ja też mam łatwo... bo mieszkam w Łodzi..ale ja nie wiem jak szukać!! Dlatego potrzebuję jakieś pomocy...przez internet to tak niepewnie... chociaż...można spróbować..??

===

Do dwóch słów "miłość i miłosierdzie" można sprowadzić całe credo chrześcijańskie. Matka Teresa z Kalkuty

Profil   Email 
 Cytat 
Zawartość wygenerowana w: 0,04 sekund
Nowy wątek Odpowiedz

Zwykły temat Zwykły temat
Temat zamknięty. Temat zamknięty.
Gorący temat Gorący temat
Nowy post Nowy post
Gorący temat i nowe posty Gorący temat i nowe posty
Temat zamknięty i nowe posty Temat zamknięty i nowe posty
Zobacz posty gości 
Goście serwisu mogą wysyłać posty